اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی 98 – 99

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت هشتم تیزهوشان

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی 98 – 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله از اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی 98 – 99 مطلع می شوید. داوطلبانی که در جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم حضور داشته اند، در زمان اعلام نتایج نمونه دولتی برای دریافت کارنامه اقدام نمایند. با توجه به ادغام آزمون نمونه دولتی و مدارس تیزهوشان نهم به دهم ، نتایج نیز هم زمان و به صورت اینترنتی اعلام می شود.

نحوه اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی 98 – 99

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی و مدارس تیزهوشان (سپماد) نهم به دهم، به صورت هم زمان و از طریق سامانه Azmoon.medu.ir انجام می شود. با مراجعه به نشانی مذکور ، امکان مشاهده نتایج آزمون و وضعیت قبولی در مدارس سمپاد، مدارس نمونه دولتی دبیرستان و مدارس نمونه دولتی هنرستان قابل مشاهده است. 

دانش آموزان برای ورود به سامانه  Azmoon.medu.ir نیاز به رمز همگام مدارس خواهند داشت. درصورتی که رمز همگام ندارید، می توانید برای کسب راهنمایی و دریافت رمز با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

“برای مشاهده راهنمای دریافت نتایج مدارس نمونه دولتی کلیک نمایید.”

پذیرفته شدگان عزیز مدارس نمونه دولتی، توجه داشته باشید که لازم است حتما در زمان اعلام شده برای انتشار کارنامه و اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی، برای دریافت نتایج اقدام کرده و با مدارک مورد نیاز برای ثبت نام حضوری به مدرسه مراجعه کنید. عدم اقدام به موقع برای ثبت نام نهایی مدارس نمونه دولتی به منزله انصراف از تحصیل می باشد.

اگر در آزمون ورودی مدارس قبول نشده اید و در لیست اسامی قبول شدگان مدارس نمونه دولتی مورد پذیرش قرار نگرفته اید، می توانند در صورت لزوم اقدام به ثبت اعتراض به نتایج مدارس نمونه دولتی نمایید. 

اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی

تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 98 – 99

بعد از اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی، زمان تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان خواهد بود. دلیل ایجاد این ظرفیت اضافه، عدم ثبت نام به موقع برخی از داوطلبان در مهلت ثبت نام حضوری ، انصراف از تحصیل در مدارس نمونه دولتی و تحصیل در مدارس تیزهوشان و … می باشد. تکمیل ظرفیت فرصتی برای پذیرش داوطلبانی می باشد که در مرحله اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی قبول نشده اند.

دانش آموزان و والدین گرامی برای دریافت نتایج مدارس نمونه دولتی و اطلاع از زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی سال 98 – 99 با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس حاصل فرمایید.

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی 98 – 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید