تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

آیا تعطیلی مدارس کهگیلویه و بویر احمد چهارشنبه 13 آذر 98 صحیح است؟ خبرهایی از تعطیلی مدارس کهگیلویه و بویر احمد

تعطیلی مدارس کهگیلویه و بویر احمد چهارشنبه 13 آذر 98

جهت مشاوره در زمینه تعطیلی مدارس کهگیلویه و بویر احمد چهارشنبه 13 آذر 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

آیا تعطیلی مدارس کهگیلویه و بویر احمد چهارشنبه 13 آذر 98 صحیح است؟ خبرهایی از تعطیلی مدارس کهگیلویه و بویر احمد برای چهارشنبه 13 آذر 98 به گوش دانش آموزان و والدین گرامی رسیده است. این بار تعطیلی مدارس به دلیل شرایط جوی نیست. مدارس در اغلب شهرهای کشور به دلیل آلودگی هوا، بارش برف و … تعطیل می شود. اما در کهکیلوبه و بویر احمد تعطیلی به دلیل شیوع بیماری است. در این مقاله به شرح کامل خبر می پردازیم:

خبر تعطیلی مدارس کهگیلویه و بویر احمد چهارشنبه 13 آذر 98

احتمالا خبر تعطیلی مدارس کهگیلویه و بویر احمد در روز چهارشنبه 13 آذر به گوش ساکنین این منطقه رسیده است. با توجه به شیوع آنفلوانزا در مدارس ابتدایی استان کهگیلویه و بویراحمد این خبر بسیار نگران کننده و بوده و والدین تمایل به ممانعت از حضور کودکان خود در مدرسه دارند. روابط عمومی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد در حال بررسی وضعیت ایجاد شده است. به دلیل شیوع آنفلوانزا و با تایید استانداری، مدارس دوره ابتدایی و پیش دبستانی تمامی شهرستان های استان در حال بررسی وضعیت برای اعلام خبر تعطیلی مدارس می باشند. برای اطلاع از نتیجه بررسی ها می توانید از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

 این طور به نظر می رسد که مدارس شهرستان اهر (آذربایجان شرقی) به علت برودت هوا و سرمای شدید، لازم است برای روز چهارشنبه تعطیل شود. برای اطلاع از خبر قطعی تعطیلی مدارس اهر چهارشنبه 13 آذر 98 از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با کارشناسان سامانه صدای مشاور تماس حاصل فرمایید. دانش آموزان عزیز و والدین گرامی در تمامی شهرهای کشور توجه داشته باشند، که برای اطلاع از خبر قطعی تعطیلی مدارس در سطح کشور به دلایل آلودگی هوا، شیوع بیماری، شرایط جوی از جمله بارندگی شدید و سایر عوامل محیطی و جوی، می توانند از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با کارشناسان سامانه صدای مشاور تماس بگیرند. از طریق این سامانه از جدیدترین اخبار مربوط به تعطیلی مدارس در مقاطع و شهر های مختلف کشور مطلع خواهید شد.

جهت مشاوره در زمینه تعطیلی مدارس کهگیلویه و بویر احمد چهارشنبه 13 آذر 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

همچنین ببینید

جهش تحصیلی در دبیرستان در سال 99

جهش تحصیلی در دبیرستان در سال 99

قصد داریم نحوه جهش تحصیلی در دبیرستان در سال 99 را توضیح دهیم. زمان انجام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 6 =