عضویت مشاوران در کانال شاد

جهت مشاوره در زمینه عضویت مشاوران در کانال شاد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

عضویت مشاوران در کانال شاد در حال حاضر امکان پذیر شده است. مشاوران می توانند وارد کانال شاد شوند و در روند آموزش مجازی همراه دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی باشند. مشاوران در کانال شاد باید در زمینه های روش برنامه ریزی، تمرکز حواس، پیشگیری از افت تحصیلی، انگیزه و سبک‌های یادگیری فعالیت نمایند. ما در این مقاله نحوه ورود مشاوران به کانال شاد را بررسی نموده ایم.

با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

نحوه عضویت مشاوران در کانال شاد

کانال شاد به منظور کمک به روند آموزش مجازی در زمان شیوع ویروس کرونا برای دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی ایجاد شده است. دانش آموزان، مدیران و معلمان در کانال های آموزشی این برنامه عضو می باشند و حالا نوبت به عضویت مشاوران در کانال برنامه شاد رسیده است.

در حال حاضر مشاوران می توانند در کانال شاد عضو شوند. حدود 17 هزار مشاور در کانال مشاوران شاد عضو شده اند تا با دانش آموزان بتوانند به تعامل بپردازند. نحوه عضویت مشاوران در کانال شاد را در ادامه میتوانید مطالعه نمایید.

۱. در ابتدا باید وارد پیام رسان شاد شوید
۲. انتخاب گزینه پرورشی و فرهنگی
۳. انتخاب گزینه برنامه های مشاوره و پیشگیری از آسیب های اجتماعی
۴.انتخاب گزینه پیام مشاور
۵. خروج از پیام رسان شاد و ورود مجدد به قسمت پیام رسان ها که** پیام مشاور **در آن قسمت فعال شده است و مشاوران میتوانند پیام های مربوط به فعالیت های مشاوره را دریافت نمایند.

در صورتی که با روند ورود مشاوران در کانال شاد با مشکلی مواجه شدید می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاوران تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی نمایند.

مشاور برنامه شاد

یک کانال جداگانه برای مشاوران در برنامه شاد ایجاد شده است تا مشاوران بتوانند به دانش آموزان مشاوره تحصیلی بدهند و به تعامل بیشتر با دانش آموزان بپردازند.  در حال حاضر 17هزار مشاور در شبکه شاد عضو شدند.صندوق مکاتبه ایجاد شده است تا دانش آموز و والدین با مشاور معلم، بتوانند با مشاور در سامانه همگام بخش مکاتبه ارتباط برقرار کنند.

مشاوران با عضویت در کانال برنامه شاد می توانند در زمان شیوع ویروس کرونا در سطح کشور نقش مناسبی در نظام آموزش مجازی ایجاد شده در آموزش و پرورش کشور ایفا نمایند.

 

مشاوران باید در زمینه های روش برنامه ریزی، تمرکز حواس، پیشگیری از افت تحصیلی، انگیزه و سبک‌های یادگیری فعالیت نمایند. در این رابطه عزیزاله بابلی بهمئی، رئیس اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی شهر تهران، فعالیت های اعضای دبیرخانه کشوری سرگروه های مشاوران اعلام کرده است :

محمد مصطفوی، مدیرکل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب­های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش شرح وظایف دبیرخانه کشوری گروه آموزشی مشاوران را در این جلسه بیان کرد.مصطفوی در این جلسه انجام کارِگروهی، تبیین فعالیت های مشاوران مدارس، شیوه های ارتباط، پیگیر و گزارش گیری از سرگروه های استان ها، پیشنهاد عضویت رئیس اداره مشاوره استان ها در گروههای استان ها و نحوه تعامل و ارتباط مشاور مدرسه با خانواده ها را تشریح کرد.درادامه بابلی رئیس، اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی شهر تهران و دبیر دبیرخانه کشوری گروه آموزشی مشاوران، بر نظارت پیام ها و محتواهای دریافتی توسط اعضای دبیرخانه کشوری گروه آموزشی مشاوران قبل از بارگذاری در سامانه شاد تاکید کرد.

همچنین درباره پیشقدم بودن گروه آموزشی مشاوران، دسته بندی استان ها و تماس با آن ها را سخن گفت. رئیس اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی شهر تهران به عضویت 17000 مشاور در سامانه شاد به نام “پیام مشاور” اشاره کرد و افزود: هدف ما تولید محتوا توسط اعضای دبیرخانه نیست، بلکه باید بر محتواهای تولید شده همکاران متناسب با نیاز دانش آموزان نظارت و مدیریت کرده و در کانال جهت استفاده سایر مشاوران قرار دهند.در پایان محمود حسینی، نماینده وزارت متبوع به جمع بندی شرح وظایف اعضای دبیرخانه کشوری گروه آموزشی مشاوران پرداخت و رهنمودهای لازم را ارائه کرد.

 

جمع بندی مقاله

امکاناتی که در کانال شاد ایجاد شده  است تا مشاوران نیز بتوانند وارد این کانال شوند و در روند تحصیلی دانش آموزان به صورت مجازی نقش ایفا نمایند. ما در این مقاله نحوه ورود مشاوران در کانال شاد ر برای شما ارائه داده ایم .در حال حاضر حدود هفده هزار مشاور در این کانال عضو  شده اند .

اگر سوال پاسخ داده نشده ای در ذهنتان باقی مانده است

می توانید با مجموعه بزرگ صدای مشاوران تماس حاصل فرمایید

تا مشاوران ما شما را به بهترین شکل یاری نمایند.

“موفق باشید”

جهت مشاوره در زمینه عضویت مشاوران در کانال شاد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

عضویت مشاوران در کانال شادکانال شادمشاوران در کانال شادنحوه ورود مشاوران در کانال شاد
دیدگاه ها (0)
اضافه کردن دیدگاه

صدای مشاوران یک وبسایت خصوصی و غیر انتفاعی دارای مجوز رسمی مشاوره در زمینه تحصیلی میباشد.
این وبسایت به هیچ ارگان یا نهاد دولتی یا خصوصی از جمله سنجش ، دانشگاه آزاد و... وابستگی ندارد.
تمامی محتوای این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و اخبار تنها از وبسایت های معتبر همراه با ذکر منبع اصلی انتشار داده میشود.
لازم به ذکر است صدای مشاوران هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای بازنشر شده ندارد.