دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

جهت مشاوره در زمینه دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد و دفترچه بدون کنکور دانشگاه آزاد، به صورت مجزا از هم می باشند. دانشگاه آزاد هر سال، به دو شیوه بدون کنکور و از طریق برگزاری کنکور، اقدام به جذب دانشجو می نماید. دفترچه انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد در بهمن ماه منتشر شد و ثبت نام تا پایان شهریور ادامه دارد. لینک دانلود آن در همین صفحه در اختیار داوطلبان دانشگاه آزاد قرار گرفته است. دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد نیز بعد از دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری منتشر شد. برای اطلاع از شهریه دانشگاه آزاد 98 – 98 در مقاطع و رشته های مختلف کلیک نمایید.

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98 در پذیرش با آزمون و بدون آزمون، هر سال بعد از انتخاب رشته سراسری کنکور 98، انتشار می یابد و انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد شروع می شود. دانشگاه آزاد اقدام به معرفی رشته محل هایی می نماید که ثبت نام و تحصیل در آن ها صرفا از طریق کنکور سراسری و بصورت با آزمون است و فقط داوطلبانی که در کنکور شرکت نموده اند می توانند با توجه به لیست رشته محل هایی که دانشگاه آزاد اعلام می نماید، انتخاب رشته نمایند، این لیست از طریق دفترچه انتخاب رشته کنکور آزاد منتشر خواهد شد که در این مقاله لینک دانلود آن موجود می باشد. جهت انتخاب رشته آنلاین کلیک نمایید.

 

زمان  انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98 از 15 مرداد خواهد بود. متقاضیان انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی می توانند تاپایان شهریور با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org ، و یا از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071613 تماس گرفته و اقدام به انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی و خرید کارت اعتباری نمایند.

 

دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

به محض انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور آزاد 98، لینک آن در همین مقاله در اختیار شما عزیزان قرار داده خواهد شد، کلیه رشته محل هایی که در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد نباشد بصورت بدون کنکور، قابل ثبت نام می باشند. همانطور که قبلا گفتیم، دانشگاه آزاد هر سال، 2 بار در مقاطع کاردانی پیوسته  کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته به صورت بدون کنکور دانشجو می پذیرد و بیش از 95 درصد رشته های دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی و کارشناسی، البته در رشته های غیر پزشکی، بدون کنکور است. متقاضیان مجاز به انتخاب 20 رشته / شهر از یک مجموعه و یم نظام آموزشی از میان رشته/ شهر های ارائه شده در سامانه می باشند. داوطلبانی که از طریق کنکور اقدام اقدام به انتخاب رشته می کنند مجاز به انتخاب 100کدرشته محل می باشند.

دانلود دفترچه های دانشگاه آزاد 98

دفترچه انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد در بهمن ماه منتشر شد و ثبت نام تا شهریور ادامه دارد. لینک دانلود آن در همین صفحه در اختیار داوطلبان دانشگاه آزاد قرار گرفته است. دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد نیز بعد از دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری منتشر شد.

لازم است به نکات زیر توجه فرمایید:

1- بهتر است برای انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد خیلی سریع اقدام کنید، چون ظرفیت دانشگاه های پر متقاضی آزاد در رشته های پر طرفدار خیلی زود کامل می شود. این انتخاب رشته برای دوره های کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته از مرداد ماه 98 شروع می شود.

2- دفترچه انتخاب رشته آزاد شامل دو دفترچه با کنکور و بدون کنکور است.

3- انتخاب رشته با کنکور دانشگاه آزاد تا سقف 100 انتخاب خواهد بود.

4- دفترچه انتخاب رشته کنکور 98 دانشگاه آزاد و دفترچه انتخاب رشته 98 به صورت مجزا می باشد.

5- در انتخاب رشته با کنکور دانشگاه آزاد، شما فقط در گروه آزمایشی که ثبت نام نموده اید و کنکور داده اید حق انتخاب رشته دارید.

6- در انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد فقط مجاز به انتخاب 20کدرشته محل خواهید بود.

7- انتخاب رشته بدون کنکور آزاد 98 به ازای هر یک انتخاب باید هزینه پرداخت نمایید. برای اطلاع از تعداد مجاز خرید کارت اعتباری تماس بگیرید.

داوطلبان گرامی می توانند جهت مشاوره تلفنی در رابطه با انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد و با کنکور دانشگاه آزاد و زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98، با کارشناسان صدای مشاوران، تماس حاصل فرمایید.

جهت مشاوره در زمینه دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید