اعلام نتایج دانشگاه امام صادق 99 – 1400

شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج دانشگاه امام صادق 99 – 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اعلام نتایج دانشگاه امام صادق 99 – 1400 از طریق این مقاله به اطلاع داوطلبان می رسد. دانشگاه امام صادق اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه امام صادق را در دو مرحله اعلام می کند. پذیرش به صورت نیمه متمرکز از طریق کنکور سراسری و مراحل گزینش و مصاحبه اختصاصی دانشگاه امام صادق، می باشد . بنابراین داوطلبان علاوه بر مرحله اول اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری و مجاز شدن برای ورود به کد رشته محل های این دانشگاه، باید در سایر مراحل پذیرش شرکت کرده و منتظر اعلام نتایج دانشگاه امام صادق باشند.

اعلام نتایج دانشگاه امام صادق سال 99 – 1400

اعلام نتایج دانشگاه امام صادق سال 99 – 1400 ، شامل اعلام نتایج اولیه و نتایج نهایی می باشد.

اعلام نتایج اولیه – انتخاب رشته کنکور

با توجه به اینکه پذیرش مرحله اول این دانشگاه از طریق برگزاری کنکور انجام می شود، نتایج اولیه دانشگاه امام صادق ، همان زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری در 10 آبان ماه است.

برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس حاصل فرمایید.

اعلام نتایج نهایی- مصاحبه و گزیش دانشگاه امام صادق

داوطلبانی که در مرحله انتخاب کدرشته محل های دانشگاه امام صادق مجاز شده اند، به مصاحبه و گزینش اختصاصی این دانشگاه دعوت می شوند. بعد از کسب امتیاز لازم برای قبولی، اسامی قبول شدگان در اعلام نتایج نهایی دانشگاه امام صادق اعلام می شود. برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج نهایی با سامانه صدای مشاوران تماس بگیرید. پذیرفته شدگان از ابتدای ورود به این دانشگاه از مزایا و حقوق برخوردار خواهند شد. برای اطلاع از  “مزایای تحصیل در دانشگاه امام صادق ” کلیک کنید.

دانشگاه امام صادق

آزمون شفاهی دانشگاه امام صادق 99 – 1400

آزمون شفاهی دانشگاه امام صادق یکی از مراحل گزینش داوطلبان می باشد. برای ورود به این دانشگاه بعد از قبولی در کنکور لازم به آزمون شفاهی دعوت می شوید. گزینش از میان داوطلبان معرفی شده چند برابر ظرفیت از سوی سازمان سنجش برای حضور در این آزمون دعوت به عمل می آید. کسب امتیاز در ازمون شفاهی و صلاحیت های عملی داوطلبان معیار رقابت در میان داوطلبات است.

برای دریافت نتایج خود می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و نتایج خود را بدون صرف وقت دریافت نمایید.

داوطلبان می توانند برای اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام در دانشگاه امام صادق با شماره های درج شده در این مقاله تماس حاصل نموده و پاسخ پرسش خود را جویا شوند.

 اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال 1399

نحوه دریافت نتایج آزمون سراسری سال 99 به شرح زیر می باشد. لذا داوطلبان می توانند با استفاده از مراحل زیر نتایج خود را دریافت نمایند.

 مشاهده نتایج با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و یا مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی و اطلاع از رشته و دانشگاه­ محل قبولی.

2- اطلاع از نحوه، تاریخ و مدارک لازم برای ثبت ­نام با مراجعه (از تاریخ 99/08/14 ) به درگاه اینترنتی دانشگاه و یا موسسه محل قبولی.

3- بررسی و تصمیم ­گیری در خصوص مراجعه و ثبت ­نام در رشته محل قبولی در دانشگاه قبولی ( با آزمون و یا با سوابق تحصیلی) و یا دانشگاه آزاد اسلامی ( صرفا برای افرادی که دارای دو و یا سه نقطه قبولی هستند)

4- بررسی بند ب توضیحات اطلاعیه در خصوص رشته­ های دارای شرایط خاص ( آزمون عملی، مصاحبه، معاینه، گزینش و …)

5- متقاضیان پذیرفته نشده در صورت داشتن سوال در خصوص عدم پذیرفته شدن مراجعه به درگاه سازمان تا 99/08/15 و دریافت کارنامه علمی و بررسی و تحلیل وضعیت انتخاب­های خود و نیز در بین سایر متقاضیان کدرشته ­های انتخابی.

6- نحوه اقدام برای ارسال درخواست به سازمان سنجش یا داشتن سوال با توجه نوع تقاضا بعد از مشاهده کارنامه نتایج نهایی از تاریخ 99/08/15 به بعد.

7- اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشگاه امام صادق (ع) متعاقبا از طریق درگاه سازمان سنجش اطلاع‌رسانی این سازمان اعلام خواهد شد.

برای کسب اطلاعات تکمیلی روی لینک های زیر کلیک کنید.
 1. زمان ثبت نام دانشگاه امام صادق 99 – 1400
 2. شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق 99 – 1400
 3. لیست رشته های دانشگاه امام صادق 99 – 1400

جمع بندی

با توجه به دو مرحله ای بودن پذیرش در دانشگاه امام صادق می توانید از نحوه اعلام نتایج و پذیرش در دانشگاه امام صادق با استفاده از این مقاله مطلع شوید. در ادامه نحوه دریافت نتایج اولیه را می توانید مطالعه نمایید.

اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان اصلی و ذخیره دانشگاه امام صادق (ع)

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان اصلی و ذخیره رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاه امام صادق (ع) درآزمون سراسری سال 1399

پیرو اطلاعیه مورخ 1399/8/8 درخصوص اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال 1399، (رشته های تحصیلی پذیرش با آزمون) بدین وسیله به اطلاع متقاضیانی که مشخصات آنان به عنوان پذیرفته ­شده اصلی و یا ذخیره رشته­ های مختلف تحصیلی دانشگاه امام صادق (ع) در آزمون سراسری سال 1399 اعلام شده است، می­رساند که پذیرفته­ شدگان لازم است براساس توضیحات ذیل نسبت به ثبت­ نام خویش اقدام نمایند.

 1.  با توجه به اینکه ثبت ­نام از افراد پذیرفته ­شده به صورت مجازی انجام می­ پذیرد، لذا پذیرفته­ شدگان لازم است به منظور اطلاع از زمان و نحوه ثبت­ نام به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه امام صادق (ع) واحد برادران به نشانی: www.gznisu.ir و واحد خواهران به نشانی: www.isuw.ac.ir مراجعه نمایند.
 2.  عدم مراجعه پذیرفته ­شدگان به سامانه ثبت­ نام موسسه در زمان مقرر، بمنزله انصراف از ثبت­ نام تلقی گردیده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
 3. آن دسته از متقاضیانی که در مرحله اعلام نتایج نهایی رشته های تحصیلی پذیرش با آزمون (در تاریخ 1399/8/8) در ردیف پذیرفته­ شدگان نهایی قرار گرفته اند و هم اکنون نیز در ردیف پذیرفته شدگان رشته های تحصیلی دانشگاه امام صادق (ع) قرار دارند، می بایست از دو رشته قبولی اعلام شده یکی را به دلخواه انتخاب و در آن رشته ثبت نام و به تحصیل بپردازند و ثبت نام در یک رشته تحصیلی به منزله انصراف از رشته دیگر تلقی خواهد شد.
 4. پذیرفته­ شدگان لازم است بر حسب مورد مطابق جدول مندرج در بند (ج) اطلاعیه اعلام نتایج پذیرفته شدگان نهایی رشته های مختلف تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی آزمون سراسری سال 1399 (رشته های تحصیلی با آزمون) مورخ 1399/8/8 موجود در درگاه اطلاع رسانی این سازمان نسبت به تهیه مدارک ثبت نامی اقدام و به دانشگاه ارائه نمایند.
 5. متقاضیانی که در ردیف پذیرفته شدگان قرار نگرفته اند درصورت داشتن هر گونه سوال و یا اعتراض می بایست موضوع را از طریق دانشگاه امام صادق (ع) پیگیری نمایند.

اسامی قبولین اصلی و ذخیره واحد خواهران دانشگاه امام صادق (ع) در ازمون سراسری سال 1399

اسامی قبولین اصلی و ذخیره واحد برادران دانشگاه امام صادق (ع) در ازمون سراسری سال 1399

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج دانشگاه امام صادق 99 – 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
9 دیدگاه برای “اعلام نتایج دانشگاه امام صادق 99 – 1400”
 1. سلام امیدوارم یکی از افراد پذیرفته شده حقیر باشم

 2. تاکنون برای اعلام نتایج نهایی با من تکاس نگرفته اند
  ممکن است من پذیرفته نشده باشم؟

  • سلام دوست محترم نتایج هنوز اعلام نشده است از طریق سیت دانشگاه امام صادق پیگیری نمایید

 3. سلام ببخشید نتایج دانشگاه امام صادق اعلام شده است؟؟؟؟؟؟

 4. سلام
  کسی که سال اول در پذیرش دانشگاه امام صادق رد شده، سال دوم در پذیرش میتونه دوباره شرکت کنه؟؟

 5. سلام ببخشید واس اونایی که از دانشگاه امام صادق قبول شدن پیامک میزنن یا نه ؟؟؟

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید