تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / وزارت بهداشت / اخبار کنکور وزارت بهداشت / دفترچه ثبت نام آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت 97-98
دانلود دفترچه راهنمای آزمون دکتری وزارت بهداشت 97

دفترچه ثبت نام آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت 97-98

جهت مشاوره در زمینه دفترچه ثبت نام آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مطالعه کامل دفترچه ثبت نام آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت (Ph.D) 98-97 ،  دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزرات بهداشت برای داوطلبان رشته های وزارتخانه بهداشت الزامی می باشد تا با آگاهی کامل از نحوه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 و  مدارک مورد نیاز برای ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت و زمان برگزاری آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت ph .D ، ثبت نام نمایند.

داوطلبان گرامی آزمون دکتری وزارت بهداشت 97-98 می توانند جهت رفع هر گونه سوال در رابطه با مدارک و شرایط شرکت آزمون دکتری، دریافت کد رهگیری ویژه متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان و یا انجام ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از طریق تلفن 9099071611 با کارشناسان تماس حاصل فرمایند.

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت- پی اچ دی ph.D سال 97-98

برای دانلود دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 97-98 می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید.

برای دانلود دفترچه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97 کلیک کنید.

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت در دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزرات بهداشت

زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت معمولا از اواخر بهمن تا اوایل اسفند ماه می باشد در حال حاضر زمان دقیق ثبت نام آزمون سال آینده مشخص نیست ولی به محض اطلاع از طریق همین مقاله منتشر خواهد شد. زمان برگزاری آزمون در اردیبهشت ماه 97 در 20و 21 اردیبهشت است. دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزرات بهداشت حاوی اطلاعات مهمی می باشد نظیر شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت، شرایط و مقررات وظیفه عمومی و شرایط مشمولین طرح نیروی انسانی، مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97 و نحوه و شرایط برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت می باشد.

شرایط عمومی در دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 97-98

 • داوطلبانی مجاز به شرکت در آزمون هستند که دارای شرایط عمومی زیر در تمام ادوار تحصیلی و مراحل شغلی باشند:
 • اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان مندرج در قانون اساسی
 • واجد کلیه شرایط عمومی متداول در آزمونهای مختلف کشور
 • عدم اشتهار به فساد اخلاقی
 • پذیرفتن قانون اساسی و عدم مخالفت با نظام جمهوری اسلامی ایران
 • نداشتن سوء پیشینه کیفری
 • برخورداری از سلامت و توانایی جسمی به تناسب رشته انتخابی و عدم اعتیاد به مواد مخدر
 • عدم وابستگی تشکیلاتی به احزاب و گروههای محارب و ملحد و هواداری از آنها

شرایط اختصاصی در دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 97-98

شرایط اختصاصی در دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 97-98 برای ثبت نام رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی به شرح زیر است:

دارا بودن دانشنامه ی کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) مرتبط یا دکترای حرفه ای (پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، دامپزشکی
و علوم آزمایشگاهی)

2- داوطلبان برای شرکت در آزمون صرفا مجاز به انتخاب یکی از دوره های دکتری تخصصی یا پژوهشی می باشند که در فرم ثبت نام باید نسبت به انتخاب یکی از آنها اقدام نمایند.

3- دانشجویان ترم آخر کارشناسی ارشد و دکتری حرفهای با ارائهی گواهی مبنی بر فراغت از تحصیل تا تاریخ 96/06/13 مجاز به شرکت در آزمون هستند.

4- داوطلبان حداکثر مجاز به ثبت نام در دو مجموعه یا رشته (با رعایت مدارک مورد پذیرش آن رشته) هستند.

5- داوطلبان میتوانند قبل از شروع و یا پایان طرح نیروی انسانی در آزمون شرکت کنند و در صورتی که در حین انجام طرح نیروی انسانی در آزمون قبول شوند، امکان ترخیص ایشان برای ادامه ی تحصیل فراهم میشود.

6- عدم اشتغال به تحصیل در دوره های دکتری تخصصی Ph.D یا دستیاری تخصصی در کلیه ی مؤسسات آموزشی و تحقیقاتی کشور

و…

داوطلبان گرامی آزمون دکتری وزارت بهداشت 97-98 می توانند جهت رفع هر گونه سوال در رابطه با مدارک و شرایط شرکت آزمون دکتری، دریافت کد رهگیری ویژه متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان و یا انجام ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از طریق تلفن 9099071611 با کارشناسان تماس حاصل فرمایند.

وضعیت وظیفه ی عمومی دکتری تخصصی وزارت بهداشت 97

 • داشتن کارت پایان خدمت هوشمند
 • داوطلبان مرد که در آزمون دکتری پژوهشی و دکتری تخصصی رشته های علوم پایه ی پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی سال 97 شرکت میکنند، لازم است هنگام پذیرش در دانشگاه (قبولی قطعی و ثبت نام)، یکی از شرایط زیر را از لحاظ وضعیت مشمولیت و مقررات وظیفه ی عمومی دارا باشند، در غیر این صورت مجاز به ادامهی تحصیل نخواهند بود.
 • واجدان شرایط معافیت سنی عنایت مقام معظم رهبری (دارندگان مدرک دکتری گروه پزشکی متولد 1345 و ماقبل). این قبیل مشمولان باید پس از اعلام قبولی و در زمان ثبت نام، کارت معافیت دائم (معافیت سنی عنایت مقام معظم رهبری) را ارائه نمایند.
 • داشتن کارت معافیت دائم هوشمند (کفالت، پزشکی، ایثارگران و موارد خاص)
 • و…

مدارک لازم برای ثبت نام و شرکت در آزمون دکتری وزارت بهداشت

 • دانشجویان ترم آخر با همراه داشتن فرم شماره 1 به دانشگاه محل تحصیل خود مراجعه نموده و از طریق دانشگاه مذکور نسبت به ارسال اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند (لزوماً از ارسال موارد مربوطه اطمینان حاصل شود. بدیهی است در صورت عدم دریافت توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی، این مرکز هیچ گونه مسئولیتی نداشته و نقص مدارک درج خواهد شد). دانشجویان ترم آخر باید فرم شماره 1 مربوط به خود را با مهر و امضای رسمی معاونت آموزشی دانشگاه محل تحصیل بدون قلم خوردگی یا لاک گرفتگی اسکن نموده و ارسال گردد.
 • هزینه ی ثبت نام آزمون کتبی مبلغ 600,000 ریال (ششصد هزار ریال)
 • تکمیل دقیق فرم ثبت نام اینترنتی.
 • هم زمان با تکمیل فرم ثبت نام، داوطلبان باید نسبت به ارسال مدارک اسکن شده خود فقط به صورت اینترنتی به آدرس فوقالذکر اقدام نمایند. لازم به ذکر است پس از تکمیل فرم ثبت نام و ارسال مدارک و بلافاصله پس از فشار دادن دکمهی ثبت توسط داوطلب، برای وی کد رهگیری صادر می شود و برای افرادی که کد رهگیری دارند، در صورت کامل بودن مدارک و احراز شرایط شرکت در آزمون، کارت ورود به جلسه صادر خواهد شد. داوطلبان موظفند پس از صدور کد رهگیری آن را به همراه نسخه ی چاپ شده از فرم ثبت نامشان برای مراحل بعدی آزمون نزد خود محفوظ نگه دارند. لازم به توضیح است که هیچ گونه مدرکی به صورت حضوری یا کتبی یا ارسال از طریق پست و یا اتوماسیون اخذ نخواهد شد. همچنین به مدارکی که با پست الکترونیکی ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد. بنابراین، داوطلبان ملزم هستند کلیه ی مدارک اسکن شده خود را همراه با فرم ثبت نام به صورت اینترنتی ارسال نمایند. برای افرادی که در هنگام ثبت نام مدارک ارسال  نمیکنند و یا ناقص ارسال میکنند، کارت ورود به جلسه صادر نخواهد شد.
 • کد رهگیری ویژه ی متقاضیان استفاده از سهمیه ی رزمندگان (برای دریافت کد رهگیری ویژه متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان می توانید از طریق تلفن 9099071611 با کارشناسان تماس حاصل فرمایید.
 • و…

داوطلبان گرامی آزمون دکتری وزارت بهداشت 97-98 می توانند جهت رفع هر گونه سوال در رابطه با مدارک و شرایط شرکت آزمون دکتری، دریافت کد رهگیری ویژه متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان و یا انجام ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون توسط کارشناسان، از طریق تلفن 9099071611 تماس حاصل فرمایند.

دفترچه ثبت نام آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت 97-98
Rate this post

جهت مشاوره در زمینه دفترچه ثبت نام آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

آزمون ept

آزمون ept

آزمون  ept در سال 97 آزمون زبان انگلیسی است که دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌کند. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + چهار =