تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

خرید صندلی داروسازی پولی- خرید صندلی پرستاری بدون کنکور 97

خرید صندلی داروسازی پولی- خرید صندلی داروسازی بدون کنکور 1400

جهت مشاوره در زمینه خرید صندلی داروسازی پولی- خرید صندلی داروسازی بدون کنکور 1400

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

حتما اصطلاحات خرید صندلی داروسازی پولی – خرید صندلی داروسازی بدون کنکور را شنیده اید. چند سالی است که واحد بین الملل دانشگاه علوم پزشکی ایران شعبه پیام شروع به جذب دانشجوبان پزشکی مشروط به دریافت شهریه نموده است و پس از ادغام این دانشگاه با دانشگاه علوم پزشکی تهران ادامه این کار توسط پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران ادامه یافت. شرایط جذب دانشجوی پزشکی بین الملل به شرح ذیل می باشد. از هر1 میلیون نفر شرکت کننده کنکور حدود 150 نفر در دوره های رایگان در نوبت روزانه پذیرفته می شوند و بیشتر صندلی ها با عناوینی چون نوبت دوم، پردیس خودگردان، پیام نور و غیر انتفاعی پولی می باشند. علاقه مندان می توانند بدون کنکور وارد دانشگاه شده و بعد از فارغ التحصیلی به عنوان پزشک، دندانپزشک و داروساز فعالیت نمایند و درآمد بالایی کسب نمایند پس هزینه های تحصیل برای اغلب داوطلبان یک سرمایه گذاری محسوب می گردد. داوطلبان در رشته داروسازی میتوانید بدون کنکور و باخرید صندلی تحصیل نمایند. خرید صندلی داروسازی، پذیرش دانشجو داروسازی مشروط به پرداخت شهریه می باشد. افرادی که امکان پرداخت شهریه های بالا را دارند و داوطلبان تحصیل در داروسازی توجه داشته باشند که در حال حاضر 22 دانشگاه علوم پزشکی در رشته های مختلف دانشجوی پولی جذب می نمایند و فروش صندلی داروسازی دارند.

مطالب مرتبط:

خرید صندلی علوم قضائی

خرید صندلی داروسازی

برای ثبت نام داروسازی بدون کنکور 1400 و کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071613 تماس بگیرید.

 

خرید صندلی داروسازی پولی بدون کنکور 1400

رشته داروسازی یکی از رشته های پرمتقاضی می باشد که رقابت برای تحصیل در ان بسیار بالاست. خرید صندلی داروسازی پولی بدون کنکور یک راه ساده برای ورود به دانشگاه و تحصیل در رشته داروسازی می باشد، البته تحصیل از این طریق شامل صرف هزینه خواهد بود که بسیاری از دواطلبان برای سهولت در ورود به این رشته و علایق شخصی این هزینه را پرداخت می نمایند. همانطور که می دانید رشته های پزشکی ،داروسازی و داروسازی رشته هایی هستند که بازار کار بسیار بسیار خوبی دارند. همانطور که ذکر شد علاقه مندان می توانند بدون کنکور وارد دانشگاه شده و بعد از فارغ التحصیلی به عنوان پزشک، دندانپزشک و داروساز فعالیت نمایند و درآمد بالایی کسب نمایند پس هزینه های تحصیل برای اغلب داوطلبان یک سرمایه گذاری محسوب می گردد.حداقل زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره دکترای عمومی داروسازی پنج و نیم تا شش سال می باشد و حداکثر در 12 ترم به پایان خواهد رسید و شامل 209 واحد دروس اختصاصی و عمومی است. دو سال اول دروس پایه که همپوشانی زیادی با دروس پایه رشته پزشکی دارد خواهید گذراند، توجه داشته باشید که داروسازی فقط دروس شیمی نمی باشد. واحد علوم دارویی دانشگاه آزاد تهران، با ظرفیتی حدود 70 نفر است، دانشگاه های بین الملل با ظرفیت 20 تا 30 نفر متقاضی، دانشجوی داروسازی می پذیرند. داوطلبان در رشته داروسازی میتوانید بدون کنکور و باخرید صندلی تحصیل نمایند. خرید صندلی داروسازی، پذیرش دانشجو داروسازی مشروط به پرداخت شهریه می باشد. افرادی که امکان پرداخت شهریه های بالا را دارند و داوطلبان تحصیل در داروسازی توجه داشته باشند که در حال حاضر 22 دانشگاه علوم پزشکی در رشته های مختلف دانشجوی پولی جذب می نمایند و فروش صندلی داروسازی دارند. توجه داشته باشید که اخیرا اعتراضاتی از سوی داوطلبانی که توانایی پرداخت این میزان شهریه را ندارد به تحصیل پزشکی بدون کنکور شده است، بنابراین پیشنهاد ما به متقاضیان تحصیل بدون کنکور در رشته های داروسازی این است که سریع تر برای تحصیل در رشته داروسازی اقدام نمایند زیرا این احتمال هر چند کم، وجود دارد که تغییراتی در شرایط موجود ایجاد گردد. در حال حاضر شرایط آموزشی دانشجویان بدون کنکور و با کنکور یکسان می باشد و هیچ جدا سازی انجام نشده است پس شرایط تحصیل برای متقاضیان بدون کنکور داروسازی بسیار مناسب می باشد.

شهریه رشته داروسازی بدون کنکور 1400

شهریه رشته پزشکی بدون کنکور به صورت سالیانه به استناد قیمت تمام شده خدمات آموزشی دانشجویی متناسب با نرخ تورم  و حداکثر تا 15%مشمول افزایش سنواتی خواهد بود. شهریه رشته بدون کنکور داروسازی به شرح ذیل می باشد:

شهریه رشته داروسازی 25.000.000 تومان

شرایط تحصیل بدون کنکور رشته های داروسازی

امکان ادامه تحصیل در مقطع دکتری بدون کنکور در رشته داروسازی امکان پذیر می باشد جهت اطلاع از شرایط تحصیل و میزان شهریه می توانید با کارشناسان صدای مشاوران تماس حاصل فرمایید. شرکت داوطلبان در کنکور سراسری در گروه آزمایشی علوم تجربی و ریاضی و فیزیک، پذیرش داوطلبان صرفا از مقطع دیپلم است و مدارک تحصیلی بالاتر از دیپلم با سابقه گذراندن واحدهای درسی در موسسات آموزش عالی و دانشگاهی دولتی و غیردولتی داخل و خارج کشور در برنامه آموزشی دانشجو در نظر گرفته نمی شود. دانشجویان پذیرفته شده در  رشته های پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی دوره تحصیلی علوم پایه را در شعبه کیش پردیس بین الملل سپری نموده و بعد از موفقیت در آزمون جامع علوم پایه، در دانشکده های پردیس بین الملل تهران به تحصیل می پردازند. داشتن دیپلم کامل متوسطه (سه ساله) و پیش دانشگاهی (برای داوطلبان نظام جدید) بامعدل نهایی کتبی سال سوم  حداقل 16و نمره کتبی سال سوم دبیرستان هر یک از دروس فیزیک ، زیست شناسی و شیمی نیز حداقل 16 باشد لازم به ذکر است که برای داوطلبان ریاضی و فیزیک به جای درس زیست شناسی درس حسابان محاسبه می گردد که لازم است حداقل 16 باشد.

برای ثبت نام داروسازی بدون کنکور 1400 و کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071613 تماس بگیرید.

 

جهت مشاوره در زمینه خرید صندلی داروسازی پولی- خرید صندلی داروسازی بدون کنکور 1400

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

همچنین ببینید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد پرند

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد پرند

علاقه مندان به ادامه تحصیل در دانشگاه های آزاد می توانند نحوه ثبت نام بدون …

4 دیدگاه

  1. سلام وخسته نباشین میشه خواهش کنم راجع داروسازی و دندانپزشکی و پزشکی وفیزیوتراپی بدون کنکور اطلاعاتی بهم بدین؟چه طور میشه صندلی رو تهیه کرد؟

  2. با سلام هزینه خرید صندلی در شهر تهران چقدر می شود و چه مدت هم باید در دانشگاه بین المللی شعبه کیش گذراند و آیا میشود از قبل مثلا برای سال آینده صندلی را پیش خرید کرد؟

  3. من بعضی جاها شنیدم غیر قانونی پس بالاخره قانونی هست یا نه؟

  4. فاطمه فردوسی

    با عرض سلام وادب .من دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان انگلیسی با رزومه اموزشی پژوهشی نسبتا خوبی هستم وممتاز در دوره کارشناسی که جهت دکترا قبول شده ام ولی دیگر دراین رشته چیزی برای ارتقا نمی بینم وخواستار ادامه تحصییل در رشته تحصییل در رشته داروسازی می باشم لطف می فرمایید منو راهنمایی بفرمایید چگونه ثبت نمایم ؟با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید