تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

صدای مشاوران / بدون کنکور / بدون کنکور دانشگاه آزاد / لغو ذخیره پزشکی دانشگاه آزاد برخی متقاضیان 97
انصراف از دانشگاه آزاد و شرکت در کنکور

لغو ذخیره پزشکی دانشگاه آزاد برخی متقاضیان 97

جهت مشاوره در زمینه لغو ذخیره پزشکی دانشگاه آزاد برخی متقاضیان 97

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

علت لغو ذخیره پزشکی دانشگاه آزاد برای برخی از متقاضیان

لغو ذخیره پزشکی دانشگاه آزاد برای بیش از 4000 متقاضیان در آبان 97 اعلام شد. ثبت نام ذخیره پزشکی برخی از متقاضیان دانشگاه آزاد لغو شد. دانشگاه ها باید برحسب ظرفیت خود ذخیره ثبت نام کنند اما برخی از واحد ها خطا کرده و بدون در نظر گرفتن ظرفیت، تمام دانشجویان مراجعه کننده را ثبت نام نموده اند. درمورد 22000 نفر از ذخیره هایی که اعلام شده اند باید بگوییم، از آنجا که نباید رتبه و نمره تراز افراد جابه جا شود دانشگاه ناچار به جابجایی تمامی دانشجویان پزشکی ، با توجه به رشته محل ها شد، بنابراین افراد جابه جا شدند و لیستی جدید با رشته‌ و محل متفاوت ایجاد و در نتیجه رشته محل برخی از پذیرفته شدگان تغییر کرد. در حال حاضر از8907 نفر ظرفیت پزشکی دانشگاه آزاد حدود 2886 نفر خالی است.

تعداد پذیرفته شدگانی که ثبت نام آنها ملغی شده است، 4269 نفر از ذخیره‌ ها ثبت نام کردند که ثبت نام آنها ملغی شد  ،البته دانشگاه با تمام توان به دنبال حل مشکلات پذیرفته شدگان است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار مربوط به تکمیل ظرفیت پزشکی دانشگاه آزاد این موضوع می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در همین صفحه با کارشناسان در تماس باشید.

سرپرست دانشگاه آزاد اعلام کرد: ثبت نام 4269 نفر از متقاضیان ذخیره رشته های پزشکی آزاد ملغی گردید. با اعلام ظرفیت 5690 نفر ، تنها هزار و 885 نفر ثبت نام کردند، اعلام ظرفیت و تکمیل فرم توسط افراد به معنای پذیرش در دانشگاه نیست. امسال دانشگاه آزاد فقط یک بار اجازه تکمیل ظرفیت دارد. در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 18584 نفر ظرفیت اعلام شد که 4136 نفر ثبت نام کردند در نتیجه 8900 نفر ظرفیت خالی در دانشگاه آزاد باقی ماند. به همین دلیل مقرر شد واحد های دانشگاهی برحسب اولویت ذخیره ثبت نام نمایند.

در این مرحله باید 5690 نفر پذیرفته می‌ شدند اما از آنجایی که در مرحله نخست 18000 نفر ظرفیت اعلام شد و 4000 نفر ثبت نام کردند، باید تعدادی بیشتر از 5690 نفر اعلام می شد تا دانشجویان به تعداد کافی ثبت نام کنند، به همین دلیل حدود 48000 نفر در سه ردیف ذخیره 1، 2 و 3 در این مرحله ظرفیت اعلام شد. افرادی که در این مرحله پذیرفته شدند ذخیره هستند.

محمد مهدی طهرانچی علت مشکلات پذیرفته شدگان رشته‌ های پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه آزاد را برای رشته‌ های پزشکی ، دانشگاه هر سال سه بار تکمیل ظرفیت اعلام می‌ کرد و در هیچ سالی ظرفیت خود را به یکباره تکمیل نمی‌ کرد ، اما شورای عالی سنجش و پذیرش در سال 97 تنها یک بار اجازه تکمیل ظرفیت را به دانشگاه آزاد داد.

لغو ذخیره پزشکی دانشگاه آزاد برخی متقاضیان 97
Rate this post

جهت مشاوره در زمینه لغو ذخیره پزشکی دانشگاه آزاد برخی متقاضیان 97

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد سراسری 98

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد سراسری 98 را در همین صفحه دانلود نمایید. آزمون کارشناسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =