زمان ویرایش ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد 97

زمان برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه آزاد

جهت مشاوره در زمینه زمان ویرایش ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد 97

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان ویرایش ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد از مهر ماه 97 آغاز خواهد شد. داوطلبان گرامی می توانند در زمان اعلام شده در همین اطلاعیه ، نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد در 20 کدرشته محل که در دفترچه بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد اعلام شده است، اقدام فرمایند. برای انجام ویرایش با شماره تلفن های موجود در این صفحه با کارشناسان تماس بگیرید تا کارشناسان صدای عملیات ویرایش را برای شما انجام دهند. برای اطلاع از پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد کاردانی ناپیوسته  کلیک نمایید.

نحوه و زمان ویرایش ثبت نام بدون کنکور کاردانی

نحوه ویرایش ثبت نام بدون کنکور در مقطع کاردانی دانشگاه آزاد به صورت اینترنتی می باشد. بعد از ورود اطلاعات ثبت نام که همان شماره رسید ثبت نام است، وارد صفحه ویرایش اطلاعات شده و بعد از ویرایش و تایید اطلاعات ثبت نام ، حتما رسید ثبت نام را دریافت نموده و نزد خود نگه دارید، توجه داشته باشید که در سال 97 امکان ویرایش اطلاعات بدون پرداخت هزینه و خرید کارت اعتباری را خواهید داشت. زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مهر ماه  97 خواهد بود روز دقیق آن هنوز مشخص نشده است ولی به محض تعیین در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

نکته مهم:

تعداد دفعات ویرایش اطلاعات ثبت نام به صورت بدون کنکور در دانشگاه آزاد سال 97 تنها یک مرتبه و صرفا در زمان ثبت نام است، بنابراین توصیه ما به داوطلبان این است که برای ویرایش اطلاعات ثبت نام و انتخاب رشته حتما با شماره تلفن ذیل تماس حاصل فرمایید:

داوطلبان گرامی دانشگاه آزاد می توانند جهت ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون کنکور، از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071613 با کارشناسان تماس بگیرند، تا عملیات ویرایش و انتخاب رشته را برای متقاضیان عزیز انجام داده و رسید ثبت نام را تحویل بگیرید.

انتخاب رشته بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد

برای انجام انتخاب رشته بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد در تمام گروه های آزمایشی، ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9099071613 با کارشناسان تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه زمان ویرایش ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد 97

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید