تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

سامانه انتقال دانشجویان دانشگاه‏‌ علوم پزشکی برای نیمسال دوم 98 - 99

تمدید مهلت ثبت نقل و انتقال رشته های علوم پزشکی 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه تمدید مهلت ثبت نقل و انتقال رشته های علوم پزشکی 98 – 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

در این مقاله از زمان تمدید مهلت ثبت نقل و انتقال رشته های علوم پزشکی سال 98 – 99 مطلع میشوید. تمدید مهلت ثبت درخواست متقاضیان نقل و انتقال رشته های تحصیلی گروه علوم پزشکی به نقل از اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران وزارت بهداشت در اطلاعیه ای منتشر شد.

اداره کل شاهد و ایثارگران وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تمدید مهلت ثبت درخواست متقاضیان جدیدالورود نقل و انتقال رشته های تحصیلی گروه علوم پزشکی خبر داد. همچنین درمورد نحوه ثبت درخواست نقل و انتقال و یپگیری نتیجه نقل و انتقالات شرح داد.

تمدید مهلت ثبت نقل و انتقال رشته های علوم پزشکی سال 98 – 99

تمدید مهلت ثبت نقل و انتقال رشته های علوم پزشکی و درخواست متقاضیان جدیدالورود نقل و انتقال رشته های تحصیلی گروه علوم پزشکی که در زمان مقرر موفق به ثبت درخواست نشده‌اند تا تاریخ 98/07/12 اعلام شد. 
متقاضیان جهت ثبت درخواست می توانند به سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت به آدرس shahedtransmission.behdasht.gov.ir مراجعه کنند. و یا از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند. کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور، تمام مراحل ثبت نام اینترنتی در نشانی مذکور، جهت ثبت نقل و انتقال رشته های علوم پزشکی را برای متقاضیان انجام می دهند.

لازم به ذکر است تنها به درخواست هایی که از طریق سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت ارسال شود، رسیدگی می‌شود و دانشجویان پس از مطالعه شیوه‌ نامه نقل‌ و انتقالات، نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایید.

نحوه پیگیری ثبت نقل و انتقال رشته های علوم پزشکی برای متقاضیان از طریق سامانه  نقل و انتقال دانشجویان شهد و ایثارگر وزارت بهداشت انجام می شود. امکان پیگیری تلفنی ثبت نقل و انتقال نیز فراهم شده است. می توانید با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه تمدید مهلت ثبت نقل و انتقال رشته های علوم پزشکی 98 – 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

همچنین ببینید

زمان برگزاری امتحانات دانشگاه علوم پزشکی

زمان برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه های علوم پزشکی

در این مقاله زمان برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه های علوم پزشکی که این روزها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =