تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

خانه / کنکور و انتخاب رشته / مشاوره تحصیلی / رشته های پزشکی و پیراپزشکی / سهمیه ایثارگران برای کارشناسی ارشد پزشکی 98
سهمیه ایثارگران برای کارشناسی ارشد

سهمیه ایثارگران برای کارشناسی ارشد پزشکی 98

جهت مشاوره در زمینه سهمیه ایثارگران برای کارشناسی ارشد پزشکی 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مهلت داوطلبان ارشد پزشکی برای استفاده از سهمیه ایثارگران برای کارشناسی ارشد در سال 98 اعلام شد. داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد در گروه پزشکی که درخواست استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران 25 درصد و 5 درصد را دارند و در جلسه آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی حضور داشته اند، باید در زمان تعیین شده مدارک خود را تکمیل نمایند.
توجه داشته باشید که برای متقاضیان پیامک تأیید یا عدم تأیید ارسال گردیده است. داوطلبانی که در این سهمیه تأیید نشده اند می توانند به مراجعه به ارگان های مربوطه مراجعه نموده و یا جهت مشاوره از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد ، با شماره ده رقمی 9099071614 تماس حاصل فرمایند، کارشناسان پاسخگوی تمامی سوالات متقاضیان عزیز خواهند بود.
سازمان سنجش آموزش پزشکی در خصوص آخرین تغییرات آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال 98 اطلاعیه ای صادر کرد.
بر اساس اعلام دبیرخانه شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی مدرک کارشناسی رشته علوم تجربی به مدارک مورد پذیرش رشته کارشناسی ارشد زیست فناوری پزشکی در مجموعه امتحانی علوم آزمایشگاهی 1 اضافه شده است و دانش آموختگان این رشته مجاز به شرکت در آزمون می باشند.

مهلت درخواست سهمیه ایثارگران برای کارشناسی ارشد پزشکی

مهلت داوطلبان ارشد پزشکی برای استفاده از سهمیه ایثارگران احتمالا تا مرداد 98 خواهد بود. مجلس شورای اسلامی با افزایش سهمیه ورود ایثارگران در کنکور و دانشگاه ه ها از  ۲۵ درصد به ۳۰ درصد موافقت نمود. آیا تصویب سهمیه 5 درصدی ایثارگران قطعی شده است؟ همانطور که گفتیم کلیات مصوبه سهمیه ایثارگران به تصویب رسیده است ولی جزئیات اصلاحیه ایراداتی داشت که در حال بررسی در کمیسیون می باشد و برای تعیین تکلیف نهایی باید جمع بندی نهایی اعلام گردد، این یعنی احتمال تایید و یا تغییر در این مصوبه وجود خواهد داشت.

وجود تمام تغییرات احتمالی بستگی به تایید نهایی اصلاحیه و صحن علنی مجلس دارد. در این طرح سهمیه ورود با 5 درصد سهمیه اختصاصی برای همسران و فرزندان جانبازان زیر 25 درصد و همسران و فرزندان رزمندگان با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه به 30 درصد افزایش یافت. بر مبنای تبصره جدید اگر سهمیه 25 درصد ایثارگران تکمیل نشود و 5 درصد سهمیه اختصاصی همسران و فرزندان جانبازان زیر 25 درصد و همسران و فرزندان رزمندگان با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه پاسخگوی متقاضیان دارای شرایط نباشد، دولت مکلف خواهد بود مانده ظرفیت خالی 25 درصد ایثارگران را مازاد بر 5 درصد مذکور به همسران و فرزندان جانبازان زیر 25 درصد و همسران و فرزندان رزمندگان دارای حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه را که دارای شرایط می باشند، اختصاص دهد.

برای دریافت کد 12 رقمی متقاضیان استفاده از سهمیه ایثارگران و جانبازان در کنکور سراسری 98 و اطلاع دقیق از نحوه تاثیر سهمیه ایثارگران درکنکور سراسری 98 و تاثیر سهمیه 5درصدی ایثارگران در تحصیل با تخفیف یا رایگان در دانشگاه ها با کارشناسان تماس بگیرید.

منابع آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته وزارت بهداشت / رشته های گروه پزشکی 97-98 در همین سایت منتشر گردیده است. زمان برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت 98 تغییر یافته است. توصیه ما به داوطلبان گرامی این است مقالات مربوط به زمان برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت 98 ، دانلود دفترچه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت- زمان ثبت نام ارشد وزارت بهداشت و شرایط اختصاصی شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت، منابع آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته وزارت بهداشت / رشته های گروه پزشکی 97-98را در همین سایت مطالعه کنید.

جهت مشاوره در زمینه سهمیه ایثارگران برای کارشناسی ارشد پزشکی 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

پذیرش بدون کنکور رشته بینایی سنجی

پذیرش بدون کنکور رشته بینایی سنجی 98 – 99

داوطلبان ثبت نام بدون کنکور بینایی سنجی برای پذیرش بدون کنکور رشته بینایی سنجی 98 …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =