دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد دکتری 98

دفترچه انتخاب رشته و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد دکتری 97

جهت مشاوره در زمینه دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد دکتری 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد دکتری 98 را مطالعه خواهید کرد، لینک دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزاد دکتری 98 و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد دکتری تخصصی 98 در همین صفحه وجود دارد. داوطلبان موظفند دفترچه راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد دکتری 98  و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزد دکتری را به دقت مطالعه نمایند و برای اطلاع از زمان انتخاب رشته آزمون دکتری سال 98 کلیک نمایید نمایند. و درصورت وجود هرگونه سوال و ابهام می توانند از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071613 تماس حاصل فرمایند.

دانلود دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد دکتری 98

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد دکتری 98 روی لینک آبی زیر کلیک نمایید. دفترچه انتخاب رشته دکتری و دفترچه ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد را از طریق همین لینک دریافت خواهید کرد.

دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری و دفترچه ثبت نام بدون کنکور 98

زمان ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد 98

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد دکتری 98

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد دکتری 98 از طریق لینک بالا انجام دهید. داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع دکتری می توانند برای انجام ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد دکتری از طریق شماره تلفن های موجود در همین صفحه با کارشناسان تماس حاصل فرمایند تا کارشناسان ثبت نام را برای عزیزان متقاضی تحصیل در دکتری بدون کنکور دانشگاه آزاد سال 98 را انجام دهند.

انتخاب رشته و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

نتایج اولیه وضعیت علمی داوطلبان به صورت کارنامه و براساس نمره کل و رتبه آنان با توجه به سهمیه و کد رشته امتحانی که داوطلب در آزمون آن شرکت نموده است توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد. به منظور شرکت داوطلبان علاقمند به پذیرش در دانشگاه آزاد اسلامی کد شناسه انتخاب رشته توسط سازمان سنجش آموزش کشور در کارنامه اعلام نتایج اولیه درج شده است و داوطلبان براساس این شناسه میتوانند نسبت به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی اقدام نمایند. کلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته ضرورت دارد با توجه به نتایج درج شده در کارنامه صادره از سوي سازمان سنجش آموزش کشور و با مراجعه به سامانه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه نموده و یا با شماره تلفن های موجود در همین صفحه تماس حاصل فرمایند تا کارشناسان انتخاب رشته و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع دکتری را برای شما انجام دهند. داوطلبان با توجه به دفترچه راهنما نسبت به انتخاب حداکثر 40 کد رشته/محل متناسب با کد مجموعه امتحانی خود اقدام نمایند.

ثبت نام نهایی بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

ثبت نام نهایی بدون کنکور دانشگاه آزاد به این صورت است که دانشگاه آزاد اسلامی پس از پایان مهلت مقرر براي انتخاب رشته نتایج داوطلبان حائز شرایط براي شرکت در مرحله ارزیابی مصاحبه تخصصی را اعلام خواهد نمود. پس از اعلام نتایج انتخاب رشته لازم است دعوت شدگان به مصاحبه تخصصی با مراجعه به سایت و انتخاب محلهاي مصاحبه مورد نظر www.azmoon.org خود را، با واریز وجه مصاحبه به مبلغ 800000 ریال اعلام نمایند.

مطالب مرتبط با دانشگاه آزاد

نحوه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

نحوه ثبت نام در دانشگاه آزاد بدون کنکور دکتری 98

 

 

جهت مشاوره در زمینه دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد دکتری 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید