خانه / دانشگاه ها / اخبار دانشگاه ها / زمان ثبت نام نقل و انتقالات فرهنگیان 98-99
ثبت نام نقل وا نتقالات فرهنگیان

زمان ثبت نام نقل و انتقالات فرهنگیان 98-99

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام نقل و انتقالات فرهنگیان 98-99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام نقل و انتقالات فرهنگیان از 97/11/29  آغاز شد. مهلت نقل و انتقالات تا 98/02/06 تمدید شد. دستورالعمل نقل و انتقالات سال تحصیلی 99 – 98 فرهنگیان به تمام استان های کشور ابلاغ گردید. پیرو دستورالعمل نقل و انتقالات سال تحصیلی 99 – 98 فرهنگیان به ادارات آموزش و پرورش کل استان ها و از سوی مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزات آموزش و پرورش ، متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه و ارائه مدارک مورد نیاز به امور اداری منطقه مبدا اقدام نمایند. جهت کسب راهنمایی می توانید از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد با شماره ده رقمی 9099071611 با کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

ثبت نام نقل و انتقالات برای فرهنگیان

ثبت نام نقل و انتقالات برای فرهنگیان آغاز شده است. تکلیف تمام نقل و انتقالات فرهنگیان مشخص شد. ثبت نام نقل و انتقال فرهنگیان تا ۶ اردیبهشت تمدید شد. مهلت اتمام فرآیند نقل و انتقال درون استانی فرهنگیان اعم از ثبت نام و اعلام نتایج تا تاریخ 6 اردیبهشت 98 و ثبت نام انتقال برون استانی نیز تا این تاریخ تمدید شد.

برای مشاهده شرایط انتقال فرهنگیان روی لینک زیر کلیک کنید:

انتقال فرهنگیان شرایط انتقال دانشگاه فرهنگیان

نیروهای متقاضی نقل وانتقال درون استانی بر اساس زمان بندی اعلام شده از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان ها و نقل و انتقال برون استانی با شماره تلفن های موجود در همین صفحه تماس حاصل فرمایند. و یا به سایت enteghal.medu.ir مراجعه نموده و در صورت نیاز به کسب راهنمایی با کارشناسان تماس بگیرند. توجه داشته باشید که بعد از هربار ویرایش درخواست ، کد پیگیری جدیدی ارائه می گردد و کد پیگیری قبلی باطل خواهد شد.

داوطلبان می توانند برای ثبت درخواست درون استانی و برون استانی و با توجه به اینکه در پایان مراحل ثبت درخواست انتقال ، ملزم به دریافت فرم امتیاز بندی می باشید، با کارشناسان تماس بگیرند.

بر اساس دستورالعمل وزارت آموزش و پرورش و با هدف اجرای سیاست تمرکز زدایی و افزایش بهره وری کارکنان ، افزایش رضایت شغلی فرهنگیان و استفاده بهینه از نیروی انسانی موجود در مناطق آموزش و پرورش و نقل و انتقالات برای نیروهای رسمی ، پیمانی و آزمایشی شاغل در واحدهای آموزشی متقاضی انتقال دائم و موقت درون و برون استانی با رعایت ضوابط و مقررات مربوط در سال تحصیلی 99-98 تفیض خواهد شد. مطابق بخشنامه صادره :

  1. اولویت به کارگیری نیرو در شهر تهران مناطق 12 ، 14 الی 19 است.
  2. در استان چهار محال و بختیاری پذیرش نیرو از خارج استان در دوره متوسطه اول و دوم نظری در ناحیه 1 و 2 شهرکرد ، بروجن در جنسیت زن به دلیل مازاد نیرو امکان پذیر نمی باشد.
  3. همکاران خانم در سمت های دبیر ، هنرآموز و … در صورت تمایل به آموزگاری می توانند درخواست خود را برای مناطق فوق الذکر ثبت نمایند.
زمان ثبت نام نقل و انتقالات فرهنگیان 98-99
5 (100%) 1 vote[s]

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام نقل و انتقالات فرهنگیان 98-99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

دانشگاه شاهد

شهریه رشته های دانشگاه شاهد روزانه 98 – 99

از طریق این مقاله از شهریه رشته های دانشگاه شاهد روزانه ، شبانه و پردیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *