تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99

زمان مشاهده نتایج نهایی آزاد ۹۸

جهت مشاوره در زمینه زمان مشاهده نتایج نهایی آزاد ۹۸

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله از زمان مشاهده نتایج نهایی آزاد ۹۸ مطلع می شوید. داوطلبان دانشگاه آزاد بعد از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری دانشگاه آزاد و شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد، در زمان اعلام نتایج نهایی دانشگاه آزاد نسبت به دریافت نتایج اقدام نمایند. همانطور که می دانید کنکور دانشگاه آزاد و دانشگاه سراسری با هم ادغام شده است. ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد و اعلام نتایج اولیه دانشگاه آزاد از طریق سایت سنجش اعلام شد. اما انتخاب رشته از طریق سامانه دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org انجام شد. بنابراین اعلام نتایج نهایی آزاد 98 نیز از طریق همین سامانه انجام می شود. نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری در سایت سنجش به نشانی sanjesh.org منتشر میشود.

تاریخ و زمان مشاهده نتایج نهایی آزاد ۹۸

تاریخ و زمان مشاهده نتایج نهایی آزاد ۹۸ ، از طریق سامانه این دانشگاه اعلام می شود. معمولا نتایج نهایی دانشگاه آزاد و انتخاب رشته، در شهریور ماه اعلام می شود. برای اطلاع از زمان اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته دانشگاه آزاد روی همین لینک آبی کلیک کنید.

داوطلبانی که نسبت به انتخاب کدرشته محل های مورد علاقه خود اقدام کرده اند، می توانند در زمان اعلام شده برای مشاهده کارنامه نتایج نهایی انتخاب رشته دانشگاه آزاد به سامانه azmoon.org مراجعه نمایند. لینک اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته در مهلت اعلام شده برای انتشار کارنامه نهایی آزاد، فعال خواهد شد.

زمان مشاهده نتایج نهایی آزاد ۹۸

نتایج نهایی آزاد ۹۸ تحت عنوان کارنامه نهایی دانشگاه آزاد در سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی منتشر می شود. داوطلبان می توانند برای دریافت کارنامه اعلام نتایج نهایی آزاد، با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند. کارنامه خود را از کارشناسان این سامانه بخواهید.  برای دریافت کارنامه نیاز به کد ملی و کد شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد دارید. اگر کد شناسه انتخاب رشته خود را گم کرده اید و یا در دسترس ندارید، می توانید برای بازیابی و دریافت مجدد کد شناسه انتخاب رشته با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه زمان مشاهده نتایج نهایی آزاد ۹۸

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد

تمدید ثبت نام فراخوان جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد ۹۹

ثبت نام فراخوان جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی ۹۹ برای چهارمین دوره متوالی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − دو =