تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

آخرین تغییرات كتب درسی متوسطه دوم در سال تحصیلی 98 - 99

راهنمای اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 98

جهت مشاوره در زمینه راهنمای اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

این مقاله راهنمای کامل تصویری نحوه مشاهده اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان می باشد، برای دریافت نتایج آزمون مدارس تیزهوشان مطابق با این راهنما عمل نمایید این امکان فراهم می باشد که از طریق شماره تلفن های موجود در همین صفحه با کارشناسان تماس بگیرید و از نتایج آزمون مطلع شوید. آزمون تیزهوشان نهم به دهم و آزمون تیزهوشان و آزمون مدارس نمونه دولتی در دوره دوم متوسطه با هم ادغام گردیده است. تعداد شرکت کنندگان آزمون تیزهوشان حدود 8000 نفر بوده است. نحوه مشاهده نتایج ازمون از طریق سایت مدارس تیزهوشان به آدرس azmoo.medu.ir می باشد. توجه داشته باشید که نتایج آزمون تیزهوشان 98 بصورت قطعی و در یک مرحله اعلام می شود و در اعلام نتایج تیزهوشان قبولی ذخیره اعلام نمی شود و هر دانش آموز یا بصورت قطعی در آزمون قبول شده و یا موفق به کسب تراز قبولی تیزهوشان نشده است. ثبت درخواست تجدید نظر صرفا از طریق سامانه اینترنتی انجام خواهد شد. برای مشاهده نتایج آزمون ششم به هفتم به آدرس hoosh.medu.ir مراجعه نمایید.

توجه:

برای اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون ششم به هفتم کلیک نمایید.

 

برای دریافت نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم و نتایج آزمون سنجش هوش ششم به هفتم از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 و یا سایر شماره های موجود در همین صفحه با کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

راهنمای تصویری نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 98

والدین گرامی و دانش آموزان عزیز می توانند از طریق این راهنمای تصویری ، نتایج آزمون تیزهوشان را مشاهده نمایند:

  • در ابتدا لازم است به آدرس Azmoon.medu.ir مراجعه نمایید
  • برای ورود به سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان نیاز به نام کاربری و که همان کد ملی می باشد دارید و البته نیاز به رمز عبور همگام نیز خواهید داشت. اگر رمز عبور همگام خود را ندارید می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در همین صفحه با کارشناسان تماس گرفته و رمز عبور همگام خود را به سادگی دریافت نمایید.

نتایج آزمون مدارس تیزهوشان

  • بعد از ورود به پنل شخصی داوطلب تمامی اطلاعات مرتبط با وضعیت پذیرش در آزمون را ملاحظه خواهید نمود. مطابق با تصویر، از قسمت منوی سه خطی روی آیکن آخر کلیک نمایید.

نتایج تیزهوشان

  • در این مرحله صفحه مدیریت باز خواهد شد و امکان ملاحظه کارنامه را خواهید داشت. در این کارنامه در صورتی قبولی، نام مدرسه ای که مورد پذیرش آن قرار گرفته اید را ملاحظه خواهید نمود. در صورت عدم قبولی حداکثر یک هفته بعد از اعلام نتایج آزمون، اطلاعات مربوط به عدم قبولی خود را ملاحظه می کنید (اطلاعاتی نظیر تعداد گزینه های درست ، غلط، نزده و تراز و …).
  • همزمان با اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نام و آدرس دبیرستان های تیزهوشان و تاریخ مراجعه برای ثبت نام و مدارک مورد نیاز اعلام خواهد شد. آخرین مهلت ثبت نام نهایی مدارس تیزهوشان برای داوطلبانی که قبول نهایی شده اند احتمالا حداکثر تا پایان مرداد ماه 98 خواهد بود و بعد از زمان تعیین شده امکان ثبت نام وجود ندارد.
  • داوطلبانی که در این آزمون مورد پذیرش قرار نگرفته اند می توانند از طریق همین سایت اعتراض خود را اعلام نمایند و یا از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071614 و یا سایر شماره تلفن های موجود در همین صفحه با کارشناسان تماس بگیرند.
  • دانش آموزان دو قلویی که یکی از آن دو نفر مورد پذیرش قرار گرفته اند ، در صورت همجنس بودن و داشتن معدل بالای 18.80 در پایه نهم و کسب حداقل 60درصد تراز آخرین نفر و پس از مکاتبات با آموزش و پرورش ، مورد پذیرش قرار خواهد گرفت. دانش آموزانی که خواهر با برادر (چند قلو دارند) گزینه مورد نظر را بله انتخاب نمایند.
  • برای اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان کلیک کنید.

نتایج آزمون تیزهوشان

دانش آموزان عزیز و والدین گرامی می توانند برای اطلاع از نتایج آزمون تیزهوشان ، اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 98 و کسب راهنمایی در زمینه ثبت نام تیزهوشان از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس حاصل فرمایند.

 

جهت مشاوره در زمینه راهنمای اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 99 - 1400

کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 99 – 1400

کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 99 – 1400 و پیمودن …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − ده =