تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

جمع بندی کنکور

جمع بندی کنکور 98

جهت مشاوره در زمینه جمع بندی کنکور 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

جمع بندی کنکور 98,دوران جمع بندی کنکور,برنامه جمع بندی کنکور,زمان شروع جمع بندی,جزوه جمع بندی ادبیات کنکور,چگونه برای کنکور 98 درس بخوانیم,برنامه ریزی برای کنکور انسانی 98,جزوه جمع بندی شیمی کنکور,بودجه بندی کنکور 98 نظام قدیم,بودجه بندی کنکور 98 سازمان سنجش,بودجه بندی کنکور تجربی 98,بودجه بندی کنکور 98 انسانی,بودجه بندی کنکور 98 نظام جدید,بودجه بندی کنکور 98 ریاضی,بودجه بندی کنکور 98,دانلود بودجه بندی کنکور 98

کنکور سال 98 نزدیک است و این مقاله آموزشی در رابطه با جمع بندی کنکور می باشد. سوالاتی که برای اغلب داوطلبان کنکور مطرح است که شامل موضوعاتی نظیر (نحوه جمع بندی کنکور, زمان شروع چمع بندی و…جمع بندی کنکور 98,زمان جمع بندی کنکور, بهترین کتاب جمع بندی کنکور و جزوه جمع بندی کنکور کدامند ,چگونه برای کنکور جمع بندی کنیم )می باشد. داوطلبان عزیز می توانند پاسخ سوالات خود را از طریق مطالعه این مقاله ملاحظه نمایند.

روش و دوران جمع بندی کنکور 98

جمع بندی کنکور  روشی علمی و موثر در بالا بردن احتمال قبولی در کنکور و به خاطر آوردن مطالب در جلسه کنکور می باشد. جمع بندی در بازه های زمانی مختلف مثلا 3ورز ، 5 و 7 روز و… و تعطیلات نوروز و به صورت دوره ای انجام می شود و صرفا اختصاص به روزهای پایانی کنکور ندارد. در جمه بندی کنکور روزهای پایانی کنکور دیگر زمان مطالعه مطالب جدید نخواهد بود و راهکار مناسب ، بهره بردن از مطالبی است که پیش از این آموخته اید ، برای این کار نیاز به مرور مطالبی که از قبل آموخته اید دارید تا زمان کنکور به خوبی و با قطعیت مطالب را به یادآورید. در این مقاله آموزشی راهکارهای بخاطر آوردن مطالب و جمع بندی کنکور را آموزش خواهیم داد.

روش جمع بندی کنکور به داوطلبان در مطالعه بهینه کمک بسیاری خواهد نمود. جمع بندی کنکور برای تمامی داوطلبان با هر سطح و اطلاعات ، ضروری است و هر چه زمان کمتری از مطالعه دروس گذشته باشد بخاطر آوردن آن برای مغز ساده تر خواهد بود. اگر تا به امروز هیچ گونه مطالعه ای برای کنکور انجام نداده اید ، نگران نباشید زمان خود را صرف مطالعه اجمالی مطالبی که تسلط و آشنایی بیشتری دارید، نمایید و حتما مباحث مهم دروس با ضریب بالا را مطالعه نمایید و از تست های کنکور بهره ببرید.

برنامه ریزی جمع بندی کنکور

 • نحوه جمع بندی کنکور به شیوه های زیر انجام می شود:
 • داوطلبان روی مطالب خوانده شده تمرکز نمایند.
 • مطالبی را که نیاز به تکرار بسیار دارند و از اهمیت کمتری برخوردارند در اولویت مطالعه قرار ندهید و بیشتر روی سوالات مهم که به تکرار کم نیاز دارد تمرکز کنید.
 • روی اشکالات خود در هر درس تمرکز نمایید اگر رفع اشکال در یک سوال بیش از حد معمول و لازم وقت گیر به سراغ سوالات بعدی بروید و وقت خود را صرف سوالات مهم بعدی نمایید.
 • مرور اجمالی و سریع داشته باشید و وقت تلف نکنید.
 • روی زمانبندی مشخص برای مرور دقت داشته باشید.
 • اگر تمایل به حضور در کلاس های کنکور دارید در جلسات تست شرکت کنید.
 • معیار اولویت های خود را برای مطالعه، ضریب دروس و سوالات پرتکرار کنکور و نکات مهم قرار دهید.
 • تمرین تست زنی کنید و روی تمرکز و افزایش سرعت تست زنی خود کار کنید.
 • مرور کلی تمامی دروسی که قبلاً آموخته اید.
 • ذهن خود را درگیر یادگیری مطالب جدید نکنید.
 • دروس یا فراموش کردن بسیاری از مطالبی تمام می‌شود که قبلاً آنها را آموخته‌اید.
 • داوطلبانی که سال آخر می باشند با توجه به اینکه امتحانات ترم دوم در اردیبهشت ماه برگزار می گردد، جمع‌بندی دروس این نیم سال را در زمان امتحانات ترم دوم انجام دهند.
 • در فاصله بین امتحانات تست بزنید.
 • ساعات مطالعه خود را افزایش ندهید و ذهن و بدن خود را خسته نکنید.
 • از منابع جدید استفاده نکنید و جزواتی که قبلا خوانده اید مطالعه نمایید.
 • در پایان جمع بندی کنکور بدون صرف زمان برای تست زنی، به مطالعه و مرور یادداشت‌ها، فرمول‌ها و نکات مهم بپردازید و آماده شرکت در جلسه کنکور شوید.
 • زمان شروع مرور و پایان جمع بندی کنکور در افراد مختلف متفاوت می باشد اگر سردرگم شده اید و نمی دانید باید از چه روزی جمع بندی کنکور را شروع کرده و در چه روزی به پایان برسانید ، نگران نباشید می توانید از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد با شماره ده رقمی 9099071611 از سراسر کشور تماس حاصل فرمایید کارشناسان داوطلبان عزیز را راهنمایی خواهند کرد.
 
جمع بندی کنکور 98
Rate this post

جهت مشاوره در زمینه جمع بندی کنکور 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

مهلت ثبت نام کنکور سراسری 98

ضرایب دروس کنکور زبان 98

ضرایب دروس کنکور زبان 98 را همینجا مشاهده کنید. سازمان سنجش هر سال ضرایب دروس کنکور زبان 98 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − سیزده =