تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 98

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری سال 98، در 23 شهریور 98 اعلام خواهد شد. داوطلبان می تواند برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به اعلام نتایج کنکور سراسری 98 و مشاوره کنکور سراسری و نحوه مشاهده اعلام نتایج نهایی کنکور با شماره تلفن های موجود در این صفحه تماس بگیرند. آزمون سراسری 98 به منظور پذیرش دانشجو برای دوره های متعدد روزانه، شبانه، نیمه حضوری، دانشگاه پیام نور، موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی، مجازی و پردیس خودگردان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، پردیس های دانشگاه فرهنگیان و کد رشته های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد ، برگزار می شود ، این امکان فراهم شده است که داوطلبان ، نتایج کنکور را به صورت تلفنی ، دریافت نمایند.

داوطلببان گرامی می توانند جهت کسب راهنمایی و دریافت نتایج نهایی کنکور 98 از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071614 با کارشناسان صدای مشاور تماس حاصل فرمایند.

 

تاریخ و زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 98

اعلام نتایج نهایی کنکور در 23 شهریور ماه 98 بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت. برای اطلاع از نتایج یه سایت سازمان سنجش آموزش مراجعه نمایید و یا برای دریافت نتایج نهایی آزمون سراسری از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071614 با کارشناسان تماس بگیرید و نتایج کنکور را دریافت کنید. کارنامه نهایی در مهر ماه ارائه می گردد.

نتایج نهایی آزمون سراسری دانشگاه آزاد در این صفحه اعلام خواهد شد، برای اطلاع از نتایج و یا ثبت اعتراض به نتایج از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071614 تماس حاصل فرمایید.

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97

کارنامه سبز کنکور سراسری 98

کارنامه سبز یا کارنامه نهایی و یا کارنامه محرمانه، عنوانی برای اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری، برای همه داوطلبانی که در انتخاب رشته کنکور سراسری شرکت می نمایند صادر می گردد و داوطلبان بر اساس آن قادرند احتمال قبولی خود در اولویت های انتخابی را بررسی نمایند. کارنامه سبز برای داوطلبانی که در کنکور سراسری قبول شده اند کاربرد دارد و این اطلاعات را می دهد که در کدام  کد رشته ی پایین تری که انتخاب نموده اند می توانسته اند رتبه قبولی بیاورند و نمره قبولی آن رشته محل یا انتخاب را کسب نموده اند و به دلیل اینکه انتخاب را بالاتر نیاورده اند در آن رشته قبولی را کسب ننموده اند. البته این کارنامه برای داوطلبانی که مردود شده اند کاربردی ندارد و آنها باید منتظر تکمیل ظرفیت باشند.برای مشاهده کارنامه سبز کلیک نمایی:

کارنامه سبز

تکمیل ظرفیت کنکور 98

تکمیل ظرفیت کنکور سال 98 یک فرصت عالی برای داوطلبانی است که به هر عنوانی ممکن است از انتخاب رشته خود راضی نباشند و داوطلبانی که در رشته مورد علاقه خود قبول نشده اند. داوطلبان کنکور 98 می توانند جهت مشاوره انتخاب رشته با شماره تلفن های موجود در این صفحه تماس بگیرند.

دانشگاه‌های سراسری (دولتی) روزانه، شبانه، پیام نور، و پردیس‌ های خودگردان و غیرانتفاعی‌ ها در تمامی رشته‌ های آزمون سراسری یعنی، رشته‌ های ریاضی، تجربی، انسانی، زبان و هنر ، در زمان تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 98 کد رشته محل‌ های تکمیل نشده خود را از طریق دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 98 اعلام می نمایند. بنابراین در زمان تعیین شده جهت تکمیل ظرفیت با شماره تلفن زیر تماس بگیرید:

داوطلبان گرامی می توانند جهت کسب راهنمایی ، دریافت نتایج نهایی کنکور 97 و ثبت نام تکمیل ظرفیت ، از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071614 با کارشناسان صدای مشاور تماس حاصل فرمایند.

نحوه استفاده از کارنامه سبز کنکور 98

نحوه استفاده از کارنامه سبز به این صورت است که در کارنامه سبز دو عدد را مقایسه کنیم اولی عدد موجود در ستون رتبه داوطلب و دومین عدد موجود در ستون آخرین رتبه قبولی را می بایست مقایسه نمایید. ابتدایی ترین ردیفی که در آن رتبه داوطلب از رتبه آخرین نفر قبولی کمتر  و یا حتی برابر باشد در واقع  محل قبولی داوطلب می باشد.

 لازم به ذکر است که برای اطلاع از انتخابی که در آن قبول شده اید فقط کافیست ستون نتیجه را نگاه کنید. به این ترتیب که هر ردیفی که در مقابل آن علامت * باشد همان رشته محل قبولی داوطلب است و تنها انتخاب ها و ردیف های پایین تر از کد رشته ی قبولی را ملاحظه کنید.

 

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

آغاز ثبت نام کنکور سراسری 99 - 1400 از ساعت 16 امروز چهارشنبه 16 بهمن 98

آغاز ثبت نام کنکور سراسری 99 – 1400 از ساعت 16 امروز چهارشنبه 16 بهمن 98

بر اساس اعلام سازمان سنجش ، آغاز ثبت نام کنکور سراسری سال 99 – 1400 …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − سیزده =