تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

صدای مشاوران / مدارس / ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز 98-99
ثبت نام آزمون دبیرستان البرز 98-97

ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز 98-99

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز 98-99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام آزمون دبیرستان البرز هر ساله برای داوطلبان ورود به پایه هفتم و دهم برگزار می گردد. دبیرستان البرز یاهمان دبیرستان ماندگار البرز پسرانه از جمله دبیرستان های معتبر و قدیمی شهر تهران می باشد پیشینه آن به سال 1250شمسی بر میگردد. موسس این دبیرستان دانش آموختگان فراوانی به جامعه علمی و فرهنگی ایران و جهان تحویل داده است که از آن جمله می توان چهره همیشه ماندگار ایران دکتر مصطفی چمران را اشاره داشت.این دبیرستان هم اکنون دارای امکاناتی چون سالن های ورزشی مجتمع های آزمایشگاهی و کارگاهی سالن همایش سالن امتحانات کتابخانه و غذاخوری می باشد که در بین چهار راه ولیعصر و خیابان حافظ پایین داشگاه امیرکبیر قرار دارد. آزمون ثبت نامی 98-99 دبیرستان شرایط و نحوه ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان البرز توضیح دهیم. برای  اطلاع از بهترین مدارس تهران و همچینین ثبت نام تیزهوشان و ثبت نام نمونه دولتی کلیک کنید.

برای ثبت نام در آزمون ورودی دبیرستان البرز می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاوران با شماره 9099071611 تماس بگیرید.

 

زمان و نحوه ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان البرز98-99

زمان ثبت نام برای آزمون ورودی دبیرستان البرز ثبت نام پایه دهم دبیرستان ماندگار البرز از بهمن ماه تا اردیبهشت 98 است. به صورت اینترنتی می باشد. داوطلبان می بایست در قدم اول به سامانه  tehranedu.ir وارد شده و با پرداخت هزینه ثبت نام و دریافت رمز ورود به سامانه اینترنتی و با پر کردن تقاضانامه ثبت نام و وارد کردن اطلاعات شخصی  و بارگزاری تصویر اسکن شده خود نسبت به ثبت نام اقدام کنند. فایل تصویر ارسالی داوطلب می بایست در ابعاد 4*3،با پس زمینه سفید و فرمت jpgباشد و حجم فایل تصویر ارسالی نباید از 300کیلو بایت بیشتر باشد. برای کسب جدیدترین اطلاعات در زمینه ثبت نام در مقاطع تحصیلی دبیرستان البرز از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس حاصل فرمایید.

 

شرایط ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان البرز98-99

شرایط ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگارالبرز 98-99 شامل دارا بودن تابعیت جمهوری اسلامی ایران و اشتغال به تحصیل در پایه نهم برای ورود به پایه دهم و اشتغال به تحصیل در پایه ششم برای ورود به پایه هفتم می باشد. معدل داوطلبان ورود به دبیرستان البرزدر امتحانات نوبت اول پایه نهم باید حداقل 18 باشد و در مورد دانش آموزان پایه ششم کسب امتیاز خیلی خوب در تمام دروس و حداقل کسب امتیاز خوب  فقط در یک درس و خیلی خوب در سایر دروس ضروری می باشد.

 

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون دبیرستان البرز 98-99

زمان برگزاری آزمون دبیرستان ماندگار البرز جهت سال 99-98بعد از اعلام نتایج نیمسال دوم و معمولا اواخر خرداد ماه و اوایل تیر و به صورت هماهنگ کشوری برگزار خواهد شد. داوطلبان جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون یک هفته قبل از آزمون با مراجعه به سامانه azmoon.tehranedu.ir برای دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کنند. زمان اعلام نتایج حدود 2 الی 6 هفته بعد از برگزاری آزمون می باشد و داوطلبان میتوانند با مراجعه به سامانه گفته شده نتایج خود را مشاهده نمایند.

سوالات آزمون دبیرستان البرز 98-99

سوالات در پایه ششم از 5 کتاب درسی مطرح می شود که عبارتند از: آموزش قرآن و هدیه های آسمانی، فارسی ( مهارت های خواندن و نوشتن )، مطالعات اجتماعی،علوم تجربی و ریاضیات بوده و شامل 80سوال تستی(چهارگزینه ای) می باشد که می بایست در مدت 100دقیقه به آنها پاسخ داده شود

سوالات پایه نهم از 7 کتاب درسی طرح میگردد که عبارتند از : پیام های آسمانی،فارسی،عربی،مطالعات اجتماعی ( تاریخ ، جغرافیا ، اجتماعی )، زبان انگلیسی،علوم تجربی و ریاضیات  می باشد  که مجموعا 120سوال را شامل میشود و مدت پاسخگویی به سوالات 100دقیقه است.

سوالات دارای نمره منفی بوده لذا به داوطلبان توصیه میشود سوالاتی مطمئن نیستند را پاسخ ندهند در غیر اینصورت به ازاء هر پاسخ اشتباه یک امتیاز منفی برای داوطلب منظور می شود. در آخر ذکر یک نکته حائز اهمیت می باشد که بهترین منبع برای آمادگی جهت آزمون ورودی مدارس نمونه کتب درسی می باشد به همین جهت به داوطلبان توصیه می شود نسبت به مطالعه دقیق و مفهومی کتب درسی خود تلاش کافی را داشته باشند .

 

برای ثبت نام در آزمون ورودی دبیرستان البرز می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاوران با شماره 9099071611 تماس بگیرید.

ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز 98-99
Rate this post

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز 98-99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

شرایط ترمیم نمرات دانش آموزان دوره متوسطه 97

شرایط ترمیم نمرات دانش آموزان دوره متوسطه 97

شرایط ترمیم نمرات دانش آموزان دوره متوسطه 97-98 از طریق این مقاله منتشر گردید. شرایط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 20 =