اعلام نتایج تیزهوشان 99

اعلام نتایج تیزهوشان 99

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج تیزهوشان 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نتایج تیزهوشان هر سال بعد از برگزاری آزمون نمونه دولتی اعلام می گردد و آزمون ورودی تیزهوشان 99 بصورت هماهنگ کشوری برای ششم ابتدایی (ششم به هفت) و نهم به دهم، برگزار شد و دانش آموزان مستعد و تلاشگر شناسایی خواهند شد. در این مقاله نحوه مشاهده کارنامه و مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان 99 آموزش داده خواهد شد. داوطلبان آزمون ورودی تیزهوشان 99 درصورت وجود هرگونه ابهام یا سوال در رابطه با اعلام نتایج تیزهوشان می توانند با کارشناسان صدای مشاور تماس حاصل فرمایند. برای اطلاع از قانون جدید ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم کلیک نمایید.

تاریخ، زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99

زمان احتمالی اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان برای تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم سال تحصیلی 99 در مرداد 99 خواهد بود. برای اطلاع از نتایج تیزهوشان ششم به هفتم کلیک“نمایید. دفترچه ثبت نام تیزهوشان 99، نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99، (پذیرفته شدگان دبیرستان های دوره اول متوسطه (هفتم) و دوره دوم متوسطه (دهم)، نیز بعد از برگزاری آزمون نمونه دولتی منتشر خواهد شد. نتایج آزمون تیزهوشان به صورت اینترنتی اعلام می شود و داوطلبان باید به سایت Azmoon.medu.ir مراجعه نمایند. زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان هفته اول شهریور ماه اعلام شده است.

این سایت منبع اطلاع رسانی نتایج آزمون است. در این مقاله نحوه مشاهده نتایج به حضورتان اعلام می گردد. برای اطلاع از زمان اعلام نتایج نهم به دهم با شماره تلفن های موجود در این صفحه تماس بگیرید.

تعداد شرکت کننده های آزمون تیزهوشان

در آزمون تیزهوشان که نهم و دهم مرداد ماه برای پایه‌های هفتم و دهم برگزار شد، 213 هزار و 88 نفر در پایه هفتم و 117 هزار و 528 نفر در پایه دهم باهم به رقابت پرداختند که از بین این افراد 17 هزار و 327 نفر در پایه هفتم و 11 هزار و 875 نفر در پایه دهم پذیرش خواهند.

 نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99

داوطلبان ورود به مدارس تیزهوشان که در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان 99، شرکت می نمایند، می توانند از طریق سایت Azmoon.medu.ir نتایج آزمون مذکور را مشاهده نمایند. این سایت تنها مرجع اطلاع رسانی نتایج است در صورتی که به هر دلیل نتوانستید نتایج را از طریق این سایت مشاهده نمایید و یا تمایل به اعتراض به نتایج داشتید، می توانید از راهنمایی و مشاوره کارشناسان صدای مشاوران بهرمند گردید. بعد از ورود به سایت مذکور نیاز به وارد نمودن کد ملی دانش آموز و سریال شناسنامه دانش آمور در کادر سمت راست می باشد که تصویر آن را مشاهده می نمایید

اعلام نتایج تیزهوشان ۹۷-۹۸

مرحله دوم

اطلاعات و مشخصات فردی دانش آموز به همراه وضعیت پذیرش در آزمون مشخص گردیده است. در قسمت وضعیت قبولی می توانید وضعیت قبولی دانش آموز را بررسی نمایید. و با کلیک روی آیکون زیر ستون مدیریت، می توانید کارنامه را مشاهده نمایید. محتویات کارنامه شامل، تعداد سوالات صحیح و غلط و خالی، در هر درس، به همراه تراز کسب شده و تراز آخرین نفر قبولی در مدارس انتخابی می باشد و نام مدرسه ای که دانش آموز را مورد پذیرش قرار داده است، نمایش داده می شود. برای اطلاع از نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به آدرس hoosh.medu.ir مراجعه نمایید.

نکات مهم در اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99

 1. همزمان با اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99، نشانی دقیق دبیرستان های تیزهوشان (استعداد های درخشان)، تاریخ مراجعه برای ثبت نام و مدارک مورد نیاز اطلاع رسانی می شود. آخرین مهلت ثبت نام نهایی مدارس تیزهوشان برای داوطلبانی که قبول نهایی شده اند، حداکثر تا پایان مرداد ماه 99 است و بعد از آن ثبت نام مجاز نمی باشد.
 2. درخواست تجدید نظر و اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 99 درخواست تجدید نظر و اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 99 نیز وجود خواهد داشت.
 3. برای داوطلبانی که در آزمون نتیجه قبولی کسب مینمایند فقط نام مدرسه قبولی درج می شود.
 4. برای داوطلبانی که رتبه قبولی تیزهوشان را کسب ننموده اند حداکثر یک هفته بعد از اعلام نتایج آزمون، کارنامه عدم قبولی شامل تعداد پاسخ های صحیح و غلط، تراز هر درس، تراز کل آزمون و تراز آخرین نفر قبولی مدارس منتخب دانش آموز منتشر خواهد شد.توجه نمایید که لیست کلی اسامی پذیرفته شدگان در آزمون تیزهوشان وجود ندارد.
 5. در صورت شرکت همزمان دو دانش آموز دوقلو (همجنس یا غیرهمجنس) و قبولی یکی از آن ها، دیگری تنها درصورت کسب حداقل 80 درصد نمره آخرین نفر پذیرفته شده در یکی از انتخاب هایش می تواند مازاد بر ظرفیت ثبت نام کند. این قانون شامل داوطلبان تیزهوشان ششم ابتدایی و تیزهوشان نهم به دهم می باشد.
 6. سال گذشته طی بخشنامه ای اعلام شده که درصورت قبولی یکی از دو نفر دوقلو، با ثبت نام دوقلوی همجنس درصورتی که نمره همه دروس خیلی خوب باشد (پایه ششم) و دارای معدل بالای 19.80 (پایه نهم)، درصورت کسب حداقل 60 درصد تراز آخرین نفر قبولی در مدرسه دوقلوی خود و پس از مکاتبات لازم توسط آموزش پرورش، موافقت می گردد.

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج تیزهوشان 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید