تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

خانه / دانشگاه ها / ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان – منابع و نمونه سوالات
ضمن خدمت فرهنگیان

ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان – منابع و نمونه سوالات

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان – منابع و نمونه سوالات

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان 97 با همکاری معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش برگزار میگردد و ویژه مدیران، مربیان پرورشی، معاونان پرورشی، دبیران، آموزگاران و هنرآموزان وزارت آموزش و پرورش است. در این مقاله اطلاعات کاملی در رابطه با شرایط و نحوه ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان، نمونه سوالات دوره ضمن خدمت راهبری هوشمند سازی مدارس ، دانلود رایگان منبع آزمون دوره ضمن خدمت راهبری هوشمند سازی مدارس، آزمون الکترونیکی ضمن خدمت فرهنگیان و اطلاعات دوره ضمن خدمت فرهنگیان در اختیار متقاضیان گرامی قرار داده شده است. پیشنهاد ما به داوطلبان آزمون آنلاین ضمن خدمت فرهنگیان این است که حتما مقاله مربوط به لیست دوره های ضمن خدمت 97-98 را در همین سایت مطالعه نمایند.

برای مشاهده آزمون آنلاین ضمن خدمت فرهنگیان کلیک کنید.

داوطلبان آزمون ضمن خدمت فرهنگیان می توانند برای انجام ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان و رفع هر گونه سوال ابهام در رابطه با نحوه ثبت نام ضمن خدمت، شرایط ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان، زمان برگزاری آزمون ضمن خدمت فرهنگیان و زمان دقیق اعلام نتایج آزمون ضمن خدمت فرهنگیان با کارشناسان از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس حاصل فرمایند.

 

شرایط و نحوه ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان

شرایط و نحوه ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان ، در قالب راهنمای ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان به شرح ذیل به حضورتان اعلام می گردد، متقاضیان می توانند برای انجام ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان با کارشناسان صدای مشاوران تماس حاصل فرمایند.

ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان

 • پس از ورود به آدرس ltms.medu.ir می توانید از کد پرسنلی خود استفاده نمایید.
 • فرهنگیانی می توانند در مورد محتوای آموزشی دوره ضمن خدمت از سامانه ضمن خدمت فرهنگیان 96 استفاده نمایند.
 • مجوز مدرس منطقه ای  جهت تدریس، فقط در منطقه مورد تقاضا معتبر می باشد.
 • ضوابط و شرایط مدرسان مراکز آموزشی دوره های کوتاه مدت برای پرسنل آموزش و پرورش برای کسب عنوان مدرس دوره های کوتاه مدت لازم است شرایط زیر را دارا باشند:
 1. رشته تحصیلی باید با موضوع درسی مورد تدریس مرتبط باشد
 2. وضعیت استخدام باید پیمانی، رسمی آزمایشی و یا قطعی باشد
 3. داشتن کارشناسی ارشد مرتبط با رشته تخصصی
 4. 5 سال حداقل سابقه خدمت
 • در صورت داشتن شرایط فوق پیش از شروع ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان به نکات زیر به دقت توجه فرمایید:
 1. بعد از پر نمودن فرم ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان، سیستم به ضورت خودکار امتیاز شما را محاسبه می نماید و ثبت نام موقت ضمن خدمت انجام می گردد.
 2. مدارکی که مورد نیاز سامانه است را در قالب یک فایل PDF تهیه کنید و در سامانه ثبت نمایید.
 3. ثبت مدارک ضمن خدمت فرهنگیان و یا تغییر در آن را تا ده روز می توانید صورت دهید.
 4. پس از ثبت مدارک  بایستی با دردست داشتن اصل مدارک  به مسئول آموزشهای کوتاه مدت منطقه مورد نظر که در فرم ثبت نام مشخص کرده اید، مراجعه نمایید.
 5. در خواست شما توسط مسئول آموزشهای کوتاه مدت و حراست منطقه مورد بررسی قرار خواهد گرفت و با تایید نهایی اطلاعات شما به عنوان مدرس منطقه ای به بانک مدرسان اضافه می شود. مدرس منطقه ای در صورت تایید اداره برنامه ریزی استان و تایید حراست استان و کسب میانگین لازم نمرات ارزشیابی دوره های تدریس شده درجه وی به مدرس استانی ارتقا میابد. مدرسان استانی دارای مجوز تدریس در سطح استان خواهند بود. مدرس استانی در صورت تایید مرکز برنامه ریزی کشور و تایید حراست وزارت متبوع و کسب میانگین لازم نمرات ارزشیابی دوره های تدریس شده در سطح استان درجه وی به مدرس کشوری ارتقا خواهد یافت. مدرسان کشوری مجوز تدریس در سطح کشور را خواهند داشت. توجه داشته باشید که ارزیابی درجه مدرسی بعد از  اتمام دوره تدریس بوده و بعد از بدست آوردن میانگین نمره مورد نیاز در دو دوره درجه مدرس درجه یک خواهد گرفت.

آزمون الکترونیکی ضمن خدمت فرهنگیان

آزمون الکترونیکی ضمن‌خدمت فرهنگیان معمولا در اوایل دی ماه برگزار می گردد. این آزمون که اخیرا به صورت آنلاین صورت می‌گیرد، براساس توافق صورت گرفته میان وزارت آموزش و پرورش و وزارت ارشاد به طور همزمان در کشور برگزار می‌شود. افراد برای شرکت در آزمون باید به سایت www.quranedu.ir مراجعه کرده و با وارد کردن کد ملی و شماره همراه ثبت شده هنگام ثبت نام، وارد سایت شوند. شرکت کنندگان در آزمون الکترونیکی ضمن خدمت فرهنگیان باید پاسخگوی 20 سوال در 20 دقیقه باشند. منبع این آزمون کتاب «به سوی فهم قرآن» نوشته دکتر مصطفی عباسی مقدم و حجت‌السلام محمدعلی خسروی، انتشارات معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد است که افراد می‌توانند به محض پایان آزمون، نمره خود را نیز مشاهده کنند. توجه داشته باشید که فایل PDF کتاب به همراه فایل صوتی، 90 نکته کلیدی کتاب و فیلم تفسیر سوره صف را می توانید دانلود نمایید. افرادی که در این آزمون موفق به کسب نمره قبولی می شوند، گواهینامه آموزش ضمن خدمت معادل 28 ساعت دریافت خواهند کرد. از آنجاکه این آزمون به صورت آنلاین انجام می‌شود، کلیه تمهیدات لازم برای شرکت کلیه ثبت نام کنندگان در آزمون در نظر گرفته شده و در روزهای برگزاری آزمون در بخش «راهنمای آزمون» راهکارهای لازم برای رفع مشکلات منتشر خواهد شد.‌ متقاضیان در صورت وجود هرگونه مشکل و ابهام می توانند با کارشناسان صدای مشاوران تماس حاصل فرمایند.

دانلود رایگان نمونه سوالات دوره ضمن خدمت راهبردی هوشمند سازی مدارس

برای دانلود نمونه سوالات دوره ضمن خدمت راهبردی هوشمند سازی مدارس کلیک نمایید.

دانلود نمونه سوالات آزمون ضمن خدمت راهبردی (مفاهیم و کلیات دولت الکترونیک)

 

دانلود رایگان منبع آزمون دوره ضمن خدمت راهبردی هوشمند سازی مدارس

برای دانلود رایگان منبع آزمون دوره ضمن خدمت راهبردی هوشمند سازی مدارس روی لبنک زیر کلیک نمایید:

  دانلود مفاهیم و کلیات دولت الکترونیک

 

اطلاعات دوره ضمن خدمت فرهنگیان

برای دانلود جدول اطلاعات دوره ضمن خدمت فرهنگیان روی لینک زیر کلیک نمایید:

 دانلود فایل اطلاعات دوره ضمن خدمت

 زمان برگزاری آزمون ضمن خدمت فرهنگیان

در حال حاضر زمان دقیق برگزاری آزمون فرهنگیان مشخص نیست برای کسب اطلاعات به روز به می توانید با کارشناسان صدای مشاوران تماس حاصل فرمایید.

زمان اعلام نتایج آزمون ضمن خدمت فرهنگیان

در حال حاضر زمان دقیق اعلام نتایج آزمون فرهنگیان مشخص نیست برای کسب اطلاعات به روز به می توانید با کارشناسان صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.

 

داوطلبان آزمون ضمن خدمت فرهنگیان می توانند برای انجام ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان و رفع هر گونه سوال ابهام در رابطه با نحوه ثبت نام ضمن خدمت، شرایط ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان، زمان برگزاری آزمون ضمن خدمت فرهنگیان و زمان دقیق اعلام نتایج آزمون ضمن خدمت فرهنگیان با کارشناسان از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس حاصل فرمایند.

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان – منابع و نمونه سوالات

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه چمران اهواز 99 - 1400

ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه چمران اهواز 99 – 1400

ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه چمران اهواز 99 – 1400 موضوع اطلاعیه ای …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 9 =