زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور سراسری 98

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور سراسری 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله از زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور سراسری 98 مطلع می شوید. آموزش و پرورش اعلام نمود در سال 98 ، ثبت نام و زمان اعلام نتایج ثبت نام رشته های بدون کنکور سراسری 98 از کنکور سراسری 98 جدا شده است. زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور سراسری بعد از اعلام نتایج کنکور و در اواخر شهریور ماه خواه بود. در این صفحه زمان دقیق اعلام نتایج بدون کنکور به اطلاع داوطلبان می رسد:

زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور سراسری 98

زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور سراسری 98 ، در تاریخ 98/06/28 خواهد بود. لینک اعلام نتایج در مهلت اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور سراسری در سایت سنجش فعال می شود. داوطلبان از طریق تماس تلفنی نیز می توانند از نتایج قبولی در انتخاب رشته و ثبت نام بدون کنکور سراسری 98 مطلع شوند. کافیست از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید.

 

بعد از اتمام مهلت انتخاب رشته و ثبت نام بدون کنکور سراسری در لیست رشته های بدون کنکور، در سایت سنجش، این سازمان لیست اسامی و اطلاعات متقاضیان را برای دانشگاه ها ارسال می کند.

موسسات و دانشگاه های مربوطه ، به بررسی مدارک داوطلبان می پردازند. درصورتی که پذیرش در رشته ای مشروط به قبولی در مصاحبه باشد، با داوطلبان تماس گرفته خواهد شد. در نهایت لیست پذیرفته شدگان و اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور سراسری از طریق سایت سنجش اعلام می شود. پذیرفته شدگان نهایی می توانند برای تکمیل اطلاعات و تشکیل پرونده به در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام به دانشگاه مورد پذیرش مراجعه نمایند.

پیش از مراجعه به دانشگاه، برای اطلاع از مدارک لازم برای تشکیل پرونده و ثبت نام حضوری، از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با کارشناسان صدای مشاور تماس بگیرید. عدم مراجعه پذیرفته شدگان جهت ثبت نام حضوری در دانشگاه مورد پذیرش به منزله انصراف از تحصیل خواهد بود.

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور سراسری 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اعلام نتایج کنکور 98بدون کنکور سراسری 98دریافت کارنامه کنکور 98نتایج کنکور 98نتایج کنکور سراسری ۹۸نتایج کنکور سراسری ۹۸ سنجشنتایج کنکور سراسری تجربی ۹۸ سنجش
دیدگاه ها (0)
اضافه کردن دیدگاه

صدای مشاوران یک وبسایت خصوصی و غیر انتفاعی دارای مجوز رسمی مشاوره در زمینه تحصیلی میباشد.
این وبسایت به هیچ ارگان یا نهاد دولتی یا خصوصی از جمله سنجش ، دانشگاه آزاد و... وابستگی ندارد.
تمامی محتوای این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و اخبار تنها از وبسایت های معتبر همراه با ذکر منبع اصلی انتشار داده میشود.
لازم به ذکر است صدای مشاوران هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای بازنشر شده ندارد.