دریافت شماره داوطلبی کنکور سراسری و دانشگاه آزاد

دریافت شماره داوطلبی کنکور سراسری و دانشگاه آزاد

جهت مشاوره در زمینه دریافت شماره داوطلبی کنکور سراسری و دانشگاه آزاد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دریافت شماره داوطلبی کنکور سراسری و دانشگاه آزاد و دوره دکتری تخصصی بدون آزمون که باید اطلاعات مقالات و تولیدات علمی را برای معاونت سایت azmoon ارسال نمایند، درصورتیکه کد رهگیری یا شماره پرونده خود را گم کرده اند برای دریافت شماره داوطلبی کنکور سراسری و دانشگاه آزاد و شماره پرونده یا کد رهگیری دوره دکتری تخصصی ، می توانند از طریق تلفن ثابت با شماره 909071614 تماس بگیرند و شماره داوطلبی ، کد رهگیری و شماره پرونده خود را دیافت نمایند. برای اطلاع از شهریه دانشگاه آزاد 98 – 98 در مقاطع و رشته های مختلف کلیک نمایید.

دریافت شماره داوطلبی کنکور سراسری و آزاد 98

دریافت شماره داوطلبی کنکور سراسری و دانشگاه آزاد برای داوطلبانی که شماره داوطلبی کنکور سراسری و شماره داوطلبی کنکور آزاد سال 98 را گم کرده اند ، از طریق تلفن ثابت و برقراری تماس با شماره 9099071613 برای کلیه دواطلبان کنکور سراسری و دانشگاه آزاد در تمامی مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد ، دکتری… امکانپذیر است. داوطلبان دوره دکتر تخصصی بدون آزمون برای ارسال عناوین تولیدات خود منطبق بر فرم موجود ، نیاز به ارسال کل متن مقاله ندارند و برای ارسال عناوین می توانند برا شماره تلفن ذکر شده تماس حاصل فرمایند. داوطلبان بدون مراجعه یا اتلاف وقت می توانند به مطالبات و خواسته های خود برسند. این فرایند در واقع تقویت روابط عمومی مجازی می باشد و تا حد زیادی سطح و سرعت دسترسی را افزایش می دهد و موجبات رضایت داوطلبان را فراهم می نماید. امکان اعلام نتایج کلیه داوطلبان بر اساس سیستم پاسخگویی تلفن 9099071613 وجود دارد و به این ترتیب داوطلبانی که به اینترنت دسترسی نداشته باشند نیز به سادگی از طریق یک تماس تلفنی از نتایج خود مطلع شده و به تمام نیازهای ایشان پاسخ داده خواهد شد.

داوطلبان کنکور سراسری و آزاد کارشناسی، کارشناسی ارشد ، دکتری و … که شماره داوطلبی و شماره پرونده یا کد رهگیری خود را گم کرده اند می توانند برای دریافت شماره داوطلبی و شماره پرونده یا کد رهگیری با شماره تلفن های موجود در همین صفحه تماس حاصل فرمایند. کارشناسان پاسخگوی داوطلبان عزیز خواهند بود.

 

 

گم شده

 

جهت مشاوره در زمینه دریافت شماره داوطلبی کنکور سراسری و دانشگاه آزاد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
1 دیدگاه برای “دریافت شماره داوطلبی کنکور سراسری و دانشگاه آزاد”
  1. با عرض سلام من دارای مدرک فوق ارشد هستم ودرامتحان کنکور دکترا نیز قبول شده ام وبعد پیامی مبنی بر ثبت نام ودعوت جهت مصاحبه برای من امدکه تا روز هفدهم تیرماه تا ساعت ۲۴ فرصت ثبت نام دارید من هم سریعا ثبت نام نمودم ولی سازما سنجش هیچ توضیحی درمورداینکه بعد از ثبت نام چگونه وکجا مصاحبه دهم اصلا اطلاعاتی به من نداده است این انصاف است کسی که این پیام را فرستاده گویی اصلا از روند امتحان امسال خبردارنبوده اخه مگه من کرونا را اورده ام که چوبش را بخورم درحالیکه همه ۷انواده ام گرفتار شده اند من تا حالا چهار پیام درخواست بررسی مشکلم نمودم ولی هیچ جوابی ندادند فقط وکلا منو به سازمان عدالت کشوری یعنی درپی نخودسیاه فرستاده چون یک ماه دیگر کلاسهای دانشگاه شروع میشود من خیلی برای مصاحبه و جمع اوری رزومه زحمت کشیده ام پارتی هم جز خدا ندارم من از سازمان سنجش اکیداشکایت دارم واگر شده به مقامات بالاهم کشیده شود انقدراراده ام قویست که حقم را پس میگیرم چون سایت رابسته بودند تقاص کوتاهی درمسیولیت خود را گردن هیچ کسی نمی توانید بیندازید دنیا دار مکافاته هرکسی حق مرا خورده باشد به این ایام محرم تقاص پس میدهدپس لطفا منو به دیوان عدالت واگذار نکنید وکارم را درست نمایید تهران تعطیل هم که باشد وجدان هم که تعطیل نیست دیگه صبرم واشکم هم تمام شده

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید