تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

سنجش

sanjesh.org فراگیر پیام نور 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه sanjesh.org فراگیر پیام نور 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

sanjesh.org فراگیر پیام نور 98 – 99 ، سایت ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور است. پیام نور از طریق سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نام فراگیر را انجام می دهد. لازم به ذکر است که ثبت نام فراگیر پیام نور فقط به صورت اینترنتی انجام می شود. داوطلبان بدون کنکور و با انجام انتخاب رشته و ثبت نام آزمون فراگیر برای ورود به دانشگاه اقدام می کنند. آزمون فراگیر پیام نور که ثبت نام آن از طریق sanjesh.org انجام می شود، در واقع دروس ترم اول رشته انتخابی داوطلب است. 

sanjesh.org فراگیر پیام نور 98 – 99

لینک ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور هر سال در سایت sanjesh.org برای فراگیر پیام نور فعال می شود. ثبت نام بدون کنکور سراسری، از طریق ثبت نام در sanjesh.org فراگیر پیام نور برای ثبت نام در دوره های فراگیر پیام نور به این ترتیب است که متقاضیان دروس ارائه شده در ترم اول رشته انتخابی خود را بعد از کسب نمرات مورد تایید برای قبولی را آزمون می دهند. سپس وارد ترم دوم می شوند. آزمون اول برای پذیرش فراگیر، دروس ترم اول دانشجو محسوب می شود.

مدرک معتبر و رسمی وزارت علوم را ارائه می کند، دانشگاه پیام نور یک دانشگاه دولتی است و مانند سایر دانشگاه های سراسری و دولتی زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است. مدرک تحصیلی آن معتبر و قابل ترجمه برای ادامه تحصیل رشته های تحصیلی مختلف مقاطع بالاتر در دانشگاه های خارجی است. 

کلاس های حضوری و غیرحضوری دانشگاه پیام نور، برای دانشجویان به سه روش انجام می شود این روش ها شامل، ثبت نام حضوری، الکترونیکی و خودخوان است. حضر در کلاس های ترم اول فراگیر پیام نور الزامی است. متقاضیان می توانند با مطالعه کتب و منابع امتحانی و یا کلاس های الکترونیکی به تحصیل بپردازند.

برگزاری امتحانات هر ترم دانشگاه پیام نور، به صورت سراسری است. مرکز آزمون دانشگاه قبل از شروع هر نیمسال تحصیلی، کتب و منابع امتحانی هر درس را در سایت مشخص می کند و سوالات امتحان با توجه به منابع مشخص معرفی شده از سوی دانشگاه پیام نور، برگزار می شود. این یکی از حسن های دانشگاه پیام نور است. دانشجویان استرس و نگرانی آزمون هایی با منابع نامشخص را ندارند و تمام دانشجویان پیام نور درسراسر کشور به سوالات یکسانی در یک زمنا پاسخ می گویند.این موضوع دخالت اساتید را تا حد زیادی از نمرات دانشجویان کم می کند.

داوطلبان گرامی می توانند برای ثبت نام سایت sanjesh.org فراگیر پیام نور از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با سامانه صدای مشاور تماس بگیرند.

جهت مشاوره در زمینه sanjesh.org فراگیر پیام نور 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

سامانه آموزش الکترونیکی دانشگاه پیام نور

سامانه آموزش الکترونیکی دانشگاه پیام نور

این مقاله راهنمای سامانه آموزش الکترونیکی دانشگاه پیام نور در سال تحصیلی 99 – 1400 …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =