زمان ثبت نام آزمون وکالت مرکز وکلای قوه قضاییه 98

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام آزمون وکالت مرکز وکلای قوه قضاییه 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله از زمان ثبت نام آزمون مرکز وکلای قوه قضائیه سال 98 ، زمان برگزاری آزمون وکلا قوه قضائیه و هزینه ثبت نام آزمون مطلع می شوید. 

زمان ثبت نام آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه 98

زمان ثبت نام آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه ، ساعت 16 روز 4شنبه آغاز می شود. برای ثبت نام می توانید از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید. کارشناسان این سامانه ، مراحل ثبت نام آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه را برای داوطلبان انجام می دهند. 
زمان برگزاری آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه 98
 
تاریخ و زمان برگزاری آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه 98، درمورخ 98/09/29 است. هزینه ثبت نام آزمون وکلا نیز 110000 تومان است. آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه در دو مرحله کتبی و مصاحبه شفاهی برگزار می‌شود. امکان اعتراض به نتایج آزمون مرکز ومکلای قوه قضائیه وجود ندارد.
به اطلاع می رسد که مطابق با آئین نامه اجرایی مرکز وکلا ، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه و آگهی آزمون وکالت سال 98، حتمما پیش از ثبت نام به شرایط ثبت نام آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه توجه داشته باشید:

مدارک و شرایط ثبت نام آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه 98

مدارک و شرایط ثبت نام آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه سال 98 شامل موارد زیر است:

 • آزمون وکالت مرکز به صورت دو مرحله ای برگزار می شود. مرحله اول آزمون وکالت به صورت کتبی و مرحله دوم گزینش و مصاحبه شفاهی است. داوطلبان به هیچ عنوان اجازه اعتراض به نتایج آزمون را ندارند.
 • برای اخذ پروانه وکالت لازم است موفق به کسب حد نصاب نمره و رتبه در آزمون شوید. همچنین لازم است واجد شرایط قوانین و مقررات مربوط به اخذ پروانه وکالت باشید. برای اطلاع از این قوانین و مقررات از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.
 • داوطلبین محترمی که دارای شرایط ایثارگری مندرج در بند چ ماده ۸۸ قانون برنامه ششم توسعه هستند حتماً این صفحه (سهمیه ایثارگری در آزمون وکالت ۹۸) را مطالعه نمایند.
 • داوطلبین محترم لازم است عکس پرسنلی خود را که در سال جاری گرفته شده باشد، در اندازه ۴×3 جهت اسکن، بدون حاشیه‌های زاید و با فرمت jpg  و با سایز حداقل ۲۰۰ در ۳۰۰ تا حداکثر ۳۰۰ در ۴۰۰ pixels تهیه نمایند و حجم فایل تهیه شده نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر شود. همچنین تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر و هر گونه منگنه باشد. عکسها باید رنگی و دارای زمینه سفید باشد.

تذکر مهم: تاکید می‌گردد علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت‌نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

 • داوطلبین میبایستی اسکن تصویر صفحه اول و صفحه توضیحات شناسنامه، پشت و روی کارت ملی، کارت پایان خدمت، کارت معافیت و یا مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه عمومی را  بدون حاشیه‌های زاید و با فرمتjpg   و با سایز حدود ۵۹۵ در ۸۴۲ pixels و با وضوح تصویری ۷۲ dpi در صفحه ثبت نام بارگذاری نمایند.
 • داوطلبانی که دارای معلولیت (نابینایی و کم بینایی) و ناتوانی جسمی – حرکتی از ناحیه دست می باشند (صرفاً جهت استفاده از منشی در جلسه آزمون) قسمت مربوطه در فرم ثبت نام را انتخاب نموده و گواهی معلولیت و استفاده از منشی صادره از سازمان بهزیستی کشور را روز آزمون همراه داشته باشند. لازم به ذکر است طبق ضوابط هیچ گونه سهمیه فوق العاده‌ای برای پذیرش  این داوطلبان در آزمون وکالت وجود ندارد و با ارائه این گواهی از نظر پذیرش در آزمون اولویتی برای فرد ارائه کننده ایجاد نخواهد شد.
 • هزینه ثبت نام  مبلغ  1.100.000 ریال( یکصد و ده هزار تومان) خواهد بود که از طریق کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب و سیستم آنلاین ثبت‌نام اینترنتی در زمان تعیین شده در سایت ثبت نام قابل پرداخت میباشد.هزینه واریزی قابل استرداد نخواهد بود.
 • توزیع کارت شرکت در آزمون به صورت اینترنتی انجام می‌شود و داوطلبان باید با مراجعه به وب سایت مرکز، کارت ورود به جلسه را دریافت کنند. زمان آغاز توزیع اینترنتی کارت و نحوه آن، یک هفته قبل از برگزاری آزمون از طریق وب سایت مرکز به نشانی مرکز وکلا به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
 • آزمون در استانی که داوطلب هنگام ثبت‌نام الکترونیکی انتخاب کرده است و در حوزه های آزمونی دانشگاه پیام نور برگزار می‌شود. نشانی محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج خواهد شد.داوطلب هنگام ثبت نام در این آزمون صرفاً استان محل آزمون خود را مشخص مینماید و انتخاب حوزه محل اشتغال و صدور پروانه کارآموزی و وکالت پس از موفقیت در مرحله مصاحبه شفاهی خواهد بود.
 • داوطلبین میبایستی در فرم ثبت نام الکترونیکی آزمون، شهرستانی را که بومی آنجا هستند بر اساس یکی از معیارهای محل تولد، صدور شناسنامه، اخذ مدرک‌ دیپلم یا کارشناسی انتخاب نمایند.پذیرش افراد بومی پس از قبولی در مرحله مصاحبه شفاهی در اولویت خواهد بود.هر یک از داوطلبان صرفاً می‌توانند یک محل را به عنوان اولویت بومی اعلام کنند و اولویت افراد بومی به معنای عدم پذیرش افراد غیر بومی در حوزه های انتخابیه نخواهد بود.
 • تاریخ برگزاری آزمون روز جمعه مورخ ۹۸/۰۹/۲۹ می‌باشد.
 • داوطلبین فقط در صورتی که دارای شرایط مندرج در آگهی آزمون باشند حق ثبت نام در آزمون را خواهند داشت.
 • داوطلبین باید در پایان ثبت‌نام از اطلاعات وارد شده پرینت تهیه و درصورت قبولی آن را به مرکز استان مربوطه ارائه کنند. چنانچه اطلاعات اعلام شده توسط داوطلبین در هنگام ثبت‌نام اینترنتی با آگهی آزمون منطبق نبوده و غیر واقعی باشد حتی در صورت قبولی، از ثبت‌نام و تشکیل پرونده آنان جلوگیری بعمل آمده و قبولی آنان کان لم یکن تلقی خواهد شد.

صدور کارت شرکت در آزمون دلیل بر تایید مدارک اظهاری داوطلب از سوی مرکز نیست، همچنین صرف قبولی در آزمون و درج نام متقاضی در ردیف پذیرفته شدگان اولیه، هیچ حقی برای وی ایجاد نخواهد کرد.

۱۴- محاسبه نمرات و تراز آن بر اساس استانداردهای علمی متداول انجام خواهد شد.

 

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام آزمون وکالت مرکز وکلای قوه قضاییه 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید