تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99

شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99

جهت مشاوره در زمینه شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

در این مقاله شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 به اطلاع داوطلبان گرامی میرسد. واجدین شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد میتوانند جهت ثبت نام اقدام نمایند:

شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99

شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 پیرو دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد از سوی سازمان سنجش اعلام می شود. شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 شامل شرایط عمومی و شرایط اختصاصی می باشد. شرایط اختصاصی با توجه به محتوای مندرج در دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد به اطلاع داوطلبان گرامی میرسد.

از شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد می توان به الزامی بودن ارائه مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد یا دکتری حرفه ای اشاره کرد. مدارک مذکور باید مورد تایید وزرت علوم یا وزارت بهداشت باشند. از گروه دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی می باشید، برای مجاز شدن در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ، فقط تا 31 شهریور ماه 99 فرصت فارغ التحصیلی خواهید داشت. 

کنکور کارشناسی ارشد به صورت مشترک برای جذب دانشجو در تمامی دانشگاه های سطح کشور که پذیرش از طریق کنکور دارند, توسط سازمان سنجش برگزار میشود. تمامی دانشگاه ها از جمله دانشگاه های دولتی روزانه، شبانه، پیام نور ،دانشگاه آزاد، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان از طریق کنکور کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرند. دانشجویانی که در حال تحصیل در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد می باشند، اجازه ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد 99 را ندارند. صرفا دانشجویانی که انصراف قطعی از تحصیل داشته اند، می توانند در کنکور شرکت کنند.

شرایط اختصاصی کنکور کارشناسی ارشد 99 با جزئیات کامل در دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد درج شده است. درصورت وجود هرگونه سوال و ابهام در زمینه ثبت نام می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

فارغ التحصیلان و دانشجویان در رشته های پزشکی که دارای تعهد به خدمت می باشند، لازم است قبل از ثبت نام وضعیت طرح تعهد خدمت خود را مشخص کنند.

برای اطلاع از شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد برای دارندگان مدرک معادل ، شرایط ادامه تحصیل برای دارندگان مدرک استخدامی و … داوطلبان شاغل در سازمان ها و نهادهای دولتی و وزارتخانه ها، از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

اگر از طلاب و فضلای حوزه های علمیه می باشید، در صورت داشتن مدرک سطح 2 ، برای انجام مراحل ثبت نام کارشناسی ارشد، با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.

پذیرفته شدگان نهایی دانشگاه های روزانه که از طریق کنکور کارشناسی ارشد 98 مجاز شده اند، مجاز به ثبت نام مجدد در کنکور کارشناسی ارشد نمی باشند. برای اطلاع از شرایط لغو محرومیت از ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ، با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

همچنین ببینید

طرح آ ت ت برای ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه های برتر 98 - 99

طرح آ ت ت برای ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه های برتر 98 – 99

در این مقاله از جزئیات کامل طرح آ ت آ برای ثبت نام کارشناسی ارشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =