خانه / مدارس / اخبار مدارس / اعلام نتایج پایه هفتم مدارس شاهد 98 – 99
اعلام نتایج پایه هفتم مدارس شاهد 98 - 99

اعلام نتایج پایه هفتم مدارس شاهد 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج پایه هفتم مدارس شاهد 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله از اعلام نتایج پایه هفتم مدارس شاهد 98 – 99 ، مطلع می شوید. جزئیات کامل اخبار اعلام نتایج پایه هفتم مدارس شاهد به اطلاع دانش آموزان و والدین گرامی می رسد. نتایج مدارس شاهد و اعلام اسامی پذیرفته شدگان برای ثبت نام در پایه هفتم مدارس شاهد تا دو برابر ظرفیت اصلی و ذخیره انجام می شود. 

اعلام نتایج پایه هفتم مدارس شاهد سال 98 – 99

 اعلام نتایج پایه هفتم مدارس شاهد 98 – 99، برای دانش آزموزانی که از تاریخ 98/04/01 الی 98/04/14 برای پیش ثبت نام مدارس شاهد  اقدام کرده اند، از طریق سامانه سجا انجام می شود. 

نتایج به صورت اینترنتی منتشر می شود. برای دریافت نتایج پایه هفتم مدارس شاهد به نشانی student.saja.medu.ir مراجعه کنید. برای ورود به این سامانه کد ملی و سریال شناسنامه دانش آموز را نیاز خواهید داشت. بعد از ورود به سامانه امکان مشاهده نتیجه پذیرش و یا لیست ذخیره ها را خواهید داشت. 

برای مشاهده و دریافت نتایج پایه هفتم مدارس شاهد می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید. نتایج مدارس شاهد را از کارشناسان این سامانه بخواهید و از مدارک لازم برای ثبت نام حضوری مطلع شوید.

زمان اعلام نتایج پایه هفتم مدارس شاهد 98 – 99

زمان اعلام نتایج پایه هفتم مدارس شاهد ، در تاریخ 98/04/22 است. جهت مشاهده نتایج به سامانه سجا مدارس شاهد مراجعه کرده و یا با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.

برای ثبت نام پایه هفتم اول متوسطه مدارس شاهد 98 – 99 کلیک کنید.

زمان تایید مدارک ثبت نام پایه هفتم مدارس شاهد 98 – 99

زمان تایید مدارک ثبت نام پایه هفتم مدارس شاهد و ثبت نام قطعی مدارس شاهد در سال تحصیلی 98 – 99، در تاریخ 98/05/03 می باشد. تایید نهایی مدارک و ثبت نام پایه هفتم برعهده مدیر مدرسه یا آموزشگاه است. برای مشاهده شرایط ثبت نام پایه هفتم مدارس شاهد 98 – 99 کلیک کنید.

والدین گرامی می توانند برای دریافت نتایج ثبت نام اولیه پایه هفتم مدارس شاهد و اطلاع از مدارک لازم برای ثبت نام قطعی و حضوری در مدرسه شاهد، با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس حاصل فرمایند.

 

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج پایه هفتم مدارس شاهد 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

لیست رشته های فنی حرفه ای,رشته های پولساز فنی حرفه ای,رشته های دانشگاهی فنی حرفه ای,رشته های هنرستان دخترانه,رشته های کاردانش,بهترین رشته فنی حرفه ای برای پسران,رشته های جدید هنرستان,بهترین رشته فنی در هنرستان

لیست رشته های پردرآمد هنرستان 98

در این مقاله قصد داریم به بررسی موضوع لیست رشته های پردرآمد هنرستان 98 بپردازیم. …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *