تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

خرید صندلی داروسازی پولی- خرید صندلی پرستاری بدون کنکور 97

خرید صندلی دندانپزشکی پولی- خرید صندلی دندانپزشکی بدون کنکور 1400

جهت مشاوره در زمینه خرید صندلی دندانپزشکی پولی- خرید صندلی دندانپزشکی بدون کنکور 1400

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

حتما اصطلاحات خرید صندلی دندانپزشکی پولی – خرید صندلی دندانپزشکی بدون کنکور را شنیده اید. چند سالی است که واحد بین الملل دانشگاه علوم پزشکی ایران شعبه پیام شروع به جذب دانشجوبان پزشکی مشروط به دریافت شهریه نموده است و پس از ادغام این دانشگاه با دانشگاه علوم پزشکی تهران ادامه این کار توسط پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران ادامه یافت. شرایط جذب دانشجوی پزشکی بین الملل به شرح ذیل می باشد. از هر 1 میلیون نفر شرکت کننده کنکور حدود 150 نفر در دوره های رایگان به صورت روزانه پذیرفته می شوند و بیشتر صندلی ها با عناوینی چون نوبت دوم، پردیس خودگردان، پیام نور و غیر انتفاعی پولی می باشند. علاقه مندان می توانند بدون کنکور وارد دانشگاه شده و بعد از فارغ التحصیلی به عنوان پزشک، دندانپزشک و داروساز فعالیت نمایند و درآمد بالایی کسب نمایند پس هزینه های تحصیل برای اغلب داوطلبان یک سرمایه گذاری محسوب می گردد. داوطلبان در رشته دندانپزشکی میتوانید بدون کنکور و باخرید صندلی تحصیل نمایند. خرید صندلی دندانپزشکی، پذیرش دانشجو دندانپزشکی مشروط به پرداخت شهریه می باشد. افرادی که امکان پرداخت شهریه های بالا را دارند و داوطلبان تحصیل در دندانپزشکی توجه داشته باشند که در حال حاضر 22 دانشگاه علوم پزشکی در رشته های مختلف دانشجوی پولی جذب می نمایند و فروش صندلی دندانپزشکی دارند.

مطالب مرتبط:

خرید صندلی علوم قضائی

خرید صندلی دندانپزشکی

برای ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور 1400 و کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071613 تماس بگیرید.

خرید صندلی دندانپزشکی پولی بدون کنکور 1400

رشته دندانپزشکی یکی از رشته های پر متقاضی می باشد که رقابت برای تحصیل در ان بسیار بالاست. خرید صندلی دندانپزشکی پولی بدون کنکور یک راه ساده برای ورود به دانشگاه و تحصیل در رشته دندانپزشکی می باشد، البته تحصیل از این طریق شامل صرف هزینه خواهد بود که بسیاری از دواطلبان برای سهولت در ورود به این رشته و علایق شخصی این هزینه را پرداخت می نمایند. همانطور که می دانید رشته های پزشکی ،دندانپزشکی و داروسازی رشته هایی هستند که بازار کار بسیار بسیار خوبی دارند. همانطور که ذکر شد علاقه مندان می توانند بدون کنکور وارد دانشگاه شده و بعد از فارغ التحصیلی به عنوان پزشک، دندانپزشک و داروساز فعالیت نمایند و درآمد بالایی کسب نمایند پس هزینه های تحصیل برای اغلب داوطلبان یک سرمایه گذاری محسوب می گردد. داوطلبان در رشته دندانپزشکی میتوانید بدون کنکور و باخرید صندلی تحصیل نمایند. خرید صندلی دندانپزشکی، پذیرش دانشجو دندانپزشکی مشروط به پرداخت شهریه می باشد. افرادی که امکان پرداخت شهریه های بالا را دارند و داوطلبان تحصیل در دندانپزشکی توجه داشته باشند که در حال حاضر 22 دانشگاه علوم پزشکی در رشته های مختلف دانشجوی پولی جذب می نمایند و فروش صندلی دندانپزشکی دارند. توجه داشته باشید که اخیرا اعتراضاتی از سوی داوطلبانی که توانایی پرداخت این میزان شهریه را ندارد به تحصیل پزشکی بدون کنکور شده است، بنابراین پیشنهاد ما به متقاضیان تحصیل بدون کنکور در رشته های دندانپزشکی این است که سریع تر برای تحصیل در رشته دندانپزشکی اقدام نمایند زیرا این احتمال هر چند کم، وجود دارد که تغییراتی در شرایط موجود ایجاد گردد. در حال حاضر شرایط آموزشی دانشجویان بدون کنکور و با کنکور یکسان می باشد و هیچ جدا سازی انجام نشده است پس شرایط تحصیل برای متقاضیان بدون کنکور دندانپزشکی بسیار مناسب می باشد.

شهریه رشته دندانپزشکی بدون کنکور 1400

شهریه رشته پزشکی بدون کنکور به صورت سالیانه به استناد قیمت تمام شده خدمات آموزشی دانشجویی متناسب با نرخ تورم  و حداکثر تا 15%مشمول افزایش سنواتی خواهد بود. شهریه رشته بدون کنکور دندانپزشکی به شرح ذیل می باشد:

شهریه رشته دندانپزشکی 30.000.000 تومان

شرایط تحصیل بدون کنکور رشته های دندانپزشکی

امکان ادامه تحصیل در مقطع دکتری بدون کنکور در رشته دندانپزشکی امکان پذیر می باشد جهت اطلاع از شرایط تحصیل و میزان شهریه می توانید با کارشناسان صدای مشاوران تماس حاصل فرمایید. شرکت داوطلبان در کنکور سراسری در گروه آزمایشی علوم تجربی و ریاضی و فیزیک، پذیرش داوطلبان صرفا از مقطع دیپلم است و مدارک تحصیلی بالاتر از دیپلم با سابقه گذراندن واحدهای درسی در موسسات آموزش عالی و دانشگاهی دولتی و غیردولتی داخل و خارج کشور در برنامه آموزشی دانشجو در نظر گرفته نمی شود. دانشجویان پذیرفته شده در  رشته های پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی دوره تحصیلی علوم پایه را در شعبه کیش پردیس بین الملل سپری نموده و بعد از موفقیت در آزمون جامع علوم پایه، در دانشکده های پردیس بین الملل تهران به تحصیل می پردازند. داشتن دیپلم کامل متوسطه (سه ساله) و پیش دانشگاهی (برای داوطلبان نظام جدید) بامعدل نهایی کتبی سال سوم  حداقل 16و نمره کتبی سال سوم دبیرستان هر یک از دروس فیزیک ، زیست شناسی و شیمی نیز حداقل 16 باشد لازم به ذکر است که برای داوطلبان ریاضی و فیزیک به جای درس زیست شناسی درس حسابان محاسبه می گردد که لازم است حداقل 16 باشد.

برای ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور 1400 و کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071613 تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه خرید صندلی دندانپزشکی پولی- خرید صندلی دندانپزشکی بدون کنکور 1400

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

همچنین ببینید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد پرند

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد پرند

علاقه مندان به ادامه تحصیل در دانشگاه های آزاد می توانند نحوه ثبت نام بدون …

یک دیدگاه

  1. سلام و خسته نباشید اینکه نوشته اید شهریه ها سی میلیون است برای هر ترم یا سال یا کلا چجوری است؟؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید