تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

شرایط تخفیف شهریه دانشگاه غیرانتفاعی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی غیرانتفاعی ، هر سال دو نوبت در ورودی مهر ماه و بهمن ماه انجام می شود، داوطلبان می توانند برای ثبت نام در ورودی مهر، در مرداد ماه و برای ورودی بهمن ، در آبان ماه اقدام نمایند. ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می شود.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی با توجه به کدرشته محل های مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور ، در مقاطع کاردانی پیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته انجام می شود.

انتخاب رشته بدون کنکور غیرانتفاعی با توجه به لیست رشته های بدون کنکور غیرانتفاعی97 انجام می شود در کد رشته محل های مذکور، نمره کنکور تاثیری ندارد و پذیرش صرفا براساس سوابق تحصیلی است. داوطلبانی که آخرین مدرک تحصیلی آنها دیپلم فنی و حرفه ای است توجه داشته باشند که شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی در مقطع کارشناسی را ندارند و می توانند از میان کد رشته محل های کاردانی انتخاب رشته نمایند. اگر عنوان مدرک دیپلم شما با رشته انتخابی،مطابقت نداشته باشد ، می توانید انتخاب رشته کنید و مشکلی وجود نخواهد داشت.

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97

برای ثبت نام در پذیرش بدون کنکور غیرانتفاعی بهمن 97 ، از 29 دی ماه خواهد بود. متقاضیان به سایت سنجش مراجعه کرده و با انتخاب حداکثر 150 کدرشته از میان لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ، اقدام نمایند.

علاقمندان به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی می توانند برای انجام انتخاب رشته آگاهانه، با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند، کارشناسان راهنمای شما در انجام انتخاب رشته خواهند بود و ثبت نام بدون کنکور کاردانی، کارشناسی دانشگاه غیرانتفاعی را برای شما انجام خواهند داد. دفترچه های ثبت نام بدون کنکور ، برای دو مقطع کاردانی و کارشناسی منتشر می شود:

دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه غیرانتفاعی 97

دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه غیرانتفاعی 97

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی97 و میزان شهریه دانشگاه های غیرانتفاعی 97 لینک آبی را انتخاب کنید.

متقاضیان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ، شما می توانید برای مشاوره انتخاب رشته ، با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید، کارشناسان راهنمای شما در انجام انتخاب رشته آگاهانه خواهند بود و تمام مراحل ثبت نام بدون کنکور کارشناسی غیرانتفاعی را برای شما انجام می دهند.

 

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

لیست رشته های بدون کنکور ریاضی

لیست رشته های بدون کنکور گروه ریاضی 99

لیست رشته های بدون کنکور گروه ریاضی 99 برای آن دسته از داوطلبانی که به …

یک دیدگاه

  1. Avatar

    Please Text in English

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 10 =