تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / بدون کنکور / شرایط ثبت نام بدون کنکور سراسری مهر 98
زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور سراسری 98

شرایط ثبت نام بدون کنکور سراسری مهر 98

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام بدون کنکور سراسری مهر 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سازمان سنجش شرایط ثبت نام بدون کنکور سراسری مهر 98 را اعلام کرد. نحوه ثبت نام بدون کنکور سراسری مهر 98 و شرایط ثبت نام صرفا براساس سوابق تحصیلی را در این صفحه مشاهده می کنید. ثبت نام بدون کنکور سراسری از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود.

بعد از ورود به آدرس sanjesh.org سامانه پذیرش دانشجو صرفا براساس سوابق تحصیلی کنکور سراسری مهر ماه سال 1398 را انتخاب کنید. 

ثبت نام بدون کنکور سراسری سایت ثبت نام بدون کنکور سراسری

ثبت نام بدون کنکور سراسری زمان ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور سراسری 98

نحوه ثبت نام بدون کنکور سراسری مهر 98

همانطور که گفتیم نحوه ثبت نام بدون کنکور سراسری مهر 98 ، به صورت اینترنتی و با مراجعه به نشانی سایت سنجش sanjesh.org انجام می شود. بعد از ورود به سامانه پذیرش دانشجو صرفا براساس سوابق تحصیلی کنکور سراسری مهر ماه سال 1398 را انتخاب کنید. بعد از ورودی به سامانه ثبت نام بدون کنکور ، به دو روش می توانید ثبت نام کنید.

  • روش اول ثبت نام بدون کنکور از طریق شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام انجام می شود.
  • روش دوم ثبت نام بدون کنکور از طریق شماره پرونده ، کدملی و سال تولد داوطلب می باشد. 

داوطلبان عزیز ، دقت داشته باشید که حتما پیش از انجام  ثبت نام ، دفترچه ثبت نام بدون کنکور را به دقت مطالعه کنید. سپس نسبت به انتخاب 100 کد رشته محل اقدام کنید. برای مشاوره در زمینه انتخاب بهترین رشته و دانشگاه می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید، کارشناسام ضمن ارائه خدمات مشاوره، تمام مراحل ثبت نام بدون کنکور را برای شما انجام می دهند.

داوطلب‌ ثبت نام و پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی و معدل کتبی دیپلم، باید تمام اقدامات‌ زیر را به‌ موقع‌ و در مهلت‌ مقرر انجام‌ دهد( برای اطلاع از مهلت ثبت نام بدون کنکور سراسری  مهر 98 روی لینک زیر کلیک نمایید:)

ثبت نام بدون کنکور سراسری مهلت ثبت نام بدون کنکور سراسری مهر 98

1- مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور.

2- دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان و مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام بدون کنکور سراسری 98

ثبت نام بدون کنکور سراسریدانلود دفترچه و لیست رشته های بدون کنکور مهر 98

3- اسکن عکس داوطلب بر اساس توضیحات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور.

4- ثبت نام و انتخاب رشته از طریق سایت اینترنتی سازمان و یا تماس از طریق شماره تلفن های موجود در همین صفحه، با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور. (کارشناسان صدای مشاور تمام مراحل ثبت نام بدون کنکور را برای شما انجام می دهند)

5- داوطلبان متقاضی می توانند در صورت تمایل در زمان مقرر کد رشته محل های انتخابی خود را ویرایش نمایند. 

شرایط ثبت نام بدون کنکور سراسری

مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور سراسری مهر 98

مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور مهر 98 به شرح زیر است:

1- دریافت مدرک دیپلم نظام آموزشی جدید 3-3-6 حداکثر تا تاریخ 98/05/31 ، دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی و یا اخذ مدرک پیش دانشگاهیحداکثر تا تاریخ 98/06/31 و یا دارا بودن دیپلم نظام قدیم و یا مدرک کاردانی (با تاریخ اخذ حداکثر تا 98/06/31) برای کلیه داوطلبان الزامی است.

2- دارندگان دیپلم فنی و حرفه ای و کاردانش نظام قدیم هنرستان که فاقد مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی می باشند حق ثبت نام بدون کنکور و شرکت در این مرحله را ندارند و در صورت ثبت نام و انتخاب رشته بعنوان متخلف شناخته شده و برابر ضوابط با آنان برخورد خواهد شد.

3- نظر به اینکه گزینش دانشجو در این مرحله بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم)، صورت خواهد گرفت؛ لذا کلیه متقاضیان(دیپلمه های نظام آموزشی 3-3-6 ، نظام سالی واحدی یا ترمی واحدی، نظام قدیم چهارساله دبیرستان و همچنین دیپلمه های فنی و حرفه ای و کاردانش نظام قدیم هنرستان که دارای مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی می باشند) بایستی معدل کل و یا معدل کتبی خود را بصورت صحیح در تقاضانامه ثبت‌نام اینترنتی درج نمایند. داوطلبان توجه داشته باشند در صورت مغایرت معدل کل و یا معدل کتبی واقعی با معدل کل و یا معدل کتبی اعلام شده در تقاضانامه ثبت نامی، از ثبت‌نام پذیرفته شدگان ممانعت بعمل آمده و قبولی آنها لغو می گردد. 

تبصره1: داوطلبان نظام آموزشی جدید 3-3-6 پس از ثبت نام در این مرحله از پذیرش لازم است، پس از دریافت مدرک دیپلم حداکثر تا تاریخ 98/05/31، با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به درج معدل کتبی دیپلم خود در تقاضانامه ثبت نامی اقدام نمایند.

تبصره2: داوطلبان دیپلم فنی و حرفه ای و یا کاردانش نظام آموزشی جدید 3-3-6 و دیپلمه های فنی و حرفه ای و کاردانش نظام قدیم هنرستان که دارای مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی می باشند و فاقد معدل کتبی دیپلم هستند، بایستی معدل کل دیپلم متوسطه خود را عیناً در بند 16 تقاضانامه اینترنتی ثبت نام درج نمایند.

توجه: هرگونه‌ تغییری‌ از طریق‌ نشریه پیک‌ سنجش‌ (هفته‌نامه خبری‌ و اطلاع‌رسانی‌ سازمان ‌سنجش‌)، پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و در صورت لزوم ‌از طریق رسانه‌های گروهی ‌اعلام ‌خواهد شد.

واجدین شرایط ثبت نام بدون کنکور سراسری مهر 98 می توانند برای انجام ثبت نام بدون کنکور، با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند.

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام بدون کنکور سراسری مهر 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

نکات مهم برای موفقیت در آزمون های آزمایشی

چگونه تحلیل آزمون کنیم؟ تحلیل کارنامه آزمون سنجش

اگر می خواهید بدانید چگونه تحلیل آزمون کنیم ؟ تحلیل کارنامه آزمون سنجش چگونه است …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *