تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

اعتراض به نتایج تیزهوشان

اعتراض به نتایج تیزهوشان ۹۸-۹۹

جهت مشاوره در زمینه اعتراض به نتایج تیزهوشان ۹۸-۹۹

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اعتراض به نتایج تیزهوشان بعد از اعلام نتایج تیزهوشان امکان پذیر می باشد. اعلام نتایج تیزهوشان بعد از برگزاری آزمون نمونه دولتی اعلام می گردد و آزمون ورودی تیزهوشان98-99 بصورت هماهنگ کشوری برای ششم ابتدایی (ششم به هفت) و نهم به دهم، برگزار می شود و دانش آموزان مستعد و تلاشگر شناسایی خواهند شد. در این مقاله نحوه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 98-99 آموزش داده خواهد شد. داوطلبان آزمون ورودی تیزهوشان 98-99 درصورت وجود هرگونه ابهام یا سوال در رابطه با اعتراض به نتایج تیزهوشان می توانند با کارشناسان صدای مشاور تماس حاصل فرمایند. برای اطلاع از قانون جدید ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم و زمان اعلام نتایج آزمون ششم به هفتم 98 – 99 کلیک نمایید.

زمان و نحوه اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸-۹۹

برای داوطلبانی که رتبه قبولی تیزهوشان را کسب ننموده اند حداکثر یک هفته بعد از اعلام نتایج آزمون، کارنامه عدم قبولی شامل تعداد پاسخ های صحیح و غلط، تراز هر درس، تراز کل آزمون و تراز آخرین نفر قبولی مدارس منتخب دانش آموز منتشر خواهد شد. زمان ثبت اعتراض و درخواست تجدید نظر آزمون تیزهوشان از تاریخ 98/05/22 آغاز میشود. داوطلبان تیزهوشان و نمونه دولتی در مهلت اعلام شده برای ثبت اعتراض به آزمون ورودی، اقدام نمایند.

توجه نمایید که لیست کلی اسامی پذیرفته شدگان در آزمون تیزهوشان وجود ندارد. و داوطلبانی که در این آزمون مورد پذیرش قرار نگرفته اند توجه نمایند که پس از اعلام نتایج سریعا امکان ثبت اعتراض وجود ندارد. ثبت درخواست اعتراض تیزهوشان بصورت اینترنتی و از طریق سایت Azmoon.medu.ir انجام می گردد. این اعتراض تنها در فرصت محدودی که سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان اعلام می نماید، امکانپذیر می باشد.

سامانه ثبت درخواست‌‌های تجدیدنظر آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی در سال تحصیلی 98 به نشانی azmoon.medu.ir ،  از تاريخ  1398/05/22  تا ساعت 12 ظهر روز  شنبه 1398/05/26 فعال مي‌باشد.

زمان تمدید مهلت زمان ثبت درخواست‌ تجدید نظر آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی 98-99 در سامانه ثبت درخواست اعتراض و تجديدنظر آزمون پايه دهم مدارس استعدادهای درخشان و مدارس نمونه دولتی ،مطابق سال های قبل اعلام می شود. متقاضیان می توانند جهت ثبت اعتراض از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071614 تماس حاصل فرمایند.

زمان اعتراض به آزمون ششم هنوز اعلام نشده ، برای اطلاع از زمان اعتراض به نتایج تیزهوشان ششم به هفتم با شماره تلفن های موجود در این صفحه تماس بگیرید.

نحوه ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 98-99

جهت ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 98-99 وارد سایت Azmoon.medu.ir شوید. درگوشه سمت راست سایت، کد ملی و سریال 6 رقمی شناسنامه خود را وارد نموده و وارد سامانه شوید. به تصویر ذیل توجه نمایید.

اعتراض به نتایج تیزهوشان

از طریق این صفحه می توانید تصویر پاسخ برگ آزمون تیزهوشان خود یا فرزندتان را مشاهده نمایید. درواقع این امکان را برای داوطلبانی گذاشته اند که ممکن است تعداد پاسخ های صحیح، غلط و نزده در پاسخ برگ با آنچه در کارنامه درج شده است متفاوت باشد. (برای بررسی صحت این موضوع باید پاسخنامه کلیدی آزمون تیزهوشان را مشاهده کنید)   اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان با کلیک روی آیکون زرد رنگ در ستون مدیریت امکان پذیر است. به این شکل که با کلیک روی آیکون مربوط، فرم زیر در مقابل شما ظاهر خواهد شداعتراض به نتایج تیزهوشان

 

در این فرم، امکان اعتراض به 5 موضوع وجود دارد:

  1. مطابقت نداشتن تعداد پاسخ هاي صحيح، نزده و غلط مندرج در كارنامه با تصوير پاسخ برگ
  2. اعمال نشدن ضابطه پذيرش مربوط به دوقلوها
  3. خطا در محاسبه نمره كل آزمون
  4. مطابقت نداشتن اولويت های مندرج در كارنامه با اولويت های درج شده در كارت ورود به جلسه دانش آموز
  5. ساير موارد

هر داوطلب می تواند اعتراض خود را در قالب حداکثر 3 مورد از 5 مورد خود در این فرم وارد نماید، در کنار این موارد می توانید بخش آخر فرم که مریوط به پيشنهادها و نظرات اصلاحي می باشد را نیز تکمیل نمایید. بعد از پایان تکمیل فرم، روی گزینه (ذخیره) کلیک نمایید و در صفحه بعدی، کد پیگیری مربوط به اعتراض خود را یادداشت کنید.

اعتراض به نتایج تیزهوشان

زمان رسیدگی به اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 98-99

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم هر سال حدود 2 الی 3 هفته بعد از پایان مهلت اعتراض تیزهوشان، نتایج رسیدگی به اعتراضات می باشد. برای اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم روی لینک زیر کلیک نمایید:

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99

 پس از ثبت اعتراض در همان سامانه ای که نتایج آزمون تیزهوشان را مشاهده نمودید با استفاده از کد ملی و کد رهگیری نتیجه اعتراض خود را مشاهده نمایید. برای دریافت نتایج اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 98-99 با کارشناسان صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.

جهت مشاوره در زمینه اعتراض به نتایج تیزهوشان ۹۸-۹۹

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

کارت جلسه آزمون دبیرستان انرژی اتمی

کارت ورود به جلسه آزمون دبیرستان انرژی اتمی

دانش آموزان گرامی حتما در موعد تعیین شده برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + دو =