انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 98

تغییر رشته

جهت مشاوره در زمینه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

برای انجام انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 98 ، به دقت دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال 98 را مطالعه نمایید، توجه نمایید، که هر سال بعد از انتشار دفترچه انتخاب رشته ارشد ، دفترچه های دیگر تحت عنوان اصلاحیه، پیوست و … منتشر می شود. داوطلبانی که بعد از اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد سراسری، مجاز به انتخاب رشته شده اند ، می توانند با تکمیل فرم پیش نویس انتخاب رشته کارشناسی ارشد اینترنتی نسبت به انجام انتخاب رشته اقدام نمایند. انتخاب رشته دانشگاه های سراسری روزانه، نوبت شبانه، پردیس خودگردان، دوره های مجازی، دانشگاه پیام نور و موسسات غیر انتفاعی از طریق مطالعه دفترچه انتخاب رشته ارشد سراسری 98 انجام می شود، همانطور که می دانید آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به صورت یک آزمون هماهنگ برگزار گردید ولی دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و دفترچه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد به صورت دو دفترچه جداگانه می باشد، برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 98 روی لینک آبی کلیک نمایید.

برای اطلاع از زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد کلیک نمایید، و یا با شماره تلفن های موجود در این صفحه تماس گرفته و از جدیدترین اخبار مربوط به انتخاب رشته ارشد مطلع شوید.

موفقیت در انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 98

برای موفقیت در انجام انتخاب رشته کارشناسی ارشد ، قطعا نیاز به آگاهی از تمامی شرایط مندرج در دفترچه انتخاب رشته و اطلاع از شرایط و مزایای تحصیل در هر رشته و دانشگاه می باشید، که صرفا با مطالعه دفترچه انتخاب رشته به این میزان از اطلاعات مورد نیاز دست نخواهید یافت و نیاز به مشاوره حرفه ای برای قبولی در انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری غیر قابل انکار است.

توصیه ما به داوطلبان این است که حتما برای انجام انتخاب رشته آگاهانه از خدمات مشاوره ، مراکز معتبر که سال ها در این زمینه فعالیت نموده اند بهره مند گردند، بنابراین جهت مشاوره انتخاب رشته ارشد به صورت تلفنی و یا حضوری ، از طریق تلفن ثابت و از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9090971611 با کارشناسان صدای مشاور تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید