کارشناسی ارشد MBA بدون کنکور 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه کارشناسی ارشد MBA بدون کنکور 98 – 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله به معرفی کارشناسی ارشد MBA بدون کنکور در تمام دانشگاه های دارای پذیرش بدون کنکور شامل دانشگاه دولتی تهران، دانشگاه پیام نور، واحدهای بین الملل ، پردیس خودگردان و… می پردازیم. همچنین به معرفی رشته MBA می پردازیم.

رشته MBA مخفف عبارت Master of Business Administrator است. این رشته پیش از اینکه در ایران ارائه شود در سایر کشورهای غربی تدریس می شده و از بازار بسیار خوبی برخوردار بوده است. هم اکنون چند سالی است که در ایران این رشته ارائه شده و خبر خوب این است که امکان تحصیل بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد MBA در دانشگاه های مختلف کشور امکانپذیر است. البته دانشگاه های دولتی نیز از طریق کنکور و پردیس خودگردان بین الملل اقدام به پذیرش دانشجو در رشته MBA می نمایند. این رشته از جمله رشته های پرطرفدار است که از بازار کار خوب و پردرآمدی برخوردار است. درواقع این رشته ادامه موارد درسی رشته مدیریت بازرگانی در مقطع کارشناسی است. 

کارشناسی ارشد MBA بدون کنکور 98 – 99

اگر از علاقمندان به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد MBA بدون کنکور در سال 98 – 99 می باشید ، این مقاله را به دقت مطالعه نمایید. قصد داریم تمام نکات مهم در این زمینه را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.

همانطور که در بالا ذکر شد، رشته MBA مخفف عبارت Master of Business Administrator است. دانشگاه های دولتی و غیردولتی غیرانتفاعی و پیام نور و پردیس خودگردان ارائه دهنده این رشته نسبتا جدید و پرطرفدار می باشند. 

رشته MBA در واقع ادامه مباحث مدیریت بازرگانی در مقطع کارشناسی است. اما از کارشناسی تمامی رشته ها، حتی رشه های وزارت بهداشت میتوان وارد کارشناسی ارشد MBA شد.

گرایش های رشته MBA در مقطع کارشناسی ارشد:

گرایش های رشته مدیریت MBA یا مدیریت کسب و کار در مقطع کارشناسی ارشد شامل 8 گرایش زیر است:

  • گرایش استراتژی
  • بازاریابی
  • رفتار سازمانی و منابع انسانی
  • سیستم‌های اطلاعاتی و فناوری اطلاعات
  • عملیات و زنجیره تأمین
  • فناوری
  • مالی و انرژی

این رشته در مقطع کارشناسی ارشد به صورت بدون کنکور در دانشگاه های دولتی (دانشگاه تهران)، واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی، واحدهای دانشگاه پیام نور و مراکز بین‌المللی پیام نور ارائه می شود.

علاقمندان می توانند برای ثبت نام بدون کنکور MBA کارشناسی ارشد در سال 98 – 99 از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با کارشناسان سامانه صدای مشاور تماس بگیرند.

جهت مشاوره در زمینه کارشناسی ارشد MBA بدون کنکور 98 – 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارشد روانشناسی بدون کنکورپذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه تهران 98-97پردیس بدون کنکور ارشدرشته mba کارشناسی ارشد دانشگاه آزادرشته های بدون کنکور ارشد 98کارشناسی ارشد mba بدون کنکور اصفهانکارشناسی ارشد mba بدون کنکور پیام نورکارشناسی ارشد mba دانشگاه تهرانکارشناسی ارشد بدون کنکور mba
دیدگاه ها (0)
اضافه کردن دیدگاه

صدای مشاوران یک وبسایت خصوصی و غیر انتفاعی دارای مجوز رسمی مشاوره در زمینه تحصیلی میباشد.
این وبسایت به هیچ ارگان یا نهاد دولتی یا خصوصی از جمله سنجش ، دانشگاه آزاد و... وابستگی ندارد.
تمامی محتوای این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و اخبار تنها از وبسایت های معتبر همراه با ذکر منبع اصلی انتشار داده میشود.
لازم به ذکر است صدای مشاوران هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای بازنشر شده ندارد.