تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

Azmoon.medu.ir اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی

Azmoon.medu.ir اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی

جهت مشاوره در زمینه Azmoon.medu.ir اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سامانه Azmoon.medu.ir اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی را اطلاع رسانی می کند. شرکت کنندگان آزمون نمونه دولتی نهم به دهم، برای مشاهده کارنامه نتایج نمونه دولتی به سامانه مذکور مراجعه نمایند. برای ورود به سامانه Azmoon.medu.ir اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی نیاز به رمز همگام مدارس خواهید داشت. این مقاله راهنمای استفاده از سایت اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی است. توجه داشته باشید که نتایج مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم مجزا و متفاوت می باشد:

Azmoon.medu.ir اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی 98 – 99

داوطلبان آزمون ورودی نهم به دهم با مراجعه به سامانه Azmoon.medu.ir اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی می توانند نتایج آزمون نمونه دولتی را مشاهده نمایند. توجه داشته باشید که آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ادغام شده است. بنابراین با ورود به سامانه اعلام نتایج ،گزینه های مربوط به وضعیت قبولی مدارس سمپاد، مدارس نمونه دولتی دبیرستان و مدارس نمونه دولتی هنرستان را مشاهده می کنید.

برای اطلاع از زمان اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی کلیک نمایید.

Azmoon.medu.ir اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی

اطلاعیه های مربوط به پذیرش دانش آموز در پایه نهم به دهم مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در تمام مراحل ثبت نام، برگزاری آزمون ، انتشار کارت ورود به جلسه نمونه دولتی و تیزهوشان، اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی و سپاد، اعتراض به نتایج آزمون و تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان از طریق Azmoon.medu.ir اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی انجام می شود.

برای مشاهده راهنمای اعلام نتایج نمونه دولتی کلیک نمایید.

همانطور که در بالا ذکر شد برای ورود به Azmoon.medu.ir اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی نیاز به وارد کردن کد ملی و رمز ورود همگام خواهید داشت. اگر رمز همگام برای ورود به این سامانه را در اختیار ندارید، جهت کسب راهنمایی و دریافت رمز خود، با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

با ورود به سامانه مذکور نام مدرسه محل قبولی، کارنامه اعلام نتایج نمونه دولتی، نتیجه پذیرش در مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان قابل مشاهده خواهد بود. داوطلبانی که در آزمون نمونه دولتی حضور داشته اند، در صورت قبولی، با در دست داشتن مدارک مورد نیاز برای ثبت نام به مدرسه محل قبولی مراجعه نمایند. اگر در آزمون قبول نشده اید، امکان ثبت درخواست اعتراض برای شرکت کنندگان وجود دارد. 

ثبت نام تکمیل ظرفیت در Azmoon.medu.ir

شرکت کنندگانی که موفق به کسب قبولی در مرحله اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی نشده اند، می توانند از طریق سامانه Azmoon.medu.ir اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی در مرحله ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی شرکت نمایند. درصورت نیاز به کسب راهنمایی بیشتر می توانید از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه Azmoon.medu.ir اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

ٍثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ - ۱۴۰۰

ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰

ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ و اشاره اجمالی به زمان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − چهارده =