تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

تغییر رشته

انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 98

جهت مشاوره در زمینه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

برای انجام انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 98 ، به دقت دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال 98 را مطالعه نمایید، توجه نمایید، که هر سال بعد از انتشار دفترچه انتخاب رشته ارشد ، دفترچه های دیگر تحت عنوان اصلاحیه، پیوست و … منتشر می شود. داوطلبانی که بعد از اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد سراسری، مجاز به انتخاب رشته شده اند ، می توانند با تکمیل فرم پیش نویس انتخاب رشته کارشناسی ارشد اینترنتی نسبت به انجام انتخاب رشته اقدام نمایند. انتخاب رشته دانشگاه های سراسری روزانه، نوبت شبانه، پردیس خودگردان، دوره های مجازی، دانشگاه پیام نور و موسسات غیر انتفاعی از طریق مطالعه دفترچه انتخاب رشته ارشد سراسری 98 انجام می شود، همانطور که می دانید آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به صورت یک آزمون هماهنگ برگزار گردید ولی دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و دفترچه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد به صورت دو دفترچه جداگانه می باشد، برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 98 روی لینک آبی کلیک نمایید.

برای اطلاع از زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد کلیک نمایید، و یا با شماره تلفن های موجود در این صفحه تماس گرفته و از جدیدترین اخبار مربوط به انتخاب رشته ارشد مطلع شوید.

موفقیت در انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 98

برای موفقیت در انجام انتخاب رشته کارشناسی ارشد ، قطعا نیاز به آگاهی از تمامی شرایط مندرج در دفترچه انتخاب رشته و اطلاع از شرایط و مزایای تحصیل در هر رشته و دانشگاه می باشید، که صرفا با مطالعه دفترچه انتخاب رشته به این میزان از اطلاعات مورد نیاز دست نخواهید یافت و نیاز به مشاوره حرفه ای برای قبولی در انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری غیر قابل انکار است.

توصیه ما به داوطلبان این است که حتما برای انجام انتخاب رشته آگاهانه از خدمات مشاوره ، مراکز معتبر که سال ها در این زمینه فعالیت نموده اند بهره مند گردند، بنابراین جهت مشاوره انتخاب رشته ارشد به صورت تلفنی و یا حضوری ، از طریق تلفن ثابت و از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9090971611 با کارشناسان صدای مشاور تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

همچنین ببینید

سامانه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال

سامانه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال 1398

برای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد لازم است ، نشانی سامانه انتخاب رشته آزمون کارشناسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 6 =