تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / مدارس / تیزهوشان / اعتراض به نتایج تیزهوشان ۹۷-۹۸
اعتراض به نتایج تیزهوشان

اعتراض به نتایج تیزهوشان ۹۷-۹۸

جهت مشاوره در زمینه اعتراض به نتایج تیزهوشان ۹۷-۹۸

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اعتراض به نتایج تیزهوشان بعد از اعلام نتایج تیزهوشان امکان پذیر می باشد. اعلام نتایج تیزهوشان بعد از برگزاری آزمون نمونه دولتی اعلام می گردد و آزمون ورودی تیزهوشان97-98 احتمالا نیمه اول اردیبهشت 97 بصورت هماهنگ کشوری برای ششم ابتدایی (ششم به هفت) و نهم به دهم، برگزار می شود و دانش آموزان مستعد و تلاشگر شناسایی خواهند شد. در این مقاله نحوه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 97-98 آموزش داده خواهد شد. داوطلبان آزمون ورودی تیزهوشان 97-98 درصورت وجود هرگونه ابهام یا سوال در رابطه با اعتراض به نتایج تیزهوشان می توانند با کارشناسان صدای مشاور تماس حاصل فرمایند. برای اطلاع از قانون جدید ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم و زمان اعلام نتایج آزمون ششم به هفتم 97 – 98 کلیک نمایید.

زمان و نحوه اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97-98

برای داوطلبانی که رتبه قبولی تیزهوشان را کسب ننموده اند حداکثر یک هفته بعد از اعلام نتایج آزمون، کارنامه عدم قبولی شامل تعداد پاسخ های صحیح و غلط، تراز هر درس، تراز کل آزمون و تراز آخرین نفر قبولی مدارس منتخب دانش آموز منتشر خواهد شد. توجه نمایید که لیست کلی اسامی پذیرفته شدگان در آزمون تیزهوشان وجود ندارد. و داوطلبانی که در این آزمون مورد پذیرش قرار نگرفته اند توجه نمایند که پس از اعلام نتایج سریعا امکان ثبت اعتراض وجود ندارد. ثبت درخواست اعتراض تیزهوشان بصورت اینترنتی و از طریق سایت Azmoon.medu.ir انجام می گردد. این اعتراض تنها در فرصت محدودی که سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان اعلام می نماید، امکانپذیر می باشد.

سامانه ثبت درخواست‌‌های تجدیدنظر آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی در سال تحصیلی 98- 1397 به نشانی azmoon.medu.ir ، از تاریخ 1397/05/16 تا پایان روز 1397/05/20 فعال بود و این زمان تمدید شد.

تمدید مهلت زمان ثبت درخواست‌ تجدید نظر آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی 97-98 در سامانه ثبت درخواست اعتراض و تجدیدنظر آزمون پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان و مدارس نمونه دولتی ، تا پایان روز دوشنبه مورخ 1397/05/22 اعلام شد. متقاضیان می توانند جهت ثبت اعتراض از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071611 تماس حاصل فرمایند.

زمان اعتراض به آزمون ششم هنوز اعلام نشده ، برای اطلاع از زمان اعتراض به نتایج تیزهوشان ششم به هفتم با شماره تلفن های موجود در این صفحه تماس بگیرید.

نحوه ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97-98

جهت ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 وارد سایت Azmoon.medu.ir شوید. درگوشه سمت راست سایت، کد ملی و سریال 6 رقمی شناسنامه خود را وارد نموده و وارد سامانه شوید. به تصویر ذیل توجه نمایید.

اعتراض به نتایج تیزهوشان

از طریق این صفحه می توانید تصویر پاسخ برگ آزمون تیزهوشان خود یا فرزندتان را مشاهده نمایید. درواقع این امکان را برای داوطلبانی گذاشته اند که ممکن است تعداد پاسخ های صحیح، غلط و نزده در پاسخ برگ با آنچه در کارنامه درج شده است متفاوت باشد. (برای بررسی صحت این موضوع باید پاسخنامه کلیدی آزمون تیزهوشان را مشاهده کنید)   اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان با کلیک روی آیکون زرد رنگ در ستون مدیریت امکان پذیر است. به این شکل که با کلیک روی آیکون مربوط، فرم زیر در مقابل شما ظاهر خواهد شداعتراض به نتایج تیزهوشان

 

در این فرم، امکان اعتراض به 5 موضوع وجود دارد:

  1. مطابقت نداشتن تعداد پاسخ های صحیح، نزده و غلط مندرج در کارنامه با تصویر پاسخ برگ
  2. اعمال نشدن ضابطه پذیرش مربوط به دوقلوها
  3. خطا در محاسبه نمره کل آزمون
  4. مطابقت نداشتن اولویت های مندرج در کارنامه با اولویت های درج شده در کارت ورود به جلسه دانش آموز
  5. سایر موارد

هر داوطلب می تواند اعتراض خود را در قالب حداکثر 3 مورد از 5 مورد خود در این فرم وارد نماید، در کنار این موارد می توانید بخش آخر فرم که مریوط به پیشنهادها و نظرات اصلاحی می باشد را نیز تکمیل نمایید. بعد از پایان تکمیل فرم، روی گزینه (ذخیره) کلیک نمایید و در صفحه بعدی، کد پیگیری مربوط به اعتراض خود را یادداشت کنید.

اعتراض به نتایج تیزهوشان

زمان رسیدگی به اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97-98

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم هر سال حدود 2 الی 3 هفته بعد از پایان مهلت اعتراض تیزهوشان، نتایج رسیدگی به اعتراضات می باشد. برای اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم روی لینک زیر کلیک نمایید:

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97 – 98

 پس از ثبت اعتراض در همان سامانه ای که نتایج آزمون تیزهوشان را مشاهده نمودید با استفاده از کد ملی و کد رهگیری نتیجه اعتراض خود را مشاهده نمایید. برای دریافت نتایج اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 با کارشناسان صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.

اعتراض به نتایج تیزهوشان ۹۷-۹۸
Rate this post

جهت مشاوره در زمینه اعتراض به نتایج تیزهوشان ۹۷-۹۸

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

جمع بندی کنکور

جمع بندی کنکور 98

همانطور که می دانید به کنکور سال 97 نزدیک است و در حال طی نموده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − دو =