تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

خانه / مدارس / تیزهوشان / برنامه ریزی آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 98-99
برنامه ریزی آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 97-98

برنامه ریزی آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 98-99

جهت مشاوره در زمینه برنامه ریزی آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 98-99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

برنامه ریزی آزمون تیزهوشان نهم به دهم برای قبولی دانش آموزان دبیرستان های دوره دوم تیزهوشان ضروری می باشد. آزمون تیزهوشان توسط سمپاد که همان سازمان آموزش و پرورش استعداد های درخشان است، به صورت هماهنگ کشوری برگزار می شود. به دلیل امکانات آموزشی عالی که در مدارس تیزهوشان وجود دارد، رقابت در این آزمون بسیار شدید می باشد، بنابراین توصیه ما به داوطلبان آزمون تیزهوشان نهم به دهم این است که حتی یک روز را نیز از دست ندهید و همین الان برنامه ریزی آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 98 را آغاز نمایید.

ما در این مقاله شما را برای داشتن برنامه ریزی صحیح آزمون مدارس تیزهوشان راهنمایی خواهیم کرد و اطلاعاتی راجع به زمان، نحوه و شرایط ثبت نام، منابع آزمون، زمان برگزاری و اعلام نتایج تیزهوشان خواهید داشت. البته داوطلبان تیزهوشان می توانند جهت ثبت نام و دریافت برنامه اختصاصی خود که با توجه به شرایط هر فرد مجزا و کسب اطلاع از زمان های دقیق آزمون و اعلام نتایج، با کارشناسان صدای مشاوران که سال ها در این زمینه فعالیت داشته اند، تماس حاصل فرمایند.

برای اطلاع از قانون جدید ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم کلیک نمایید.

لینک مطالب مرتبط به تیزهوشان:

ظرفیت پذیرش تیزهوشان 98

نرم افزار تخمین رتبه قبولی آزمون تیزهوشان

سوالات آزمون تیزهوشان 98

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۹۸

شرایط ثبت نام تیزهوشان 98

ویژگی های دانش آموزان تیزهوش

برنامه ریزی آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98

کلیه مراحل ثبت نام تیزهوشان 98 به صورت اینترنتی انجام خواهد شد. داوطلبان برای انجام برنامه ریزی صحیح و اصولی مطالعه آزمون تیزهوشان، حتما به ضریب دروس توجه نمایند و با توجه به ضریب هر درس، به اهمیت آن پی ببرند و در برنامه زمانبدی شده خود، زمان بیشتری را به دروس مهم تری که از ضریب بالاتری در آزمون تیزهوشان برخوردار است بهرمند شوند. اهمیت این آزمون و رقابت در آن کمتر از کنکور نیست، بنابراین آن را دست کم نگیرید. هر دانش آموز باید مطابق با شرایط و نحوه یادگیری خود برنامه ریزی نمایند، مثلا برخی بر این باورند که بهترین زمان مطالعه صبح زود می باشد، ولی این موضوع برای همه افراد صدق نمی کند و برخی دانش آموزان در ساعات بعد از ظهر و یا شب توانایی یادگیری بالاتر و تمرکز بالاتری خواهند داشت. پس برنامه ریزی برای مطالعه آزمون تیزهوشان باید دارای انعطاف پذیری بالایی باشد و تقلید از برنامه های ثابت و بدون انعطاف نباشه و روی اصول و بنابر دلایل منطقی انجام شود. میزان استراحت حین مطالعه دروس بسیار مهم می باشد اگر بی وقفه و بدون استراحت مطالعه نمایید کیفیت و توان یادگیریتان کاهش می یابد. برای افزایش توانایی یادگیری هر یک ساعت 10دقیقه استراحت نمایید. برای اینکه دانش آموز دچار دلزدگی در مطالعه و کسالت نشود بهتر است از مطالعه درس مورد علاقه اش شروع نموده و دروسی را در هر روز مطالعه نماید که در همان روز در برنامه کلاسی مدرسه اش داشته است، به این ترتیب ذهن دانش آموز در هر روز، روی دروس خاصی متمرکز می شود و پراکندگی اطلاعات ورودی به ذهن، وجود نخواهد داشت. در برنامه ریزی تیزهوشان نهم به دهم، مطالعه درس ریاضی اهمیت زیادی دارد و روزانه حل کردن حداقل 15 تست ریاضی را در برنامه ریزی تیزهوشان نهم به دهم در نظر بگیرید. علوم در دوره راهنمایی شامل 4 بخش است که شامل شیمی و فیزیک و زیست و زمین شناسی را در برنامه ریزی تیزهوشان نهم به دهم به طور جداگانه مورد مطالعه قرار دهید.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم در حال حاضر اعلام نشده است ولی احتمالا قبل از نیمه دوم بهمن آغاز می شود، برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 می توانید با کارشناسان صدای مشاوران تماس حاصل فرمایید. داوطلبان پس از آغاز ثبت نام آزمون تیزهوشان 98 ، لازم است به سایت Azmoon.medu.ir مراجعه نموده و مرحله اول ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 را انجام دهند که شامل وارد کردن اطلاعات دانش آموزی در فرم ثبت نام می باشد، مرحله بعد ثبت نام نهایی آزمون تیزهوشان است که احتمالا در فروردین98 می باشد دانش آموزان با پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان می بایست ثبت نام خود را قطعی کنند. اگر در ثبت نام آزمون تیزهوشان 98 با مشکل برخورد کردید می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاوران تماس بگیرید.

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98

مطالعه دقیق و کامل دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم یه دهم 98 ضروری می باشد. مهمترین شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 کسب معدل سالانه پایه هشتم بالای 19 میباشد و دانش آموزان باید در حال تحصیل در پایه نهم باشند. داوطلب برای ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم باید دارای تابعیت ایرانی باشد، ولی دانش آموزان غیر ایرانی هم با شرایط خاص می توانند در آزمون تیزهوشان 98 در پایه نهم به دهم ثبت نام و شرکت کنند.

سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98

حدود 30 درصد سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 از کتاب های درسی پایه هشتم طراحی می شود و حدود 70 درصد سوالات از کتاب های درسی پایه نهم طراحی می شود. سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم دو شیوه مطرح می شود که منابع آنها با هم متفاوت است، منابع سوالات استعداد تحلیلی خارج از کتاب های درسی می باشد و به صورت مفهمومی طرح می شود و دسته بعدی سوالات استعداد تحصیلی است که با توجه به مطالب کتاب های درسی طرح می گردد.

تعداد سوالات استعداد تحلیلی و تعداد سوالات استعداد تحصیلی و ضرایب آن در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 به شرح جدول  ذیل می باشد:

استعداد تحصیلی
درس تعداد سوالات ضریب درس زمان پاسخگویی
قرآن و معارف اسلامی-آموزش قرآن و پیام های آسمان 8 2 یک ساعت و 25دقیقه
فارسی و زبان انگلیسی 15 2
مطالعات اجتماعی 15 1
علوم 17 2
ریاضی 20 3
سوالات استعداد تحلیلی
درس تعداد سوال زمان پاسخگویی
استعداد تحلیلی 15 15دقیقه

 

آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 98 شامل 90 سوال و 100 دقیقه زمان پاسخگویی است

 

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99

زمان دقیق هنوز مشخص نیست، احتمالا نیمه اول اردیبهشت زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 می باشد. زمان دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان یک هفته قبل از آزمون است. دریافت کارت به صورت اینترنتی انجام می شود. لازم به ذکر است به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 98 – 98 برای شرکت در آزمون الزامی می باشد. حدودا 5 الی 6 هفته بعد از برگزاری آزمون و بعد از برگزاری آزمون نمونه دولتی زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98  است. نتایج آزمون تیزهوشان از طریق سایت این سازمان مشاهده و دریافت می شود.

لینک مطالب مرتبط به تیزهوشان:

تاریخ و زمان و نحوه ثبت نام تیزهوشان 98

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 98

ثبت نام تیزهوشان 98

حذف آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

راهکارهایی برای قبولی در تیزهوشان

برنامه ریزی برای قبولی در تیزهوشان 98

اعلام نتایج تیزهوشان ۹۸

اعتراض به نتایج تیزهوشان ۹۸

سایت ثبت نام تیزهوشان azmoon.medu.ir

طرح شهاب | طرح شهاب چیست ؟ جایگزین مدارس تیزهوشان

سوالات و پاسخنامه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 98

آزمون تیزهوشان ۹۸

حذف آزمون ورودی تیزهوشان هفتم و نحوه ورود به مدارس تیزهوشان 98

نحوه ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم

برنامه ریزی آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 98

منابع آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۸

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 98

منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۸

منابع آزمون تیزهوشان ۹۸

برنامه ریزی آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 98

شهریه مدرسه تیزهوشان 98

توصیه هایی به والدین داوطلبان آزمون تیزهوشان 98

 

جهت مشاوره در زمینه برنامه ریزی آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 98-99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

شرایط و نحوه تغییر رشته در پایه یازدهم

منابع آزمون المپیاد علمی دانش آموزی نجوم و اختر فیزیک 98 – 99

در این مقاله لیست منابع آزمون المپیاد علمی دانش آموزی نجوم و اختر فیزیک 98 …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + هفت =