تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

صدای مشاوران / مدارس / سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی 96-97
لغو امتحانات نهایی دهم و یازدهم خرداد 98

سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی 96-97

جهت مشاوره در زمینه سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی 96-97

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

یکی از سوالاتی که ذهن دانش آموزان داوطلب ورود به مدارس نمونه دولتی را به خود مشغول داشته این است که سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی چگونه طرح خواهد شد و چطور می توانند برای مطالعه آزمون نمونه دولتی برنامه ریزی دقیق و زمانبندی مشخصی داشته باشند. ضریب سوالات آزمون ششم و ضریب سوالات نهم به دهم، تعداد سوالات آزمون نمونه دولتی ششم و تعداد سوالات آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ، منابع آزمون نمونه دولتی ششم و منابع آزمون نمونه دولتی نهم به دهم به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید. داوطلبان آزمون نمونه دولتی توجه داشته باشند که می توانند برای رفع هرگونه سوال و ابهام در مورد سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی و دریافت برنامه اختصاصی مطالعه آزمون نمونه دولتی، با کارشناسان صدای مشاروان تماس حاصل فرمایند.

ضریب سوالات آزمون نمونه دولتی 96-97

داوطلبان ورود به مدارس نمونه دولتی می توانند با توجه به ضریب سوالات آزمون نمونه دولتی ششم 96-97 و ضریب سوالات دروس آزمون نمونه دولتی نهم به دهم، برای مطالعه آزمون نمونه دولتی برنامه ریزی نمایند و برای دروسی که از ضریب بالاتری برخوردار می باشند زمان بیشتری صرف نمایند. در این مقاله تعداد سوالات مطرح شده از هر درس، در آزمون نمونه دولتی اعلام شده است.

ضریب سوالات آزمون نمونه دولتی ششم 96-97

ضریب سوالات دروس آزمون نمونه دولتی ششم و تعداد سوالات هر درس را مشاهده می نمایید. در این مقاله ضریب دورس آزمون نمونه دولتی و منابع سوالات آزمون نمونه دولتی پایه ششم ابتدایی به حضورتان اعلام می گردد. مهلت پاسخگویی به 80سوال آزمون نمونه دولتی در 100 دقیقه می باشد، سوالات به صورت چهار گزینه ای و تستی است. برای هر سوال صحیح 3 امتیاز مثبت و هر پاسخ غلط یک امتیاز منفی تعلق می گیرد. سوالات غلط باعث کسب نمره منفی می گردد. این آزمون در 5 درس مطرح می شود.

 • مطالعات اجتماعی با 10 سوال- ضریب 1
 • علوم تجربی با 20 سوال- ضریب 2
 • ریاضی 20سوال – ضریب 4
 • آموزش قرآن و هدیه های آسمانی با 10 سوال-ضریب 2
 • فارسی (مهارت های خواندن و نوشتن) با 20 سوال- ضریب 2

ضریب سوالات دورس آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 96-97

ضریب سوالات دورس آزمون نمونه دولتی نهم به دهم در این مقاله به اطلاع شما می رسد. سوالات آزمون نمونه دولتی نهم به دهم در 8 درس با تعداد 100 سوال مطرح می شود.

 • کار و فناوری 10 سوال- ضریب 1
 • علوم تجربی 20 سوال-ضریب 2
 • ریاضیات 25 سوال-ضریب 2
 • پیام های آسمانی 10 سوال- ضریب 2
 • درس عربی 8 سوال- ضریب 1
 • دروس علوم اجتماعی (تاریخ ، اجتماعی ، جغرافیا ) 10 سوال-ضریب 1
 •  زبان انگلیسی 7 سوال- ضریب 1
 • ادبیات فارسی 10 سوال- ضریب 2

منابع سوالات آزمون نمونه دولتی 96-97

اطلاع از منابع سوالات آزمون نمونه دولتی از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد ، اطلاع از منابع مهم که سهم بیشتری از سوالات آزمون نمونه دولتی را به خود اختصاص داده است می تواند کمک بسیاری به قبولی داوطلبان ورود به مدارس نمونه دولتی نماید در ذیل منابع سوالات آزمون نمونه دولتی ششم و منابع سوالات آزمون نمونه دولتی نهم به دهم را ملاحظه می نمایید.

 منابع سوالات آزمون نمونه دولتی ششم 69-97

منابع آزمون نمونه دولتی ششم، کتاب های درسی پایه ششم می باشد و تمامی سوالات از کتاب های درسی مطرح می شود. البته تعدادی از دروس و فصل های کتاب از اهمیت بیشتری برخوردار می باشند و در آزمون بیشتر از این قسمت های مشخص سوال مطرح می شود و جزوات و کتب کمک آموزشی در این زمینه وجود دارد که کمک بسیاری برای قبولی در این آزمون خواهد کرد. داوطلبان می توانند برای اطلاع دقیق از این منابع با کارشناسان صدای مشاوران تماس حاصل فرمایند.

 منابع سوالات آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97

منابع آزمون نمونه دولتی نهم به دهم، کتاب های درسی می باشد و تمامی سوالات از کتاب های درسی مطرح می شود. البته تعدادی از دروس و فصل های کتاب از اهمیت بیشتری برخوردار می باشند و در آزمون بیشتر از این قسمت های مشخص سوال مطرح می شود و جزوات و کتب کمک آموزشی در این زمینه وجود دارد که کمک بسیاری برای قبولی در این آزمون خواهد کرد. داوطلبان می توانند برای اطلاع دقیق از این منابع با کارشناسان صدای مشاوران تماس حاصل فرمایند.

جهت مشاوره در زمینه سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی 96-97

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

لغو امتحانات نهایی دهم و یازدهم خرداد 98

لغو امتحانات نهایی دهم و یازدهم خرداد 98

لغو امتحانات نهایی دهم و یازدهم خرداد سال 98 قطعی شد! خرداد 98 امتحان نهایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *