تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

تخمین قبولی تیزهوشان

نرم افزار تخمین رتبه قبولی آزمون تیزهوشان

جهت مشاوره در زمینه نرم افزار تخمین رتبه قبولی آزمون تیزهوشان

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نرم افزار تخمین رتبه قبولی آزمون تیزهوشان 99 – 1400 به علت وجود ابهامات فراوان در زمینه شانس و رتبه قبولی دانش آموزان در این مدارس طراحی شده بود. اما در سال های گذشته به دلیل عملکرد نامناسب این نرم افزار و اینکه سیاست ها سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان در پذیرش دانش آموزان تغییر کرد، این نرم افزار نیز از مجموعه مشاوره کنار گذاشته شد.

دانش آموزان اکثرا نمی دانند که در کدام درس باید چه درصدی را بزنند تا در رتبه و تراز لازم برای قبولی آزمون تیزهوشان را کسب کنند. همچنین در زمان بعد برگزاری آزمون تیزهوشان 99 استرس زیادی را به دلیل عدم وجود هیچ راهی برای پیش بینی قبولی آزمون تیزهوشان دارند.

سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان اخیرا تلاش نموده است تا با تغییر در نوع سوالات و روش برگزاری آزمون ورودی این مدارس، از ثبت نام کسانی که با شدت زیادی شروع به درس خواندن پیش از این آزمون می نمایند جلوگیری نموده و تنها دانش آموزان با هوش بالا و استعدادهای خاص را در این مدارس جذب نمایند.

تخمین رتبه و قبولی تیزهوشان 99

تخمین رتبه قبولی تیزهوشان توسط مرکز مشاوره صدای مشاوران به والدین و دانش آموزان این اجازه را می دهد تا با وارد کردن تعداد سوالات صحیح، غلط یا نزده در هر درس شانس قبولی خود را در آزمون تیزهوشان 99 حدس بزنند. تخمین رتبه تیزهوشان که توسط مشاورین مجموعه صدای مشاوران انجام می شود، تعداد سوال های صحیح، غلط و وارد نشده ی شما را با تعداد سوالات صحیح، غلط یا نزده کارنامه تیزهوشان 98 مقایسه می کنند. توصیه کارشناسان ما این است که قبل از ثبت نام در مدارس تیزهوشان از خدمات مشاوره تلفنی این مجموعه استفاده کنید تا هم از حدود درصد قبولی تخمین مناسبی پیدا کرده و هم در زمان ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی 99 و آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99 با توجه به تراز قبولی مدارس و توانایی خود انتخاب بهتری را داشته باشید تا قبولی خود را در آزمون تیزهوشان 99 تضمین کنید.

یکی دیگر از کاربرد این روشدر زمان حد فاصل آزمون و اعلام نتایج تیزهوشان می باشد که شما می توانید قبولی خود را تخمین بزنید.

برای اطلاع از آخرین تراز و رتبه قبولی در آزمون تیزهوشان 99 – 1400 می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه نرم افزار تخمین رتبه قبولی آزمون تیزهوشان

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 99 – 1400 برای حضور در این …

21 دیدگاه

 1. Avatar

  آیا من با تراز 41000میتنوم واسه تیزهوشان خرم آباد قبول شم نهم به دهم

 2. Avatar

  سلام
  آیا میشه با تراز ۴۵هزار تیزهوشان یزد رشته ریاضی رو قبول شد
  البته این دوتا تیزهوشان امسال هرکدوم ۱۸ نفر ورودی دارند

 3. Avatar

  سلام من در ازمون تیزهوشان ششم به هفتم شرکت کردم یه ۶۸ سوال پاسخ دادم ۶۰ صحیح و ۸ نادرست و ۳۲ بی جواب و تعداد شرکت کنندگان هم ۵۰۰ نفر بوده شانس قبولی من در مدرسه ی فرزانگان بوشهر با ۵۵ نفر ظرفیت چقدره؟؟

 4. Avatar

  سلام من در ازمون تیزهوشان ششم به هفتم شرکت کردم به ۶۸سوال پاسخ دادم ۶۰صحیح و ۸ نادرست و تعداد شرکت کنندگان هم ۵۰۰نفر شانس قبولی من در مدرسه ی فرزانگان بوشهر با ۵۵ نفر ظرفیت چقدره؟؟؟؟

 5. Avatar

  سلام من در ازمون ششم به هفتم شرکت کردم به ۶۸سوال پاسخ دادم ۶۰صحیح و ۸غلط و ۳۲بدون جواب تعداد شرکت کننده ها هم ۵۰۰ نفر شانس قبولی من در مدرسه ی فرزانگان بوشهر با ۵۵نفر ظرفیت چقدره؟؟؟

 6. Avatar

  سلام چگونه میتونم از نرم افزار تخمین رتبه ی شما استفاده کنم؟؟

 7. Avatar

  سلام با تراز ۴۴۰۰۰ میتونم در رشته تجربی تییزهوشان یزد قبول بشم

 8. Avatar

  سلام
  امسال توی تیز هوشات استعداد تحلیلی 50 د رصد ازمون رو گرفته و هردرس ریاضی.علوم.فارسی.قران.اجتماعی 50 درصد بعدی رو تشکیل میدن .
  میخوام اینو بدونم که برای شهر تبریز حداقل باید چه درصد هایی رو برای دروس زد؟ و اینکه اگه برای شهر تبریز اگه 50 درصد ازمون رو بزنیم درمیایم از تیزهوشان؟

  • Avatar
   صدای مشاور

   سلام دوست محترم بستگی به رشته انتخابی شما دارداگر ازمون رو 100هزار امتیاز درنظربگیریم69000به بالاعالیه بامشاوران مابای مشاوره دقیقتردرارتباط باشید

 9. Avatar

  تراز من ۸۶۶۶۷است پایه یه ششم به هفتم در تیزهوشان رتبم چند میشه

 10. Avatar

  سلام من پایه نهم هستم معدل کتبی امتحان نوبت دوم من 19.75 و نوبت اول 19.5شده ولی معدل کلم که شامل میانگین مستمر و کتبی نوبت اول و دوم هست 19.98 شده . کدوم نمره در نمونه تاثیر داره و اینکه من آزمون پارسال رو دادم ترازم نسبت به ضرایب دروس سال گذشته 68688و امسال 70430 شد .شانس قبولیم توی آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان چقدره واقعا دیگه انگیزه ای برای درس خوندن ندارم مدرسه تیزهوشان منطقه مون 8 نفر تجربی می خواد می تونم روش حساب کنم؟

  • Avatar
   صدای مشاور

   سلام دوست محترم شانس دارید برای مشاوره جامعتر بامشاوران ما درارتباط باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 18 =