تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

دانشگاه شاهد

دانلود رایگان نمونه سوالات مصاحبه دانشگاه شاهد 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه دانلود رایگان نمونه سوالات مصاحبه دانشگاه شاهد 98 – 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این از سوالاتی که در مصاحبه دانشگاه شاهد میپرسند مطلع می شوید. لینک دانلود رایگان نمونه سوالات مصاحبه دانشگاه شاهد سال 98 – 99 در اختیار داوطلبان قرار داده شده است. پذیرفته شدگان مرحله اول به مصاحبه شفاهی و کتبی دعوت می شوند. نشانی سایت دانشگاه شاهد www.shahed.ac.ir می باشد.

دانلود رایگان نمونه سوالات مصاحبه دانشگاه شاهد سال 98

در این صفحه از حدود و موضع سوالات مصاحبه دانشگاه شاهدمطلع می شوید. برای دریافت رایگان نمونه سوالات مصاحبه دانشگاه شاهد و مشاوره در زمینه نحوه قبولی در مصاحبه این دانشگاه با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

آزمون کتبی شامل تعداد 100 سوال با موضوع عقیدتی ، سیاسی و بخش احکام است. برخی از سوالات مرتبط با هم می باشند بنابراین باید دقت داشته باشید که با حتما سوالات را با صداقت پاسخ دهید زیرا این نوع سوالات نشان دهنده میزان صداقت شما خواهند بود. سوالات کتبی و شفاهی مصاحبه اغلب مشترک و بسیار به هم شبیه است. داوطلبانی که در مرحله مصاحبه کتبی امتیاز لازم را کسب کنند به مصاحبه شفاهی دعوت می شوند.

سوالات کتبی مصاحبه دانشگاه شاهد

سوالات کتبی مصاحبه حدود 80 الی 100سوال است. اغلب داوطلبان به مصاحبه شفاهی دعوت می شوند. مگر اینکه امتیاز لازم در مرحله مصاحبه کتبی را کسب نکرده باشند و یا قبلا دانشجوی این دانشگاه بوده اند.

بنابراین پیشنهاد میدهیم حتما برای اطلاع و دریافت رایگان سوالات کتبی مصاحبه دانشگاه شاهد با صدای مشاور تماس بگیرید. موضوعات سوالات کتبی مصاحبه شامل موضوعات اعتقادی، سیاسی، روانشناختی، مذهبی ، علت علاقه مندی به تحصیل در این دانشگاه و … .

سوالات شفاهی مصاحبه دانشگاه شاهد

میزان سوالاتی که در مصاحبه شفاهی دانشگاه شاهد پرسیده می شود ، کمتر از مصاحبه کتبی است. زیرا اغلب سوالات مصاحبه شفاهی و کتبی مشابه بوده و زمان مصاحبه نیز محدود است. موضوع اغلب سوالات مصاحبه شفاهی، سوالات مذهبی و اعتقادی است. برای اطلاع از نحوه پاسخگویی صحیح در مصاحبه و قبولی نهایی در این دانشگاه با شماره تلفن های موجود در همین صفحه تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه دانلود رایگان نمونه سوالات مصاحبه دانشگاه شاهد 98 – 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 اعلام شد. سازمان سنجش آموزش کشور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + چهار =