آزمون استخدامی بخش خصوصی دولت در سال 98

آزمون استخدامی بخش خصوصی دولت در سال 98

جهت مشاوره در زمینه آزمون استخدامی بخش خصوصی دولت در سال 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آزمون استخدامی بخش خصوصی دولت در سال 98 از تاریخ 98/05/26 آغاز شد. در این اطلاعیه جزئیات کامل خبر استخدام بخش خصوصی دولت را مطالعه می کنید. متقاضیان می توانند برای مشاوره مراحل استخدام و ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی دولت با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس بگیرند.

آزمون استخدامی بخش خصوصی دولت در سال 98

برای استخدام در بخش خصوصی، ازمون استخدامی بخش خصوصی دولت در سال 98 برگزار می شود. داوطلبان می توانند برای ثبت نام به نشانی www.inre.ir مراجعه نمایند و یا برای انجام ثبت نام اینترنتی از طریق تماس تلفنی اقدام نمایند. بنابراین برای ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی دولت در سال 98 از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با کارشناسان تماس بگیرید. کارشناسان سامانه صدای مشاور تمام مراحل ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی دولت را برای متقاضیان گرامی انجام می دهند. دبیر همایش نخستین مجمع هماهنگی بخش خصوصی اعلام کرد، این آزمون سومین آزمون استخدامی بخش خصوصی است. آزمون استخدامی مربوط به شرکت های صنعتی، تجاری و فناوری کشور است که از این طریق اقدام به استخدام می نمایند. پیش بینی می شود در سال 98 حدود 10هزار معرفی موفق وجود داشته باشد.

در طول دو سال گذشته، بیش از 1000 شرکت در آزمون استخدامی بخش خصوصی دولت شرکت داشته اند. دبیر همایش مجمع هماهنگی بخش خصوصی اعلام کرد، سومین دوره ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی دولت، از تاریخ 98/05/26 آغاز شد.

داوطلبان برای ثبت نام به سامانه www.inre.ir مراجعه نمایند و یا برای ثبت نام تلفنی و دریافت کد رهگیری با سامانه صدای مشاور تماس بگیرند. (شماره تلفن های مندرج در همین صفحه).

دبیر همایش نخستین مجمع هماهنگی بخش خصوصی خاطرنشان کرد: ۲۰۳ عنوان شغلی تعریف شده و بالای ۱۰ هزار نفر معرفی موفق خواهیم داشت. 

وی ادامه داد: به منظور آنکه خروجی سومین آزمون استخدامی بخش خصوصی بهتر باشد، درصدد بودیم که از ابتدا شرکت‌ها را در فرآیند طراحی شایستگی‌ها و مرحله اینترنتی و حضوری آزمون دخیل کنیم که این موضوع را با برگزاری نخستین مجمع هماهنگی بخش خصوصی آغاز کردیم. 

قمری افزود: با توجه به شرایط تحریم بار رونق اقتصادی و اشتغال بر روی دوش بخش خصوصی قرار گرفته است. در همین راستا آزمون استخدامی بخش خصوصی را برگزار کردیم که در سال اول ۶۵۰۰ معرفی موفق داشتیم و در سال دوم نیز این رقم به ۸۵۰۰ نفر رسید؛ امسال نیز امیدواریم بتوانیم ۱۰ هزار معرفی موفق افراد در بخش خصوصی را محقق کنیم.

وی با تاکید بر آنکه آزمون توانسته خود را در معرفی افراد کارآمد ثابت کند، ابراز امیدواری کرد: امسال شرکت‌ها و افراد بیشتری در آزمون فوق شرکت کنند.

دبیر همایش مجمع هماهنگی بخش خصوصی در پاسخ به یکی از خبرنگاران و این موضوع که بیشتر افراد راغب به استخدام در بخش دولتی هستند، توضیح داد: مهمترین ماموریت این آزمون نمونه‌سازی و الگوسازی برای افراد است و اینکه افراد بیکار، افراد فعال و موفق در این بخش را الگو قرار دهند.

قمری ادامه داد: استخدام در دستگاه‌های دولتی سال به سال کمتر شده و دولت به دنبال کوچکتر کردن خود و کاهش هزینه‌هاست. این در حالیست که بخش خصوصی محدودیت‌های بخش دولتی را ندارد، در عین حال که دارای محدودیت‌های مخصوص به خود است.

وی گفت: در آزمون دوم بحث شایستگی‌های شغلی مطرح شد و ۷۰۰ عنوان شایستگی‌های مد نظر شرکت‌ها برای استخدام را مشخص کردیم. این در حالیست که در این آزمون مدرک و دانش‌های عمومی ملاک نیست. بلکه دانش‌های تخصصی و مهارت‌های افراد ملاک قرار گرفته است.

دبیر همایش مجمع هماهنگی بخش خصوصی در پاسخ به یکی از خبرنگاران که آیا به دنبال استخدام در بخش خصوصی فرصتی برای اعزام به خارج از کشور نیز وجود خواهد داشت یا نه؟ تصریح کرد: فرصت‌هایی برای علاقه‌مندان به این موضوع وجود دارد؛ اما هدف و ماموریت اصلی ما بهره‌برداری از سرمایه انسانی در داخل کشور است و اینکه از افرادی که در مدرسه و دانشگاه‌های داخل کشور تربیت شده‌اند، به خوبی استفاده شود.

قمری در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان اینکه بخش خصوصی وظیفه اصلی تولید و رونق تولید و نیز واسطه‌گری و کمک به سایر شرکت‌ها را بر عهده دارد، گفت: شرکت ما در سال ۹۳ ایجاد شد و سعی دارد که این وظایف را به نحو احسن به انجام برساند و زمینه اشتغال برای کسب و کارهای نوپا را فراهم کند.

وی با تاکید بر اینکه سرمایه انسانی از بزرگترین دستاوردهای شرکت‌ها در بخش خصوصی است، تصریح کرد: سالانه ۴۰ هزار میلیارد تومان صرف آموزش نیروی انسانی در بخش‌های مختلف می‌شود. در حالی‌که بخش خصوصی و تربیت نیروی انسانی در این بخش سهم چندانی از رقم فوق ندارد.

دبیر همایش مجمع هماهنگی بخش خصوصی در پایان یادآور شد: تقاضای ما از مجمع هماهنگی بخش خصوصی این است که ۷۰۰ شایستگی مورد نظر بخش خصوصی را ببیند و در توسعه این بخش از آنها بهره ببرد. بسیاری از شرکت‌ها هزینه‌های اضافی را صرف تربیت نیروی انسانی می‌کنند، در حالیکه از طریق آزمون استخدامی بخش خصوصی پلی برای ایجاد ارتباط دانشگاه و صنعت و نیز ارتباط بین شرکت‌ها ایجاد می‌شود و هزینه‌های سربار شرکت‌ها کاهش پیدا می‌کند؛ به نحوی که خروجی آموزش عالی نیز مناسب شرکت‌ها باشد.

جهت مشاوره در زمینه آزمون استخدامی بخش خصوصی دولت در سال 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید