تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

رشته های شناور

زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 98

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله از زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 98 یا همان کارشناسی ناپیوسته مطلع می شوید. بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش داوطلبان رشته های با کنکور و بدون کنکور کاردانی به کارشناسی 98 ، از مورخ 13 شهریور ماه می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و نتایج خود را مشاهده نمایند. کنکور کاردانی به کارشناسی مهم ترین راه برای ورود به دانشگاه های دولتی روزانه و شبانه برای دارندگان مدرک کاردانی در رشته های غیرپزشکی و دانشگاه های دولتی روزانه ، دانشگاه ازاد و ظرفیت مازاد در رشته های پزشکی می باشد. آزمون کارشناسی ناپیوسته توسط سازمان سنجش برگزار می شو.

زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 98 

زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 98 یا همان کارشناسی ناپیوسته سال 98 از تاریخ 98/06/13 بر روی سایت سنجش فعال شد. 

نحوه مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 98 

مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی در سایت سنجش به نشانی sanjesh.org امکانپذیر است. مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته مطابق تصویر زیر به دو روش انجام می شود. 

روش اول : با استفاده از شماره پرونده و شماره شناسنامه انجام می شود. اگر شماره پرونده را گم کرده و یا فراموش کرده اید، با مرکز مشاوره تحصیلی تماس بگیرید.

روش دوم: استفاده ازشماره داوطلبی و شماره شناسنامه است. شماره داوطلبی روی کارت ورود به جلسه درج شده است. اگر کارت ورود به جلسه را ندارید، می توانید برای کسب راهنمایی و دریافت شماره داوطلبی با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.

روش سوم: از طریق تماس با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور انجام می شود. امکان دریافت نتایج از طریق تماس تلفنی فراهم شده است. داوطلبان عزیز می توانند با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس بگیرند و نتایج نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته را کارشناسان این سامانه دریافت نمایید.

لینک اعلام نتایج بر روی سایت سنجش فعال است.

اگر در کنکور کاردانی به کارشناسی قبول نشده اید، روی لینک های زیر کلیک نمایید:

 

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

دانشگاه فنی حرفه ای

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی نظام جدید 98 – 99

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی نظام جدید 98 – 99 ، از طریق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 5 =