تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / مدارس / تیزهوشان / تاریخ و زمان و نحوه ثبت نام تیزهوشان 97-98
تاریخ و زمان و نحوه ثبت نام تیزهوشان 97-98

تاریخ و زمان و نحوه ثبت نام تیزهوشان 97-98

جهت مشاوره در زمینه تاریخ و زمان و نحوه ثبت نام تیزهوشان 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان و نحوه ثبت نام تیزهوشان، در این مقاله به اطلاع داوطلبان ثبت نام تیزهوشان می رسد. برای ثبت نام سایت تیزهوشان نیاز به ثبت نام و رمز عبور سامانه همگام مدارس تیزهوشان خواهید داشت (روی لینک آبی کلیک نمایید). برای مطالعه راهنمای سنجش استعداد و هوش آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98  و اطلاع از طرح شهاب کلیک نمایید.کلیک نمایید.

زمان و نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان 97-98

تاریخ و زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان 97-98، برای داوطلبان آزمون ورودی پایه دهم از روز سه شنبه مورخ 1397/01/28 تا روز چهارشنبه مورّخ 1397/02/05 از طریق پایگاه اینترنتی  ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 به نشانی azmoon.medu.ir انجام شد زمان دقیق ثبت نام بعدی هنوز تعیین نشده ولی به محض اعلام از طریق همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد. توصیه می کنیم که حتما در روز های ابتدایی ثبت نام تیزهوشان 97-98 ثبت نام خود را انجام دهید و ثبت نام را به روز های آخر موکول نکنید تا با مشکلی مواجه نشوید. برای دفترچه ثبت نام تیزهوشان 97 کلیک کنید. ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 به صورت اینترنتی می باشد و از طریق سایت Azmoon.medu.ir انجام می شود. در رابطه با نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان 97-98 باید بگوییم که این ثبت نام به صورت دو مرحله ای است، در ابتدا داوطلبان آزمون تیزهوشان باید اقدام به ثبت نام آنلاین و اینترنتی نمایند و بعد از آن لازم است هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 را پرداخت نمایند. پرداخت هزینه ثبت نام از طریق درگاه پرداخت آنلاین سایت فوق الذکر می باشد. نحوه انجام ثبت نام به این ترتیب است که داوطلب پس از ورود به سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان، اطلاعات فردی خود را وارد نمایند. داوطلبان با توجه به مقطع فعلی، ثبت نام اولیه را انجام می دهند، سپس سامانه ثبت نام تیزهوشان مجددا باز میشود و داوطلبانی که در مرحله اول ثبت نام اولیه، انجام داده اند، نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان اقدام می نمایند.

تاریخ و زمان و نحوه ثبت نام تیزهوشان 97-98

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97-98

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان یعنی آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان­های استعدادهای درخشان و نمونه دولتی، راس ساعت 9:00 صبح روز جمعه 1397/03/11 در سراسر کشور به‌صورت هم‌زمان برگزار شد.

برای اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون ششم به هفتم کلیک نمایید.

برای شرکت در آزمون تیزهوشان 97-98، لازم است حتما از چند روز قبل از برگزاری آزمون، نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 97-98، اقدام نمایید. نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان، به صورت اینترنتی و از طریق سایت Azmoon.org.ir می باشد. معمولا نتایج آزمون تیزهوشان بین 4 تا 6 هفته پس از برگزاری آزمون و چند روز بعد از برگزاری آزمون نمونه دولتی اعلام میگردد. داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان می توانند جهت دریافت راهنمایی، برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 97-98 و زمان دقیق برگزاری و اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 می توانید با کارشناسان صدای مشاوران تماس حاصل فرمایید.

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم (ششم ابتدایی)

تاریخ و زمان برگزاری آزمون هماهنگ کشوری تیزهوشان ششم ابتدایی یا در واقع ششم به هفتم، در اردیبهشت ماه 97 انجام شد. برای اطلاع از رمان اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم کلیک نمایید.

نحوه و شرایط پذیرش در مدارس تیزهوشان در پایه هفتم و پذیرش دانش آموز در پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان از طریق سنجش هوش و استعداد دانش آموزان پایه ششم ابتدایی و تاثیر مستقیم سوابق تحصیلی ، در دهه سوم تیر ماه اقدام به ثبت نام در پایه هفتم مدارس تیزهوشان خواهد کرد. این نظام پذیرش که شیوه نامه آن ظرف هفته آینده به ادارات کل استان ها ابلاغ خواهد شد از طریق سنجش هوش و استعداد داوطلبان و ملاحظه سوابق تحصیلی و بدون آزمون های چند گزینه ای آموزشی نسبت به غربالگری دانش آموزان اقدام می کند و ظرفیت کلاسهای هفتم این مدارس نیز پس از سنجش و انتخاب صاحبان هوش و استعداد برتر و تعیین تعداد دانش آموزان واجد شرایط مشخص خواهد شد. این نظام پذیرش براساس شناسایی دقیق استعداد و هوش دانش آموزان است و نیاز به شرکت در کلاس‌های آموزشی و یا مهارتهای تست زنی ندارد. از دیگر شرایط ثبت نام می توان به اشتغال به تحصیل دانش آموز ( یعنی دانش آموز باید در پایه ششم مشغول به تحصیل باشد ).

تاریخ و زمان و نحوه ثبت نام تیزهوشان 97-98
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه تاریخ و زمان و نحوه ثبت نام تیزهوشان 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

نتایج آزمون مدارس تیزهوشان

نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم احتمالا در تاریخ 97/06/21 یا 97/06/22 خواهد بود، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 20 =