تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

صدای مشاوران / کارشناسی ارشد / مشاوره کنکور کارشناسی ارشد / کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97
کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97

کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97 که قبل از برگزاری آزمون توزیع خواهد شد، حاوی اطلاعات فرد شرکت کننده در آزمون است. همانطور که می دانید ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97، مطابق جدول زمانبندی سازمان سنجش در 16 الی 22 آذر ماه 96 انجام شد و دقیقا مطابق با اطلاعات هر داوطلب یک کارت ورود به جلسه آزمون، صادر خواهد شدو زمان توزیع کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97، 3 روز قبل از برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 97 خواهد بود و از این طریق دالبان از زمان و مکان دقیق برگزاری آزمون مطلع خواهند شد. دریافت کارت صرفا به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش انجام میشود داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد می توانند درصورت بروز هرگونه مشکل یا سوال در رابطه با دریافت کارت ورود به جلسه کنکور، با کارشناسان صدای مشاوران تماس حاصل فرمایند.

برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97 می توانید با مشاوران مرکز صدای مشاوران  از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس بگیرید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97

طبق اعلام قبلی سازمان سنجش اطلاعیه مربوط به صدور کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97 در تاریخ های 97.01.27 و 97.02.3 در سایت سازمان سنجش و نشریه پیک سنجش منتشر میشود در موقع دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97 باید دقت داشته باشید که آزمون کارشناسی ارشد دوره های سراسری و دانشگاه آزاد در یک آزمون ادغام شده اند و برای تمامی این آزمون ها یک کارت ورود به جلسه صادر میشود.

 نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97

برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97داوطلبان می بایست بعد از مشاهده اطلاعیه منتشر شده ،به سایت سازمان سنجش  به نشانی sanjesh.orgمراجعه نموده  و بعد از آن وارد قسمت  مربوطمه (کارت آزمون ورودی دوره‌های‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ سال‌ 1397 )شده و با رفتن روی گزینه قبلا ثبت نام کرده ام(دریافت کارت) وارد بخشی می شوند که دو راه برای مشاهده کارت ورود به جلسه پیش روی شما گذاشته است راه اول با استفاده از اطلاعات ثبت نامی شامل شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام و راه دوم به وسیله اطلاعات فردی داوطلب می باشد که در صورتی که داوطلبان به هر دلیلی به اطلاعات ثبت نامی خود دسترسی نداشتند می توانند  از طریق سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش درخواست ارسال اطلاعات خود را نمایند یا با با مشاوران ما تماس بگیرید.

مشخصات کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 97

کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد شامل اطلاعات فردی یعنی نام و نام خانوادگی، شماره داوطلب، شماره پرونده، کد و نام رشته آزمون، معدل کاردانی و کارشناسی، تاریخ و محل فارغ التحصیلی کارشناسی، سهمیه، حوزه امتحانی (بر اساس کد و نام شهرستانی که داوطلب در زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 97 در فرم ثبت نامی خود وارد کرده تعیین شده است) و زمان دقیق برگزاری آزمون کارشناسی ارشد، می باشد. متقاضیان توجه نمایید که حتما اطلاعات درج شده بر روی کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 97 را بررسی نمایید و در صورت مغایرت می بایست نسبت به اصلاح آن اقدام نمایند.

ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 97

اگر پس از دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد متوجه شدید که هریک از اطلاعات موجود در کارت اشتباه است، می توانید آنها را ویرایش کنید. همزمان با توزیع کارت ورود به جلسه در سایت سازمان سنجش، لینک ویرایش اطلاعات هم فعال می شود. پس با رفتن به لینک مورد نظر می توانید اطلاعاتی از قبیل معدل کارشناسی، نام دانشگاه محل تحصیل دوره کارشناسی و محل سکونت را ویرایش کنید. داوطلبانی که دانشجوی سال اخر دوره کارشناسی هستند و در کنکور کارشناسی ارشد 97 ثبت نام کرده اند، باید در قسمت ویرایش اطلاعات، معدل درسهای گذرانده را تا تاریخ 30اسفند سال 96 وارد کنند.

رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97

ممکن است در کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97 شما اطلاعات اشتباهی وجود داشته باشد که در قسمت ویرایش اطلاعات امکان تصحیح انها نباشد. از جمله این اطلاعات می توان عکس داوطلب یا گروه آزمایشی را نام برد. اگر این اشکالات را در کارت خود مشاهده کردید نگران نباشید. امکان اصلاح این گونه اشتباهات هم برای شما وجود دارد، به اینصورت که در سایت سازمان سنجش لیست باجه های رفع اشکال کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97 قرار داده می شود و شما می توانید کارت ورود به جلسه را به این باجه ها تحویل داده و برای رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97 اقدام نمایید. درصورتی که موفق به اصلاح کارت خود نشدید می توانید از راهنمایی تلفنی کارشناسان صدای مشاوران بهرمند گردید.

مغایرت اطلاعات ثبت نامی با کارت ورود به جلسه آزمون ارشد 97

برخی اوقات در کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 97 مغایرت هایی وجود دارد مانند مغایرت در سهمیه داوطلب و لازم است به حوزه های رفع نقص مراجعه کنید. آدرس حوزه های رفع نقص، هم زمان با انتشار کارت ورود به جلسه ارشد در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه ایثارگران نیز جهت اعلام مغایرت لازم است به قسمت ویرایش اطلاعات سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و نسبت به اصلاح سهمیه خود اقدام نمایند.

برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97 می توانید با مشاوران مرکز صدای مشاوران  از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس بگیرید.

کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97
Rate this post

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

شهریه دانشگاه دولتی شبانه

شهریه دانشگاه دولتی شبانه کارشناسی ارشد 97-98

در این صفحه از شهریه دانشگاه دولتی شبانه کارشناسی ارشد و شهریه دانشگاه شبانه کارشناسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =