تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

خانه / مدارس / جابجایی پذیرفته‌شدگان مدارس نمونه دولتی 98 – 99

جابجایی پذیرفته‌شدگان مدارس نمونه دولتی 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه جابجایی پذیرفته‌شدگان مدارس نمونه دولتی 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 گرفتن انتقالی در نمونه دولتی یا جابجایی پذیرفته‌شدگان نمونه دولتی هر ساله دغدغه بخشی از دانش‌آموزان پس از پذیرفته شدن است. آنان در مدرسه‌ای پذیرفته شده‌اند و به دلایل مختلفی تمایل دارند در یک مدرسه دیگر ثبت نام کنند و مشغول به تحصیل شوند. جابجایی در مناطق مختلف و برای پایه‌های مختلف تحصیلی متفاوت است. در این مقاله ما به تفصیل در مورد جابجایی پذیرفته‌شدگان برای دانش‌آموزان توضیح داده‌ایم.

 

جابجایی پذیرفته‌شدگان نمونه دولتی هفتم 98-99 شهر تهران

قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی شهر تهران اختصاص به منطقه برگزاری آزمون دارد و دانش‌آموزانی که در آزمون یک مدرسه پذیرفته می‌شوند، مجاز به ثبت نام در دیگر مدرسه‌های نمونه دولتی نیستند. لذا هیچ‌گونه درخواست انتقال و جابجایی بعد از اعلام نتیجه مورد قبول آموزش و پرورش نخواهد بود.

 

جابجایی پذیرفته‌شدگان نمونه دولتی هفتم 98-99 شهرستان تهران

درخواست جابجایی دانش‌آموزان از مناطق فشافویه، کهریزک و ری 1 به ناحیه 2 شهر ری ممنوع است ولی انتقال از ناحیه 2 شهر ری به سایر نواحی در صورت احراز شرط جابجایی ممکن است. دانش‌آموزان عشایری نیز در هر منطقه‌ای در سطح استان مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون نمونه دولتی هستند. دانش‌آموزانی که در مدارس نمونه دولتی مجاز به جابجایی پذیرفته شده‌اند، تنها به شرطی مجاز به درخواست جابجایی و ثبت نام در دیگر دبیرستان‌های نمونه دولتی خواهند بود که این دبیرستان‌ها ظرفیت داشته باشند و داوطلب حداقل کف نمره آخرین نفر پذیرفته شده در دبیرستان مقصد را کسب کرده باشد.

 

جابجایی پذیرفته‌شدگان نمونه دولتی دهم 98-99 شهر تهران

قبولی در آزمون ورودی دبیرستان‌های نمونه دولتی 98-99 به منطقه برگزاری آزمون اختصاص دارد و دانش‌آموزانی که در آزمون یک مدرسه پذیرفته می‌شوند مجاز به ثبت نام در دیگر مدارس نمونه دولتی نخواهند بود. دانش‌آموزان پذیرفته‌شده در آزمون ورودی هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای نمونه دولتی که در آزمون یک هنرستان پذیرفته‌شده‌اند نیز مجاز به ثبت نام در دیگر هنرستان‌های نمونه دولتی نخواهند بود و اما دانش‌آموزان پذیرفته‌شده‌ی دبیرستان‌های نمونه دولتی می‌توانند به هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای نمونه دولتی انتقال یابند.

 

جابجایی پذیرفته‌شدگان نمونه دولتی دهم 98-99 شهرستان تهران

قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی اختصاص به منطقه برگزاری آزمون دارد و دانش‌آموزی که در یک دبیرستان و یا هنرستان نمونه دولتی پذیرفته شده است، مجاز به جابجایی و ثبت نام در دیگر مدارس نمونه دولتی استان نخواهد بود. دانش‌آموزان عشایری نیز در هر منطقه‌ای در سطح استان مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون نمونه دولتی هستند.

 

جابجایی پذیرفته‌شدگان چندقلوی نمونه دولتی 98-99

در صورت شرکت دانش‌آموزان چندقلو (هم‌جنس یا غیر هم‌جنس) در آزمون ورودی و پذیرش یکی از آن‌ها، قل‌های دیگر به شرطی که حداقل 80 درصد نمره تراز شده آزمون آخرین نفر پذیرفته شده دبیرستان مورد تقاضای خود را کسب کرده باشند می‌توانند در همان دبیرستان، مازاد بر ظرفیت پیش‌بینی شده ثبت نام کنند.

 

جهت مشاوره در زمینه جابجایی پذیرفته‌شدگان مدارس نمونه دولتی 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

شرایط و نحوه تغییر رشته در پایه یازدهم

منابع آزمون المپیاد علمی دانش آموزی نجوم و اختر فیزیک 98 – 99

در این مقاله لیست منابع آزمون المپیاد علمی دانش آموزی نجوم و اختر فیزیک 98 …

2 دیدگاه

 1. Avatar

  سلام ببخشید کسی میتونه برای دهم که رشته ریاضی تیزهوشان قبول بشه ولی نمونه دولتی نه میتونه انتقالی بگیره برای مدرسه نمونه همون شهر برای رشته تجربی توروخدا جواب بدید زود

  • Avatar
   صدای مشاور

   سلام قانونی نوشتاری نیست ولی چون مدرسه نمونه از لحاظ سطح پایین ترازتیزهوشان هست می تونید برید اموزش وپروش ببینید چی بهتون میگن.ولی یهکاردیگه اینه شما دهم ریاضی رو درتیزهوشان بخونید ودرپایه دهم درخردادیاشهریوردرازمون تغییررشته به تجربی شرکت کنید وقبول شدیدپایه11و12 دررشته تجربی مدرسه تیزهوشان بخونید.به مقاله تغییررشته سایتمون مراجعه کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 15 =