تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان 99

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان 99 این امکان را برای داوطلبان فراهم کرده است که راحت‌تر و بدون نیاز به شرکت در کنکور وارد دانشگاه شوند و در رشته مورد علاقه خود به تحصیل بپردازند. هر ساله دانشجویان زیادی از این طریق وارد رشته‌های مورد علاقه خود در دانشگاه آزاد می‌شوند و به تحصیل می‌پردازند. لیکن همواره داوطلبان علاقه‌مند به رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان 99 در مورد چگونگی این نوع تحصیل در دانشگاه آزاد زاهدان 99 سوال دارند. ما در این مقاله سعی داریم در مورد  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان 99 توضیح دهیم.

برای اطلاع از زمان و نحوه و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 می توانید با مشاوران تحصیلی مرکز صدای مشاوران از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071613 تماس بگیرید.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان 99

اولین مورد مهمی که ذهن داوطلبان علاقه‌مند به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان 99 را به خود مشغول می‌دارد، زمان ثبت نام است. لازم است داوطلبان توجه کنند که زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان 99 مانند هر سال، در دو نوبت انجام می‌شود. دانشگاه آزاد زاهدان 99 برای ترم مهر و نیز برای ترم بهمن به صورت بدون کنکور دانشجو می‌پذیرد. داوطلبان علاقه‌مند به ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور که تمایل دارند در ترم مهرماه وارد دانشگاه شوند، بایستی اواسط مرداد ماه به سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه کنند و ثبت نام خود را انجام دهند و داوطلبان علاقه‌مند به ترم بهمن ماه نیز بایستی در اواسط دی ماه نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. در ادامه سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان 99 را به طور دقیق اعلام می‌کند که در این سایت یعنی صدای مشاوران نیز تاریخ دقیق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان 99 به اطلاع داوطلبان علاقه‌مند خواهد رسید.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان 99

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان 99 به این صورت است که داوطلبان علاقه‌مند ابتدا باید با مراجعه به سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org مراجعه نمایند و دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 را دانلود کنند و سپس از روی لیست رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد که در دفترچه ارائه شده است، رشته محل مورد علاقه خود را انتخاب کنند و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. لازم است داوطلبان برای انجام یک انتخاب رشته بدون اشکال، دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 را به طور کامل مورد مطالعه قرار دهند. داوطلبان باید انتخاب رشته ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان 99 را نیز از سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی انجام دهند. برای انجام انتخاب رشته خود باید پس از مراجعه به سامانه مذکور، کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 را خریداری کنند و با شماره سریال کارت اعتباری خریداری شده، وارد سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی شوند و انتخاب رشته خود را به ثبت برسانند. برای ثبت انتخاب رشته خود در سامانه، داوطلبان بایستی اطلاعات شخصی و کد رشته محل‌های انتخابی خود را وارد و تایید کنند و لازم است در آخر داوطلبان رسید ثبت نامی خود را دریافت کنند چرا که در غیر این صورت، انتخاب رشته در سیستم ثبت نشده است. پی از انجام این مرحله، داوطلبان باید با در دست داشتن یک نسخه چاپی از ثبت نام خود به واحد دانشگاه مربوطه مراجعه کنند. نکته مهمی که داوطلبان در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان 99 باید به آن توجه کنند، این است که امکان ویرایش اطلاعات پس از ثبت نام قطعی برای داوطلبان وجود ندارد لذا بایستی در انتخاب رشته محل خود دقت کنید. در صورتی که پس از ثبت نام تمایل به تغییر رشته یا محل ثبت نامی خود داشته باشید، باید دوباره کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان 99 را تهیه کنند و برای رشته یا محل جدید مورد نظر خود ثبت نام کنید. در صورتی که برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99-1400 با مشکل مواجه شدید می‌توانید با کارشناسان صدای مشاوران تماس بگیرید.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان 99

داوطلبان علاقه‌مند به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان 99 اغلب فکر می‌کنند که شرط معدل برای ورود به دانشگاه لازم است ولیکن باید به داوطلبان گفت که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان 99 در هیچ کدام از مقاطع کاردانی ناپیوسته، کاردانی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته شرط معدل ندارد و داوطلبان علاقه‌مند به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان 99 فقط با داشتن مدرک مقطع قبل با هر معدلی می‌توانند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان 99 را انجام دهند و در دانشگاه آزاد تحصیل کنند. یعنی داوطلبان برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد، فقط نیازمند مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی و برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد فقط به مدرک دیپلم یا کاردانی نیاز دارند. نکته‌ای که داوطلبان علاقه‌مند به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان 99 باید در مورد شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد، مد نظر قرار بدهند این است که افرادی که در رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد تحصیل می‌کنند، نمی‌توانند از مهمانی و انتقالی دانشگاه آزاد استفاده کنند و تا پایان تحصیل خود بایستی در واحد دانشگاهی انتخابی خود تحصیل کنند. مورد دیگری که داوطلبان در مورد آن سوال دارند و لازم است در مورد آن برای‌شان توضیح بدهیم این است که برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان 99 ضرورتی ندارد که مقطع قبلی خود را در دانشگاه آزاد تحصیل کرده باشید و فارغ‌التحصیلان همه دانشگاه‌ها اعم از علمی کاربردی، غیرانتفاعی و … می‌توانند در دانشگاه آزاد تحصیل کنند و مدارک آنان مورد تایید دانشگاه آزاد است.

لیست رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان 99

برای صحبت در مورد رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان 99، که هموارد داوطلبان علاقه‌مند به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان 99 تمایل دارند در مورد آن بدانند، بهتر است رشته‌ها را به دو گروه پزشکی و غیر پزشکی تقسیم کنیم. در مورد رشته‌های شاخه پزشکی اعم از پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی و دیگر رشته‌های این شاخه باید گفت که دانشگاه آزاد پذیرش بدون کنکور ندارد و داوطلبان نمی‌توانند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان 99 را برای این رشته‌ها انجام دهند. داوطلبان برای ورود به رشته‌های شاخه پزشکی باید ثبت نام کنکور سراسری 99 را انجام دهند و در کنکور 99 شرکت کنند و برای ورود به دانشگاه آزاد، انتخاب رشته کنند. در مورد رشته‌های غیرپزشکی لازم است داوطلبان بدانند که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان 99 برای همه رشته‌های غیرپزشکی ممکن است و می‌توانند بدون دادن کنکور وارد دانشگاه آزاد شوند و در رشته مورد علاقه خود تحصیل نمایند. داوطلبان به این نکته توجه کنند که در صورتی که رشته مورد علاقه خود را در لیست رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 پیدا نمی‌کنید و دانشگاه آزاد رشته مورد نظر شما را ارائه نداده است، رشته مورد علاقه خود را در رشته‌های بدون علمی کاربردی، رشته‌های بدون کنکور پیام‌نور و یا بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی جستجو کنید و برای ثبت نام آن اقدام کنید.

برای اطلاع از زمان و نحوه و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 می توانید با مشاوران تحصیلی مرکز صدای مشاوران از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071613 تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

همچنین ببینید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد پرند

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد پرند

علاقه مندان به ادامه تحصیل در دانشگاه های آزاد می توانند نحوه ثبت نام بدون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید