تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

دسته بندی مرخصی های دوره آموزشی خدمت سربازی سال 98

Amriyeh.moe.gov.ir سایت ثبت نام امریه سربازی 98

جهت مشاوره در زمینه Amriyeh.moe.gov.ir سایت ثبت نام امریه سربازی 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

Amriyeh.moe.gov.ir سایت ثبت نام امریه سربازی سال 98 است. زمان ثبت نام امریه برای دی ماه 98 ، در مهر ماه انجام می شود. در این مقاله از زمان دقیق ثبت نام امریه از طریق سایت ثبت نام امریه به نشانی Amriyeh.moe.gov.ir مطلع می شوید.

Amriyeh.moe.gov.ir سایت ثبت نام امریه سربازی

متقاضیان گرامی امریه برای ثبت نام امریه سربازی در سال 98 به نشانی Amriyeh.moe.gov.ir سایت ثبت نام امریه سربازی مراجعه نمایند. ثبت نام متقاضیان امریه جهت اعزام 98/10/1 ، از تاریخ 98/7/1 لغایت 98/7/30 از طریق سامانه امریه سربازی وزارت نیرو به نشانی Amriyeh.moe.gov.ir انجام می شود.

سایت ثبت نام امریه سربازی

نحوه ثبت نام امریه سربازی در سال 98

متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که ثبت نام صرفا به صورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام امریه انجام می شود. البته این امکان فراهم شده است که مراحل ثبت نام اینترنتی برای متقاضیان امریه به صورت تلفنی ، توسط کارشناسان سامانه صدای مشاور انجام شود. بنابراین می توانید جهت انجام ثبت نام اینترنتی در Amriyeh.moe.gov.ir سایت ثبت نام امریه سربازی 98 ، از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با کارشناسان تماس بگیرید و ثبت نام امریه خود را به کارشناسان این سامانه بسپارید. اگر تاکنون وارد سامانه مذکور نشده اید لازم است ابتدا برای ورود و دسترسی ، روی گزینه ثبت نام کلیک کرده و اطلاعات لازم برای ورود به سامانه را وارد کنید. لازم به ذکر است که جهت ثبت نام باید حتما از مرورگر کروم استفاده کنید.

برای ورود به سامانه ثبت نام امریه سربازی نیاز به کلمه عبور و نام کاربردی خواهید داشت. اگر کلمه عبور را فراموش کرده اید، می توانید جهت کسب راهنمایی برای دریافت مجدد رمز، با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.

پیشنهاد می دهیم ثبت نام خود را به لحظات آخر موکول ننمایید و در اولین فرصت نسبت به انجام ثبت نام امریه سربازی در سال 98 اقدام نمایید. پایان مهلت ثبت نام امریه تا تاریخ 98/07/30 می باشد.

جهت مشاوره در زمینه Amriyeh.moe.gov.ir سایت ثبت نام امریه سربازی 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

همچنین ببینید

جذب سرباز معلم 99 - 1400

راهنمای جذب سرباز معلم 99 – 1400

راهنمای جذب سرباز معلم 99 – 1400 در این مقاله بررسی شده است. وزارت آموزش …

2 دیدگاه

  1. Avatar

    سلام.خسته نباشید من ظهر زنگ زدم نیم ساعتم گذشت ولی جوابی ب من ندادید ک من میتونم با اون شرایط امره قبول بشم لطفا اگه میشه خبرشو بدید ک چکار کنم تا اخر امسال وقت ندارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =