تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور 98 - 99

نرم افزار تخمین رتبه قبولی آزمون تیزهوشان

جهت مشاوره در زمینه نرم افزار تخمین رتبه قبولی آزمون تیزهوشان

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نرم افزار تخمین رتبه قبولی آزمون تیزهوشان 97-98 را به علت وجود ابهامات فراوان در زمینه شانس و رتبه قبولی دانش آموزان در این مدارس فراهم نموده ایم. اکثر والدین و دانش آموزان هیچ دید درستی از درصد و رتبه قبولی شان در آزمون تیزهوشان ندارند. برای اطلاع از قانون جدید ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم کلیک نمایید. دانش آموزان اکثرا نمی دانند که در کدام درس باید چه درصدی را بزنند تا در رتبه و تراز لازم برای قبولی آزمون تیزهوشان را کسب کنند. همچنین در زمان بعد برگزاری آزمون تیزهوشان 97 استرس زیادی را به دلیل عدم وجود هیچ راهی برای تخمین قبولی آزمون تیزهوشان دارند. مرکز صدای مشاوران تحصیلی با توجه به سابقه ی چندین ساله ای که در این زمینه دارد این مشکل را برطرف نموده است. نرم افزار تخمین رتبه قبولی تیزهوشان مرکز صدای مشاوران به والدین و دانش آموزان اجازه می دهد تا با وارد کردن تعداد سوالات صحیح، غلط یا نزده در هر درس شانس قبولی خود را در آزمون تیزهوشان 97 تخمین بزنند. نرم افزار تخمین رتبه قبولی صدای مشاوران تعداد سوال های صحیح، غلط و وارد نشده ی شما را با تعداد سوالات صحیح، غلط یا نزده کارنامه تیزهوشان 96 مقایسه می کند. توصیه کارشناسان ما این است که قبل از ثبت نام در مدارس تیزهوشان از این نرم افزار استفاده کنید تا هم از حدود درصد قبولی تخمین مناسبی پیدا کرده و هم در زمان ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی 97 و آزمون ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 97 با توجه به تراز قبولی مدارس و توانایی خود انتخاب بهتری را داشته باشید تا قبولی خود را در آزمون تیزهوشان 97 تضمین کنید. یکی دیگر از کاربرد این نرم افزار در زمان حد فاصل آزمون و اعلام نتایج تیزهوشان می باشد که شما می توانید قبولی خود را تخمین بزنید. در همین مقاله نرم افزار تخمین قبولی تیزهوشان به زودی قرار گرغته می شود تا شما عزیزان بتوانید تخمین قبولی تیزهوشان را به راحتی انجام دهید. اگر در ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 دچار مشکل شدید کلیک کنید. برای استفاده از نرم افزار تخمین رتبه تیزهوشان روی لینک زیر کلیک نمایید:

 نرم افزار تخمین رتبه قبولی آزمون تیزهوشان

 

برای اطلاع از آخرین تراز و رتبه قبولی در آزمون تیزهوشان 97-98 می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه نرم افزار تخمین رتبه قبولی آزمون تیزهوشان

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

ثبت نام دانشگاه فرهنگيان بوشهر

شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگيان پردیس علامه طباطبايي استان بوشهر

شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگيان پردیس علامه طباطبايي استان بوشهر موضوع این مقاله می باشد. …

15 دیدگاه

 1. Avatar

  آیا من با تراز 41000میتنوم واسه تیزهوشان خرم آباد قبول شم نهم به دهم

 2. Avatar

  سلام
  آیا میشه با تراز ۴۵هزار تیزهوشان یزد رشته ریاضی رو قبول شد
  البته این دوتا تیزهوشان امسال هرکدوم ۱۸ نفر ورودی دارند

 3. Avatar

  سلام من در ازمون تیزهوشان ششم به هفتم شرکت کردم یه ۶۸ سوال پاسخ دادم ۶۰ صحیح و ۸ نادرست و ۳۲ بی جواب و تعداد شرکت کنندگان هم ۵۰۰ نفر بوده شانس قبولی من در مدرسه ی فرزانگان بوشهر با ۵۵ نفر ظرفیت چقدره؟؟

 4. Avatar

  سلام من در ازمون تیزهوشان ششم به هفتم شرکت کردم به ۶۸سوال پاسخ دادم ۶۰صحیح و ۸ نادرست و تعداد شرکت کنندگان هم ۵۰۰نفر شانس قبولی من در مدرسه ی فرزانگان بوشهر با ۵۵ نفر ظرفیت چقدره؟؟؟؟

 5. Avatar

  سلام من در ازمون ششم به هفتم شرکت کردم به ۶۸سوال پاسخ دادم ۶۰صحیح و ۸غلط و ۳۲بدون جواب تعداد شرکت کننده ها هم ۵۰۰ نفر شانس قبولی من در مدرسه ی فرزانگان بوشهر با ۵۵نفر ظرفیت چقدره؟؟؟

 6. Avatar

  سلام چگونه میتونم از نرم افزار تخمین رتبه ی شما استفاده کنم؟؟

 7. Avatar

  سلام با تراز ۴۴۰۰۰ میتونم در رشته تجربی تییزهوشان یزد قبول بشم

 8. Avatar

  سلام
  امسال توی تیز هوشات استعداد تحلیلی 50 د رصد ازمون رو گرفته و هردرس ریاضی.علوم.فارسی.قران.اجتماعی 50 درصد بعدی رو تشکیل میدن .
  میخوام اینو بدونم که برای شهر تبریز حداقل باید چه درصد هایی رو برای دروس زد؟ و اینکه اگه برای شهر تبریز اگه 50 درصد ازمون رو بزنیم درمیایم از تیزهوشان؟

  • Avatar
   صدای مشاور

   سلام دوست محترم بستگی به رشته انتخابی شما دارداگر ازمون رو 100هزار امتیاز درنظربگیریم69000به بالاعالیه بامشاوران مابای مشاوره دقیقتردرارتباط باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 4 =