ثبت نام متقاضیان امریه سربازی در قوه قضاییه | اعزامی تیر ماه

ثبت نام متقاضیان امریه قوه قضاییه

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام متقاضیان امریه سربازی در قوه قضاییه | اعزامی تیر ماه

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان ثبت نام متقاضیان امریه سربازی در قوه قضاییه برای مشمولین اعزامی تیر ماه اعلام شد. بر اساس اطلاعیه قوه قضاییه زمان ثبت نام متقاضیان امریه ۱/ ۴/ ۱۳۹۹ از روز دوشنبه مورخ ۲۵/ ۱/ ۱۳۹۹ الی عصر روز یکشنبه ۳۱/ ۱/ ۱۳۹۹ انجام می پذیرد.

افرادی که پس از پایان دوره تحصیلات آموزش عالی در ایران مشمول خدمت سربازی محسوب می شوند علاقه دارند یکی از افرادی باشند که امریه ارگان ها را دریافت می کنند. از مزایای امریه سازمانها می توان به حقوق بالاتر ، ساعت خدمت کمتر ، انجام ندادن خدمات نظامی و کارهای خدماتی و در واقع این امریه را می‌توان به نوعی استفاده از تخصص افراد عنوان کرد.

در ضمن به کارگیری نیروهای وظیفه به صورت امریه در خارج از محل سکونت مشمول ممنوع می باشد و تنها در صورت اخذ تعهد کتبی از مشمول به علاوه نیاز نهاد مربوطه و در نهایت عدم وجود تقاضا در شهرستان مورد نظر بلامانع است که در این صورت شرایط یک فرد بومی برای مشمول لحاظ خواهد شد.

متقاضیان ثبت نام امریه سربازی در قوه قضاییه می توانند جهت ثبت نام با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و به صورت تلفنی توسط کارشناسان سایت صدای مشاوران جهت این امریه اقدام نمایند.

زمان ثبت نام متقاضیان امریه سربازی در قوه قضاییه

بر اساس اطلاعیه قوه قضاییه متقاضیان واجد شرایط این امریه زمان مشخص شده به سایت معرفی شده مراجعه نموده و نام نویسی خود را در این این خصوص انجام دهند.
متن اطلاعیه به شرح ذیل است.

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، بنا بر اعلام امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه، در حال حاضر فقط ثبت نام امریه سربازی قوه قضاییه اعزامی تیر ماه انجام می پذیرد و زمان ثبت‌ نام متقاضی امریه اعزام ۱/ ۴/ ۱۳۹۹ از روز دوشنبه مورخ ۲۵/ ۱/ ۱۳۹۹ آغاز می‌گردد و در بعد از ظهر روز یکشنبه مورخ ۳۱/ ۱/ ۱۳۹۹ پایان می‌پذیرد.

لازم به ذکر است، استان‌هایی که قابل دسترسی نمی باشند، سهمیه امریه آنها به اتمام رسیده و به هیچ وجه امکان پذیرش و ثبت‌نام اعزام تیر ماه در استان های مذکور وجود ندارد.
متقاضیان واجد شرایط می‌توانند در تاریخ مقرر با مراجعه به سامانه ثبت‌نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضاییه به نشانی www.amrie.qazahrm.ir نسبت به ثبت‌ نام اقدام کنند.
در هنگام ثبت‌ نام فیلدها را با دقت کامل تکمیل نموده و سپس کلیه مدارک اعلام شده را به صورت یکجا در یک فایل pdf پیوست نماید.
شایان ذکر است در خصوص افرادی که ثبت نام‌شان کامل نبوده اقدامی میسور نمی باشد.
در خصوص دوره بعدی اعزام متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.”

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام متقاضیان امریه سربازی در قوه قضاییه | اعزامی تیر ماه

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید