خانه / مدارس / اخبار مدارس / زمان برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم در تیر یا مرداد
زمان برگزاری امتحانات دانش آموزان مناطق سیل زده

زمان برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم در تیر یا مرداد

جهت مشاوره در زمینه زمان برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم در تیر یا مرداد

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این صفحه از زمان برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم در تیر یا مرداد سال 98 مطلع می شوید. برگزاری امتحانات نهایی دانش آموزان در تیر یا مرداد هم به دلیل وجود مناطق سیل زده اعلام شد. ریاست محترم مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی براساس پیشنهادهای ارائه شده، دانش آموزان پایه دوازدهم علاوه بر امتحانات نهایی خرداد و شهریور یک نوبت دیگر امتحان نهایی در تیر یا مرداد 98 را اعلام کرد. امسال در تیر یا مرداد امتحان نهایی برگزار می شود.

زمان کنکور سراسری نیز به دلیل سیل به تاخیر خواهد افتاد برای مشاهده خبر تغییر زمان برگزاری کنکور سراسری 98 به علت سیلکلیک کنید.

اعلام زمان برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم در تیر یا مرداد 98

نوبت و زمان برگزاری امتحانات دانش آموزان بخاطر مناطق سیل زده اضافه شد. رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی اعلام کرد دانش آموزان پایه دوازدهم علاوه بر امتحانات خرداد 98 و شهریور یک نوبت دیگر در تیر ماه یا مرداد ماه 98 خواهند داشت. به این دلیل که دانش آموزان مناطق سیل زده با وجود آبگرفتگی منازل و مدارس ، فرصت آماده شده برای امتحان نهایی خرداد ماه را نداشته اند، می توانند با توجه به تمایل و آمادگی برای هر یک از نوبت های خرداد ، تیر و شهریور شرکت نمایند. 

با مجوز شورای عالی آموزش و پرورش نمرات نوبت‌های تیر و شهریور در کارنامه و دفاتر امتحانات در ستون خرداد درج و قبولی خرداد برای این گروه از دانش آموزان لحاظ شود.

برای اطلاع از حذفیات امتحان نهایی خرداد از دروس امتحانات نهایی 98کلیک کنید.

سهمیه سیل زدگان در کنکور و تغییر زمان برگزاری کنکور 98

سهمیه سیل زدگان در کنکور 98 و تغییر زمان برگزاری کنکور نیز قطعی شد. برای اطلاع از سهمیه سیل زدگان در کنکور 98 کلیک کنید. برای اطلاع از تغییر زمان برگزاری کنکور سراسری 98 به علت سیلکلیک کنید.

اهمیت برنامه ریزی و هدفمندی برای بر هیچ دانش آموزی پوشیده نیست. با توجه به تاثیر معدل در کنکور 98، برای کسب معدل بالا، نیاز به برنامه ریزی اصولی و حرفه ای خواهید داشت. قطعا بدون آگاهی و تجربه امکان تهیه برنامه دقیق جهت رسیدن به هدف را نخواهید داشت. پیشنهاد ما به دانش آموزان پایه دوازدهم این است که جهت دریافت برنامه مطالعه امتحانات نهایی همراه با برنامه مطالعه کنکوری در تمامی رشته ها ، از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9099071611 با کارشناسان صدای مشاور تماس بگیرند. با دریافت برنامه ی اختصاصی امتحانات نهایی و مطالعه کنکور 98،در امتحانات نهایی پایه دوازدهم موفق شده و و رتبه دلخواه خود در کنکور را کسب کنید.

Rate this post

جهت مشاوره در زمینه زمان برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم در تیر یا مرداد

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

تعداد سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

تعداد سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99

در این اطلاعیه از تعداد سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99 مطلع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *