خانه / مدارس / اخبار مدارس / سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99
شرایط ثبت نام پایه دهم مدارس شاهد

سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99

جهت مشاوره در زمینه سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی سال 98-99 به نشانی azmoon.medu.ir است. این صفحه راهنمای سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی به نشانی azmoon.medu.ir است. ثبت نام آزمون ورودی نمونه دولتی صرفا به  صورت اینترنتی و از طریق نشانی مذکور انجام می شود. سامانه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی تهران و سایر شهرها،  سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم و ششم به هفتم ، نشانی مذکور است.

برای اطلاع از تمدید مهلت ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی 98 کلیک کنید.

نتایج آزمون مدارس تیزهوشان

 

سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی azmoon.medu.ir

در گذشته سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی برای هر استان متفاوت بود. نحوه ثبت نام در سایت نمونه دولتی هر شهر و استان هم متفاوت بود. اما با توجه به ادغام آزمون مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان، سایت ثبت نام این دو مدرسه یکسان اعلام شد. از این پس انجام مراحل ثبت نام مدارس نمونه دولتی، پیگیری اعلام نتایج آزمون ، پرداخت هزینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی، دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی، اعتراض به نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی از طریق سایت ثبت نام نمونه دولتی انجام می شود. برای کسب اطلاعات تکمیلی روی لینک های آبی رنگ داخل متن کلیک کنید.

برای ثبت نام سایت نمونه دولتی نیاز به ثبت نام و رمز عبور سامانه همگام مدارس خواهید داشت. سپس بعد از ورود اطلاعات و مشخصات دانش آموز، وارد صفحه ی بعد می شوید که باید در این صفحه باید هزینه ثبت نام نمونه دولتی را واریز کنید. 

بعد از پرداخت هزینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی وارد صفحه نهایی خواهید شد، در این صفحه تمام اطلاعات دانش آموز را مشاهده میکنید. توجه داشته باشید که حتما در انتهای ثبت نام اطلاعات ثبت شده دانش آموز را یادداشت کنید و تا زمان اعلام نتایج نمونه دولتی نزد خود نگه دارید.

والدین گرامی و دانش آموزان عزیز توجه داشته باشند که ثبت نام مدارس نمونه دولتی را به هیچ عنوان به مسئولین کافی نت ها و افراد غیرحرفه ای نسپارید. مسئولیت اطلاعات وارد شده و اشتباهات غیرعمد به عهده دانش آموز است. برای ثبت نام در آزمون ورودی نمونه دولتی، دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام نتایج و ثبت اعتراض به نتایج می توانید با شماره تلفن های همین صفحه تماس بگیرید. کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی تمام مراحل را در سایت مدارس نمونه دولتی به نشانی azmoon.medu.ir را برای متقاضیان انجام می دهند.

زمان ثبت نام در سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99

ثبت نام در سایت ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی در فرودین 98 آغاز شد برای اطلاع از زمان ثبت نام نمونه دولتی و زمان تمدید مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات آزمون نمونه دولتی روی لینک های زیر کلیک کنید:

زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی 98-99

تمدید مهلت ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی 98

برای ثبت نام در آزمون ورودی نمونه دولتی، دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام نتایج و ثبت اعتراض به نتایج می توانید با شماره تلفن های همین صفحه تماس بگیرید. کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی تمام مراحل را در سایت مدارس نمونه دولتی به نشانی azmoon.medu.ir را برای متقاضیان انجام می دهند.

Rate this post

جهت مشاوره در زمینه سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

تعداد سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

تعداد سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99

در این اطلاعیه از تعداد سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99 مطلع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *