تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی بوشهر

زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی گلستان 99

جهت مشاوره در زمینه زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی گلستان 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

داوطلبانی که در آزمون نظام مهندسی گلستان 99 ثبت نام نموده اند لازم است از تاریخ و زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی گلستان مطلع باشند، زیرا این آزمون دارای محدودیت سنی می باشد. در این مقاله زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی گلستان و زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی گلستان به اطلاع داوطلبان رسیده است. زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی گلستان هر سال متفاوت می باشد. آزمون نظام مهندسی گلستان برای دارندگان مدارک تحصیلی رشته مهندسی عمران، مهندسی معماری، تاسیسات مکانیک، ترافیک، شهرسازی و نقشه برداری برگزار می گردد. داوطلبان آزمون نظام مهندسی گلستان توجه داشته باشند که این آزمون در سال دو بار برگزار می گردد. آزمون نظام مهندسی گلستان تمام رشته ها به استثنای طراحی رشته معماری بصورت تستی و چهار گزینه ای است و آزمون طراحی تشریحی خواهد بود. حدنصاب قبولی در آزمون های ورود به حرفه مهندسان در تمام رشته ها و بخش های آن در آزمون نظام مهندسی گلستان 50% خواهد بود. توصیه ما به داوطلبان این است که حتما مقالات مربوط به لیست منابع آزمون نظام مهندسی گلستان 99 ، رشته های مجاز جهت ثبت نام آزمون نظام مهندسی گلستان 99 و راهنمای آزمون نظام مهندسی را در همین سایت مطالعه نمایند.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون نظام مهندسی گلستان 99

زمان و نحوه ثبت نام آزمون نظام مهندسی گلستان دو بار در سال اعلام می گردد مطابق جدول پایین، مهلت ثبت نام آزمون نظام مهندسی گلستان به پایان رسیده است این ثبت نام به صورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام آزمون نظام مهندسی گلستان انجام می گردد و خرید کارت اعتباری ثبت نام الزامی میباشد. عضویت در نظام مهندسی گلستان و داشتن کد نظام مهندسی گلستان برای ثبت نام نظام مهندسی گلستان اختیاری می باشد. برای اطلاع از زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی گلستان که پیش رو داریم این مقاله را مطالعه نمایید و در صورتی که از ثبت نام آزمون نظام مهندسی گلستان جامانده اید، برای اطلاع از زمان ثبت نام آزمون بعدی می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

شرایط ثبت نام آزمون نظام مهندسی گلستان 99

شرایط ثبت نام آزمون نظام مهندسی گلستان که توسط کارشناسان سازمان نظام مهندسی گلستان از طریق آزمون نظام مهندسی گلستان انتخاب شده است. پس از دریافت پروانه اشتغال به کار مهندسان، می‌توانند با این سازمان همکاری خواهند نمایند. متولی آزمون نظام مهندسی، سازمان نظام مهندسی گلستان کل کشور با همکاری دفتر مقررات ملی ساختمان و زیر نظر وزارتخانه راه و شهرسازی، همچنین مسولیت برگزاری آزمون نظام مهندسی گلستان بر عهده سازمان سنجش کشور است. پروانه اشتغال بکار مهندسی در چهار درجه و به ترتیب با عنوان‌های پایه ا-2-3-ارشد صادر می‌شود. برای دریافت پایه 3 متقاضیان باید در آزمون نظام مهندسی گلستان شرکت نمایند و برای ارتقا به پایه‌های بالاتر سنوات، سوابق کاری و شرکت در دوره‌های مربوطه ضروری می باشد. سنوات سوابق کار حرفه ای حداقل برای آزمون ورود به حرفه مهندسان در مقطع دکتری 1 سال ، مقطع کارشناسی ارشد، 2 سال و برای کارشناسی 3 سال می باشد. داوطلبان توجه نمایند که ملزم می باشند ، حتما تا تاریخ 99/2/21 مدرک تحصیلی خود را اخذ نموده و داوطلبانی که سنوات دریافت ننموده اند امکان شرکت در این آزمون را نخواهند داشت. برای اطلاع از شرایط آزمون نظام مهندسی گلستان می توانید روی لینک های زیر کلیک نمایید.

شرایط شرکت در آزمون نظام مهندسی

راهنمای ثبت نام آزمون نظام مهندسی

زمان توزیع کارت ورود به جلسه و برگزاری آزمون نظام مهندسی گلستان 99

زمان توزیع کارت ورود به جلسه و برگزاری آزمون نظام مهندسی گلستان 99 به اطلاع داوطلبان می رسد، تاریخ و زمان توزیع کارت ورود به جلسه و برگزاری آزمون نظام مهندسی گلستان 99 تاریخ 17 تا 19 اردیبهشت 99 برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی گلستان از طریق سامانه نظام مهندسی گلستان میباشد. زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی گلستان نیز در تاریخ 99/2/20 و 99/2/21 خواهد شد. همانطور که گفتیم آزمون نظام مهندسی گلستان دو بار در سال برگزار می گردد.

تاریخ و زمان مراحل آزمون نظام مهندسی گلستان 99

مراحل اجرایی و زمانبندی آزمون نظام مهندسی گلستان به شرح ذیل می باشد:

ردیف تاریخ اجرا موضوع
1 دوشنبه 99/11/30 شروع ثبت نام آزمون
2 دوشنبه 99/12/11 پایان ثبت نام آزمون
3 دوشنبه 99/02/17 ارائه کارت شناسایی آزمون نظام مهندسی گلستان بر روی سایت
4 چهارشنبه 99/02/19 پایان زمان اخذ کارت شناسایی آزمون
5 چهارشنبه 99/02/19 هماهنگی موارد اصلاحی استان با شرکت خدمات آموزی توسط سازمان های استان
6 پنجشنبه و جمعه 99/02/21 و 99/02/20 تاریخ برگزاری آزمون نظام مهندسی

منبع: زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی

 

جهت مشاوره در زمینه زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی گلستان 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

همچنین ببینید

زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی بوشهر

زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی همدان 99

داوطلبانی که در آزمون نظام مهندسی همدان 99 ثبت نام نموده اند لازم است از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید