سامانه نقل و انتقالات سمپاد

فرمول محاسبه امتیاز کل آزمون تیزهوشان

جهت مشاوره در زمینه سامانه نقل و انتقالات سمپاد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

این مقاله راهنمای سامانه نقل و انتقالات سمپاد در سال 98 است. سامانه نقل و انتقال سمپاد برای انجام خدمات نقل و انتقال دانش آموزان مدارس تیزهوشان راه اندازی شده است.

سامانه نقل و انتقالات سمپاد مدارس تیزهوشان 98-99

سامانه نقل و انتقالات سمپاد خدمات جابجایی برای دانش آموزان مدارس تیزهوشان را ارائه می کند. دانش آموزان مدارس تیزهوشان که محل سکونتشان به منطقه دیگری انتقال یافته ، می توانند از طریق سامانه نقل وانتقال سمپاد ، درخواست انتقالی دهند. در این مقاله از شرایط ثبت درخواست انتقالی مدارس تیزهوشان در سامانه نقل و انتقالات سمپاد مطلع می شوید.

شرایط ثبت در سامانه نقل و انتقالات سمپاد مدارس تیزهوشان 98-99

دانش آموزان مطابق با ضوابط و شرایط ثبت در سامانه نقل و انتقالات سمپاد مدارس تیزهوشان ، نسبت به اعلام درخواست انتقالی اقدام نمایند. شرایط انتقالی مدارس تیزهوشان به اطلاع والدین گرامی و دانش آموزان عزیز می رسد:
دانش آموزانی می توانند درخواست انتقالی به مدارس تیزهوشان بدهند که در شهرستان مبدا در مدرسه تیزهوشان پذیرفته شده باشند و دارای امتیاز لازم برای انتقالی باشند. برای اطلاع از امتیازات لازم برای انتقالی ، با شماره تلفن های همین صفحه تماس بگیرید.
ضروری است که حتما دانش آموز موفق به کسب موافقت اداره کل آموزش و پرورش استان های مبدا و مقصد شود.
برای تایید درخواست انتقالی ، لازم است که مدرسه مقصد نیز ظرفیت پذیر دانش آموز را داشته باشد.
سامانه نقل و انتقالات سمپاد
واجدین شرایط فوق می توانند برای ثبت درخواست انتقالی به سامانه نقل و انتقالات سمپاد مدارس تیزهوشان مراجعه نمایند. یا از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با سامانه صدای مشاور تماس بگیرند. کارشناسان مراحل ثبت درخواست اینترنتی انتقالی مدارس تیزهوشان را برای متقاضیان انجام می دهند.
انتقال دانش آموزان دوره اول در سال تحصیلی 98-99 در پایه های بالاتر فقط درصورتی امکانپذیر است که دانش آموزان امتیاز لازم برای مدرسه مقصد را داشته باشند. برای اطلاع از امتیازات تماس حاصل فرمایید.
لازم به ذکر است که نقل و انتقال بین مدارس تیزهوشان یک شهرستان در سال اول ممنوع است. حتی اگر امتیاز لازم را داشته باشید. در زمان انتخاب دبیرستان تیزهوشان دقت کافی داشته باشید.
دانش آموزان عزیز و والدین گرامی می توانند برای اطلاع از شرایط انتقالی دانش آموزان تیزهوشان هفتم و انتقالی تیزهوشان دهم با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند.

جهت مشاوره در زمینه سامانه نقل و انتقالات سمپاد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید